Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

REZULTATAI / Kaunas Vasara'24

Kaunas Vasara'24 - I divizionas

2024-05-16 20:00:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 6-0 FK "Kauno Dainava" NFA 3 aikštė
2024-05-20 19:10:00 1 turas „KTU United“ 3-5 „Šančių Vėtra" NFA 3 aikštė
2024-05-23 19:10:00 1 turas FC „Standartas“ 4-4 FK „Arsenalas“ NFA 3 aikštė
2024-05-27 19:10:00 1 turas INTER 1-5 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2024-05-28 19:10:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 5-2 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2024-05-29 19:10:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 5-2 FK "Kauno Dainava" NFA 3 aikštė
2024-05-29 20:20:00 1 turas FK „Arsenalas“ 4-1 „Šančių Vėtra" NFA 3 aikštė
2024-06-03 20:20:00 1 turas „Šančių Vėtra" 1-3 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2024-06-04 20:20:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 11-2 „KTU United“ NFA 3 aikštė
2024-06-05 19:10:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 6-2 INTER NFA 3 aikštė
2024-06-11 20:20:00 1 turas „Šančių Vėtra" 1-5 INTER NFA 3 aikštė
2024-06-12 20:20:00 1 turas „KTU United“ 0-1 FK „Tauras-Prima Line“ NFA 3 aikštė
2024-06-13 19:10:00 1 turas FK „Feniksas-Ryterna“ 2-3 FK „Arsenalas“ NFA 3 aikštė
2024-06-18 20:20:00 1 turas INTER 4-2 FC „Standartas“ NFA 3 aikštė
2024-06-21 19:10:00 1 turas FC „Standartas“ 5-1 FK "Kauno Dainava" NFA 3 aikštė

Kaunas Vasara'24 - II-III divizionas (A grupė)

2024-05-22 19:10:00 1 turas „Old school“ 7-0 "Orbita" NFA 3 aikštė
2024-05-22 20:20:00 1 turas Perspektyvūs 1-6 Voitura FC NFA 3 aikštė
2024-05-30 19:10:00 1 turas „Baltic Transline“ 2-8 Voitura FC NFA 3 aikštė
2024-06-05 20:20:00 1 turas Voitura FC 3-5 „Old school“ NFA 3 aikštė
2024-06-06 19:10:00 1 turas „Baltic Transline“ 5-1 "Orbita" NFA 3 aikštė
2024-06-07 19:10:00 1 turas Perspektyvūs 2-14 „Old school“ NFA 3 aikštė
2024-06-12 19:10:00 1 turas "Orbita" 5-2 Perspektyvūs NFA 3 aikštė
2024-06-18 19:10:00 1 turas Voitura FC 1-1 "Orbita" NFA 3 aikštė
2024-06-19 20:20:00 1 turas „Baltic Transline“ 4-0 Perspektyvūs NFA 3 aikštė

Kaunas Vasara'24 - II-III divizionas (B grupė)

2024-05-21 19:10:00 1 turas „Duokim garo“ 3-6 FKG "Garliavos United" NFA 3 aikštė
2024-05-23 20:20:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 0-3 „Partizanai" NFA 3 aikštė
2024-05-27 20:20:00 1 turas „Partizanai" 4-1 FK "Raudondvaris" NFA 3 aikštė
2024-05-31 19:45:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 1-7 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2024-06-04 19:10:00 1 turas FKG "Garliavos United" 3-0 FK "Raudondvaris" NFA 3 aikštė
2024-06-10 19:10:00 1 turas „Partizanai" 1-2 „Duokim garo“ NFA 3 aikštė
2024-06-13 20:20:00 1 turas "Baltic Transline Staff" 0-2 FKG "Garliavos United" NFA 3 aikštė
2024-06-17 19:10:00 1 turas FKG "Garliavos United" 2-2 „Partizanai" NFA 3 aikštė
2024-06-17 20:20:00 1 turas „Duokim garo“ 7-2 FK "Raudondvaris" NFA 3 aikštė
2024-06-20 20:20:00 1 turas FK "Raudondvaris" 2-8 "Baltic Transline Staff" NFA 3 aikštė

Kaunas Vasara'24 - II-III divizionas (C grupė)

2024-05-20 20:20:00 1 turas „Kauno medikas" 2-2 „Top Transporte“ NFA 3 aikštė
2024-05-21 20:20:00 1 turas FC "Fusion" 3-2 FK Vilkija NFA 3 aikštė
2024-05-28 20:20:00 1 turas GWB 2-3 „Top Transporte“ NFA 3 aikštė
2024-05-30 20:20:00 1 turas FC "Fusion" 1-2 „Kauno medikas" NFA 3 aikštė
2024-06-03 19:10:00 1 turas „Kauno medikas" 7-4 FK Vilkija NFA 3 aikštė
2024-06-06 20:20:00 1 turas FC "Fusion" 6-0 GWB NFA 3 aikštė
2024-06-10 20:20:00 1 turas FK Vilkija 4-2 „Top Transporte“ NFA 3 aikštė
2024-06-19 19:10:00 1 turas FC "Fusion" 4-1 „Top Transporte“ NFA 3 aikštė
2024-06-20 19:10:00 1 turas GWB 1-5 FK Vilkija NFA 3 aikštė