Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Sužaidus penktąjį turą Panevėžio apskrities salės futbolo lygoje, pasikeitė pirmenybių lyderis.

Panevėžio futbolo lygos globėja LR seimo narė Greta Kildišienė

Sužaidus penkis turus pirmenybių lyderiais tampa „Baltic – Flora Express“ , kurie dėl geresnio įvarčių santykio aplenkė iki tol pirmoje vietoje buvusius „Husarus“.

Pirmose turo varžybose susitiko „Pasvalys“ ir „FK 2000“ . Vis geriau atrodanti „Pasvalio“ ekipa susitvarkė su svečiais iš Panevėžio. Pačioje varžybų pradžioje „Pasvalys“ ėmėsi iniciatyvos ir sužaidus 8 rungtynių minutes tai atsispindėjo rezultate, „Pasvalys“ priekyje – 3:0. Likusią kėlinio dalį žaidimas buvo apylygis, tačiau prieš pertrauką krito dar vienas įvartis, tik šįkart pasižymėjo „FK 2000“, rezultatas – 3:1. Antrojo kėlinio pradžioje, 27-ąją minutę dar vieną įvartį pelnė „FK 2000“ – 3:2. Praėjus penkioms minutėms „Pasvalys“ perėmė iniciatyva ir atstatė dviejų įvarčių persvarą – 4:2. Tolimesnė rungtynių eiga palankiau rutuliojosi „Pasvalio“ ekipai, kuri 39-ąją minutę pasiuntė dar vieną įvartį į „FK 2000“ ginamus vartus – 5:2. Bet tuo rungtynės nesibaigė, „Pasvalio“ ekipai pavyko dar kartą pasižymėti 45-ąją rungtynių minutę – 6:2. Rungtynėse pergalę šventė „Pasvalys“ rezultatu – 6:2.

Antrose turo rungtynėse susitiko „Pirmoji Armada“ ir „Baltic – Flora Express“. Rungtynes aktyviau pradėjo „Baltic – Flora Express“ ir tai davė vaisių, 6-ąją minutę pelnytas pirmasis įvartis – 0:1. Po praleisto įvarčio „Pirmoji Armada“ bandė atsitiesti, tačiau „Baltic – Flora Express“ 11-ąją minutę sudavė dar vieną smūgį, kai per dvi minutes pavyko pasižymėti du kartus, rezultatas tapo – 0:3. Kėlinio eigoje „Baltic – Flora Express“ pasiuntė dar du įvarčius, po pirmojo kėlinio rezultatas buvo – 0:5. Antrojo kėlinio pirmosios minutės buvo ganėtinai ramios, tačiau nuo 32-osios minutės „Baltic – Flora Express“ pratrūko ir jau 40-ąją minutę rezultatas buvo – 0:10. Pelnę gausybę įvarčių „Baltic – Flora Express“ atsipalaidavo ir tuo pasinaudojo „Pirmoji Armada“  42-ąją ir 44-ąją minutėmis pelnydami du įvarčius, tačiau 46-ąją minutę „Pirmoji Armada“ sulaukė atsako, kai buvo pasiųstas dar vienas įvartis į jų vartus. Rungtynės baigėsi rezultatu – 2:11 „Baltic – Flora Express“ naudai.

