REZULTATAI / Kaunas
2017 m. 1-2 divizionas A grupė
2017-05-10 | 19:30:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 3-2 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-11 | 19:30:00 | 1 turas | FK „Šančiai“ 3-1 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-12 | 18:15:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 11-5 „Spartanus“ | NFA 1 aikštė |
2017-05-17 | 19:30:00 | 1 turas | „Old school“ 1-4 FK „Arsenalas“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-18 | 19:15:00 | 1 turas | FK „Šančiai“ 3-4 „Spartanus“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-19 | 18:15:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 10-1 „Old school“ | NFA 1 aikštė |
2017-05-24 | 20:30:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 2-2 FK „Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-25 | 19:10:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 2-2 „Spartanus“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-29 | 19:20:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 7-1 „Spartanus“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-30 | 19:10:00 | 1 turas | „Old school“ 1-3 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-02 | 19:20:00 | 1 turas | FK „Šančiai“ 2-6 „Žaliakalnis“ | NFA 1 aikštė |
2017-06-05 | 19:20:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 3-3 „Žaliakalnis“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-07 | 20:30:00 | 1 turas | FK „Šančiai“ 6-3 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-08 | 20:20:00 | 1 turas | „Old school“ 3-3 „Spartanus“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-15 | 20:30:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 1-2 FK „Arsenalas“ | NFA 1 aikštė |
2017 m. 1-2 divizionas B grupė
2017-05-10 | 18:15:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 2-2 Atletas | NFA 3 aikštė |
2017-05-12 | 19:30:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 4-3 „Ruedus“ | NFA 1 aikštė |
2017-05-14 | 12:00:00 | 1 turas | "Black seven“ 0-0 FK „Tauras-Prima Line“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-17 | 18:15:00 | 1 turas | Atletas 8-1 "Black seven“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-19 | 18:15:00 | 1 turas | „Ruedus“ 2-4 FK „Feniksas-Ryterna“ | NFA 2 aikštė |
2017-05-21 | 19:15:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 2-5 FK „Kaunas“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-24 | 19:20:00 | 1 turas | „Ruedus“ 0-10 Atletas | NFA 3 aikštė |
2017-05-29 | 20:30:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 2-1 Atletas | NFA 3 aikštė |
2017-06-01 | 19:10:00 | 1 turas | "Black seven“ 4-5 „Ruedus“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-01 | 20:20:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 1-7 FK „Feniksas-Ryterna“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-08 | 19:10:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 1-0 FK „Tauras-Prima Line“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-09 | 19:20:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 8-1 "Black seven“ | NFA 1 aikštė |
2017-06-13 | 20:30:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 4-1 "Black seven“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-14 | 20:30:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 9-3 „Ruedus“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-22 | 20:30:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 1-7 Atletas | NFA 1 aikštė |
2017 m. 3-4 divizionas
2017-05-08 | 18:15:00 | 1 turas | „Oniksas“ 17-1 „Unified KSOK“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-08 | 19:30:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 4-1 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-09 | 19:15:00 | 1 turas | Patriotai 0-5 Intermedix | NFA 3 aikštė |
2017-05-12 | 18:15:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 1-4 Didalis | NFA 3 aikštė |
2017-05-12 | 18:15:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 1-10 Patriotai | NFA 2 aikštė |
2017-05-12 | 19:30:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 1-7 „Oniksas“ | NFA 2 aikštė |
2017-05-12 | 19:30:00 | 1 turas | Perspektyvūs 4-2 "Feniksas-2" | NFA 3 aikštė |
2017-05-15 | 19:30:00 | 1 turas | "Feniksas-2" 3-2 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-15 | 20:30:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 2-1 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2017-05-16 | 19:15:00 | 1 turas | Patriotai 3-5 Didalis | NFA 3 aikštė |
2017-05-19 | 18:15:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 3-1 „Grybai“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-21 | 18:00:00 | 1 turas | „Partizanai" 3-5 „Grybai“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-22 | 18:15:00 | 1 turas | "Feniksas-2" 1-5 „Aukštieji Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-22 | 19:20:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 2-6 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-22 | 20:30:00 | 1 turas | Didalis 4-1 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2017-05-23 | 20:30:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 4-4 Intermedix | NFA 3 aikštė |
2017-05-24 | 18:15:00 | 1 turas | Patriotai 0-1 „Grybai“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-25 | 20:20:00 | 1 turas | Intermedix 5-3 „Unified KSOK“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-29 | 18:15:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 0-6 „Aukštieji Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-30 | 20:20:00 | 1 turas | Didalis 5-4 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-31 | 18:15:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 4-0 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-31 | 19:20:00 | 1 turas | "Feniksas-2" 9-2 „Unified KSOK“ | NFA 3 aikštė |
2017-05-31 | 20:30:00 | 1 turas | Perspektyvūs 3-2 Intermedix | NFA 3 aikštė |
2017-06-02 | 18:15:00 | 1 turas | „Grybai“ 1-4 Perspektyvūs | NFA 2 aikštė |
2017-06-02 | 18:15:00 | 1 turas | Patriotai 3-6 „Oniksas“ | NFA 1 aikštė |
2017-06-02 | 19:20:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 1-3 "Feniksas-2" | NFA 2 aikštė |
2017-06-02 | 20:30:00 | 1 turas | Didalis 14-0 „Unified KSOK“ | NFA 2 aikštė |
2017-06-04 | 18:00:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 6-2 „Partizanai" | NFA 1 aikštė |
2017-06-05 | 18:15:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 2-3 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-05 | 20:30:00 | 1 turas | Perspektyvūs 5-2 „Unified KSOK“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-06 | 19:10:00 | 1 turas | Intermedix 2-2 „Aukštieji Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-07 | 18:15:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 2-3 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-07 | 19:20:00 | 1 turas | Didalis 9-2 "Feniksas-2" | NFA 3 aikštė |
2017-06-09 | 18:15:00 | 1 turas | Patriotai 1-3 Perspektyvūs | NFA 2 aikštė |
2017-06-09 | 19:20:00 | 1 turas | Didalis 2-5 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 2 aikštė |
2017-06-09 | 20:30:00 | 1 turas | „Oniksas“ 1-4 „Grybai“ | NFA 2 aikštė |
2017-06-09 | 20:30:00 | 1 turas | Intermedix 1-0 „Baltic Transline“ | NFA 1 aikštė |
2017-06-11 | 19:10:00 | 1 turas | Patriotai 2-2 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2017-06-12 | 18:15:00 | 1 turas | Didalis 2-2 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-12 | 19:20:00 | 1 turas | „Oniksas“ 4-1 „Aukštieji Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-12 | 20:30:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 3-0 „Unified KSOK“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-13 | 18:15:00 | 1 turas | Intermedix 4-5 „Grybai“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-13 | 19:20:00 | 1 turas | Patriotai 1-6 "Feniksas-2" | NFA 3 aikštė |
2017-06-15 | 18:15:00 | 1 turas | Patriotai 1-3 „Aukštieji Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-15 | 19:20:00 | 1 turas | „Oniksas“ 4-1 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-16 | 18:15:00 | 1 turas | „Grybai“ 1-5 Didalis | NFA 3 aikštė |
2017-06-16 | 19:20:00 | 1 turas | Intermedix 2-5 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-16 | 20:30:00 | 1 turas | „Partizanai" 0-2 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2017-06-19 | 18:15:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 6-1 „Grybai“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-19 | 19:20:00 | 1 turas | „Oniksas“ 4-2 "Feniksas-2" | NFA 3 aikštė |
2017-06-19 | 20:30:00 | 1 turas | „Partizanai" 1-1 „Aukštieji Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-21 | 18:15:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 0-2 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-21 | 19:20:00 | 1 turas | Intermedix 3-3 "Feniksas-2" | NFA 3 aikštė |
2017-06-22 | 18:15:00 | 1 turas | Patriotai 1-4 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-22 | 19:20:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 1-6 „Grybai“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-26 | 18:15:00 | 1 turas | „Grybai“ 4-2 „Aukštieji Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-26 | 19:20:00 | 1 turas | Patriotai 2-0 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-26 | 20:30:00 | 1 turas | Intermedix 2-5 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2017-06-27 | 20:30:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 0-3 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2017-06-28 | 19:20:00 | 1 turas | Perspektyvūs 3-1 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2017-07-16 | 19:00:00 | 1 turas | „Oniksas“ 5-0 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2017-07-19 | 19:00:00 | 1 turas | Patriotai 0-4 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2017-07-23 | 19:00:00 | 1 turas | „Partizanai" 4-2 Intermedix | NFA 3 aikštė |
2017-07-24 | 19:00:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 2-0 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2017-07-24 | 20:10:00 | 1 turas | "Feniksas-2" 4-9 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2017-07-30 | 12:00:00 | 1 turas | „Partizanai" 3-3 "Feniksas-2" | NFA 3 aikštė |
2017-08-01 | 19:00:00 | 1 turas | „Grybai“ 7-1 "Feniksas-2" | NFA 3 aikštė |
2017-08-01 | 20:10:00 | 1 turas | Didalis 2-2 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2017-08-06 | 12:00:00 | 1 turas | „Partizanai" 0-14 Didalis | NFA 3 aikštė |
2017-08-07 | 19:00:00 | 1 turas | „Oniksas“ 5-1 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2017-08-08 | 19:00:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 8-3 „Grybai“ | NFA 3 aikštė |
2017-08-16 | 19:00:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 5-3 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2017-08-16 | 20:10:00 | 1 turas | Intermedix 2-5 Didalis | NFA 3 aikštė |
2017-08-20 | 18:00:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 6-4 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2017-08-23 | 18:30:00 | 1 turas | Perspektyvūs 0-2 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2017-08-27 | 11:00:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 1-2 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2017-09-04 | 18:00:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 3-2 „Aukštieji Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-04 | 19:10:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 3-11 „Baltic Transline“ | NFA 1 aikštė |
2017 m. 1 divizionas
2017-08-03 | 18:30:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 7-0 FK „Feniksas-Ryterna“ | NFA 3 aikštė |
2017-08-17 | 20:30:00 | 1 turas | Atletas 1-0 „Žaliakalnis“ | NFA 1 aikštė |
2017-08-21 | 19:45:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 2-7 FK „Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-08-24 | 20:30:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 5-2 FK „Kaunas“ | NFA 1 aikštė |
2017-08-25 | 18:30:00 | 1 turas | Atletas 4-0 FK „Feniksas-Ryterna“ | NFA 1 aikštė |
2017-08-29 | 18:30:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 2-3 FK „Feniksas-Ryterna“ | NFA 3 aikštė |
2017-08-29 | 19:30:00 | 1 turas | FK „Šančiai“ 3-6 „Žaliakalnis“ | NFA 3 aikštė |
2017-08-30 | 19:15:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 1-3 Atletas | NFA 3 aikštė |
2017-09-08 | 19:10:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 3-3 „Žaliakalnis“ | NFA 1 aikštė |
2017-09-08 | 20:20:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 3-3 Atletas | NFA 1 aikštė |
2017-09-11 | 19:00:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 2-4 FK „Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-14 | 19:00:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 2-0 FK „Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-18 | 18:30:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 2-1 FK „Feniksas-Ryterna“ | NFA 1 aikštė |
2017-09-20 | 18:30:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 1-3 FK „Arsenalas“ | NFA 1 aikštė |
2017-09-21 | 18:30:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 8-0 FK „Feniksas-Ryterna“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-26 | 18:15:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 4-8 „Žaliakalnis“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-29 | 19:15:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 3-0 FK „Šančiai“ | NFA 1 aikštė |
2017-10-06 | 18:30:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 2-6 „Žaliakalnis“ | NFA 1 aikštė |
2017-10-06 | 18:30:00 | 1 turas | FK „Šančiai“ 3-8 Atletas | NFA 2 aikštė |
2017-10-08 | 12:00:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 0-0 Atletas | NFA 3 aikštė |
2017-10-13 | 19:15:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 4-2 FK „Arsenalas“ | NFA 1 aikštė |
2017-10-13 | 20:30:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 7-1 Atletas | NFA 1 aikštė |
2017-10-15 | 12:15:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 6-0 FK „Kaunas“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-15 | 13:30:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 2-3 FK „Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-20 | 19:15:00 | 1 turas | FK „Šančiai“ 4-2 FK „Feniksas-Ryterna“ | NFA 1 aikštė |
2017-10-22 | 12:15:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 0-3 Atletas | NFA 3 aikštė |
2017-10-22 | 13:30:00 | 1 turas | FK „Kaunas“ 1-11 FK „Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-27 | 18:45:00 | 1 turas | FK „Arsenalas“ 1-1 FK „Feniksas-Ryterna“ | NFA 2 aikštė |
2017-10-27 | 18:45:00 | 1 turas | FK „Šančiai“ 3-0 Atletas | NFA 1 aikštė |
2017-11-03 | 20:30:00 | 1 turas | Atletas 0-3 FK „Kaunas“ | NFA 1 aikštė |
2017 m. 2 divizionas
2017-07-13 | 21:00:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 5-2 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2017-08-17 | 18:45:00 | 1 turas | „Spartanus“ 1-5 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2017-08-17 | 20:00:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 4-4 "Black seven“ | NFA 3 aikštė |
2017-08-22 | 18:30:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 4-2 „Spartanus“ | NFA 3 aikštė |
2017-08-22 | 19:45:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 2-1 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2017-08-24 | 19:15:00 | 1 turas | „Old school“ 3-2 "Black seven“ | NFA 3 aikštė |
2017-08-30 | 18:00:00 | 1 turas | „Old school“ 2-3 „Ruedus“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-05 | 18:00:00 | 1 turas | „Ruedus“ 3-3 „Spartanus“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-05 | 19:10:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 2-2 "Black seven“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-08 | 18:00:00 | 1 turas | "Black seven“ 2-0 „Spartanus“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-08 | 19:10:00 | 1 turas | „Ruedus“ 1-3 FC „Standartas“ | NFA 2 aikštė |
2017-09-12 | 18:30:00 | 1 turas | "Black seven“ 3-3 „Ruedus“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-17 | 14:30:00 | 1 turas | „Old school“ 2-7 FK „Tauras-Prima Line“ | NFA 1 aikštė |
2017-09-24 | 14:20:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 2-2 „Ruedus“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-25 | 18:15:00 | 1 turas | „Spartanus“ 5-1 „Old school“ | NFA 2 aikštė |
2017-09-27 | 18:15:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 2-1 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-28 | 18:15:00 | 1 turas | "Black seven“ 0-2 „Ruedus“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-01 | 13:10:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 9-4 „Spartanus“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-08 | 17:00:00 | 1 turas | „Old school“ 2-6 FK „Tauras-Prima Line“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-09 | 20:30:00 | 1 turas | „Ruedus“ 3-2 „Spartanus“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-16 | 20:30:00 | 1 turas | „Spartanus“ 1-2 FC „Standartas“ | NFA 1 aikštė |
2017-10-20 | 19:15:00 | 1 turas | "Black seven“ 1-1 „Spartanus“ | NFA 2 aikštė |
2017-10-20 | 20:30:00 | 1 turas | „Ruedus“ 3-2 FC „Standartas“ | NFA 2 aikštė |
2017-10-22 | 14:45:00 | 1 turas | „Old school“ 4-4 „Spartanus“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-26 | 20:30:00 | 1 turas | „Old school“ 2-9 "Black seven“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-31 | 19:15:00 | 1 turas | „Ruedus“ 2-3 FK „Tauras-Prima Line“ | NFA 1 aikštė |
2017-10-31 | 20:30:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 2-3 "Black seven“ | NFA 3 aikštė |
2017-11-02 | 20:30:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 3-2 FK „Tauras-Prima Line“ | NFA 3 aikštė |
2017-11-03 | 20:30:00 | 1 turas | „Ruedus“ 2-9 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2017-11-05 | 16:00:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 2-8 "Black seven“ | NFA 1 aikštė |
2017 m. 3 divizionas
2017-09-08 | 18:00:00 | 1 turas | „Oniksas“ 0-4 „Aukštieji Šančiai“ | NFA 2 aikštė |
2017-09-10 | 16:00:00 | 1 turas | Didalis 5-3 „Grybai“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-11 | 18:00:00 | 1 turas | „Grybai“ 2-4 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-13 | 18:30:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 2-0 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2017-09-17 | 15:40:00 | 1 turas | Didalis 0-0 „Aukštieji Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-29 | 18:00:00 | 1 turas | Didalis 3-3 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 1 aikštė |
2017-09-29 | 18:00:00 | 1 turas | Perspektyvūs 0-3 „Oniksas“ | NFA 2 aikštė |
2017-09-29 | 19:15:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 5-0 „Grybai“ | NFA 2 aikštė |
2017-10-03 | 18:15:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 0-4 „Aukštieji Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-04 | 18:00:00 | 1 turas | Perspektyvūs 0-0 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-08 | 14:30:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 6-0 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-08 | 15:40:00 | 1 turas | „Oniksas“ 2-2 Didalis | NFA 3 aikštė |
2017-10-10 | 18:00:00 | 1 turas | „Oniksas“ 6-1 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-13 | 18:00:00 | 1 turas | „Grybai“ 2-4 „Oniksas“ | NFA 2 aikštė |
2017-10-13 | 19:15:00 | 1 turas | Perspektyvūs 0-2 Didalis | NFA 2 aikštė |
2017-10-13 | 20:30:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 3-3 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 2 aikštė |
2017-10-15 | 11:00:00 | 1 turas | „Oniksas“ 6-2 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-15 | 14:45:00 | 1 turas | „Grybai“ 1-3 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2017-10-19 | 20:30:00 | 1 turas | Didalis 2-4 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-20 | 18:00:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 2-1 Perspektyvūs | NFA 2 aikštė |
2017-10-31 | 18:00:00 | 1 turas | „Grybai“ 7-6 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 1 aikštė |
2017 m. 4 divizionas
2017-09-08 | 20:20:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 1-0 Intermedix | NFA 2 aikštė |
2017-09-10 | 17:00:00 | 1 turas | „Partizanai" 6-1 Patriotai | NFA 3 aikštė |
2017-09-10 | 18:10:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 4-7 "Feniksas-2" | NFA 3 aikštė |
2017-09-17 | 13:20:00 | 1 turas | „Partizanai" 3-0 „Unified KSOK“ | NFA 3 aikštė |
2017-09-23 | 15:00:00 | 1 turas | Patriotai 4-3 Intermedix | NFA 3 aikštė |
2017-09-24 | 13:10:00 | 1 turas | "Feniksas-2" 2-2 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2017-09-29 | 20:30:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 9-2 "Feniksas-2" | NFA 2 aikštė |
2017-10-01 | 12:00:00 | 1 turas | "Feniksas-2" 6-4 Patriotai | NFA 3 aikštė |
2017-10-02 | 18:15:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 5-8 Intermedix | NFA 3 aikštė |
2017-10-05 | 18:00:00 | 1 turas | Patriotai 5-2 „Unified KSOK“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-08 | 11:00:00 | 1 turas | Intermedix 4-3 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2017-10-08 | 13:15:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 2-2 Patriotai | NFA 3 aikštė |
2017-10-13 | 18:00:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 0-3 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 2 aikštė |
2017-10-15 | 16:00:00 | 1 turas | „Partizanai" 2-8 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2017-10-30 | 19:00:00 | 1 turas | "Feniksas-2" 1-9 Intermedix | NFA 2 aikštė |