Trečiose turo rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „FK Orfa“ . Rungtynės prasidėjo dviem greitais abiejų komandų įvarčiais. 4-ąją minutę į priekį išsiveržė „FK Orfa“, tačiau tą pačią minutę lygybę atstatė „Šaltinis“. Lygus rezultatas ilgai neišsilaikė, nes „FK Orfa“ 8-ąją rungtynių minutę išsiveržė į priekį. „FK Orfai“ galutinai pralaužti „Šaltinio“ gynybą pavyko 13-ąją minutę, kai per šešias minutes buvo pasiųsti penki įvarčiai. Po pirmojo kėlinio „FK Orfa“ priekyje – 1:7. Antrajame kėlinyje ilgai laukti įvarčio neprireikė, nes 27-ąją minutę „FK Orfa“ dar kartą pasižymėjo. Visą likusią kėlinio dalį „FK Orfa“ toliau dominavo, ko pasekoje buvo pasiųsti dar septyni įvarčiai į „Šaltinio“ vartus. Pergalę rungtynėse šventė „FK Orfa“ rezultatu – 1:15.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiko  „Husarai“ ir „Autosmilga“. Rungtynės prasidėjo intensyviu komandų žaidimu. Jau 2-ąją rungtynių minutę į priekį išsiveržė „Autosmilga“. Atstatyti lygų rezultatą „Husarams“ pavyko 6-ąją rungtynių minutę. Tačiau po išlyginamojo įvarčio įvyko lūžis ir „Autosmilga“ perėmė iniciatyvą pirmajame kėlinyje, į pirmenybių lyderių vartus buvo pasiųsti net penki įvarčiai, o atsakyta tik vienu taikliu smūgiu. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo – 2:6 „Autosmilgos“ naudai. Prasidėjus antrajam kėliniui „Husarai“ iškart stengėsi taisyti situaciją, sužaidus tris minutes antrajame kėlinyje krito du įvarčiai į „Autosmilgos“ vartus. Po praleistų įvarčių „Autosmilga“ atsitiesė, abiejų komandų žaidimas išsilygino ir laikėsi iki pat rungtynių galo, tačiau rezultatas toks neišliko. 43-ąją minutę „Husarai“ pasiuntė dar vieną kamuolį į „Autosmilgos“ ginamus vartus ir rezultatas tapo -  5:6.  Likus žaisti minutei atrodė, kad „Autosmilga“ švęs pergalę, tačiau charakterį parodę „Husarai“ išsigelbėjo ir išlygino rezultatą. Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu – 6:6.

Penktose turo rungtynėse susitiko „Hetrikas“ ir „Uliūnai“. Panašus scenarijus kaip ir ketvirtose turo rungtynėse susiklostė šioje dvikovoje, tik šiuo atveju lygiųjų nebuvo.  Pačią 1-ąją minutę komandos apsikeitė įvarčiais – 1:1.Po įmuštų įvarčių komandų žaidimas išsilygino, tačiau nuo 9-osios rungtynių minutės pasipylė įvarčiai, per septynias minutes net keturis įvarčius pelnė „Uliūnų“ futbolininkai, tik vienu atsakė „Hetrikas“. Vis dėl to kėlinio pabaigoje „Hetrikui“ pavyko dar labiau sušvelninti rezultatą, po pirmojo kėlinio rezultatas buvo – 3:5. Antrajam kėliniui geriau pasiruošę buvo „Hetrikas“. Sužaidus penkias minutes antrajame kėlinyje krito dar vienas įvartis į „Uliūnų“ ginamus vartus – 4:5. 40-ąją minutę „Hetrikas“ atstatė lygybę – 5:5. Laiku susiėmę „Uliūnų“ futbolininkai atsitiesė ir 43-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį. Sunkią pergalę rungtynėse šventė „Uliūnai“ rezultatu – 6:5.

Šeštoji turo dvikova tarp „Baltic – Flora Express“ ir „FK 2000“ buvo atidėta.

Šeštojo turo anonsas:

Pirmoje turo dvikovoje susitiks SK „Stop“ ir „Pasvalys“. Laukia ganėtinai intriguojanti dvikova tarp vis pavojingiau atrodančios „Pasvalio“ ekipos ir vienos daugiausiai įvarčių mušančios komandos. Tikėtina, kad dvikova bus lygi ir įnirtinga.

Antroje turo dvikovoje susitiks „FK Orfa“ ir „Drąsutis“. Dar viena intriguojanti dvikova tarp kol kas be pralaimėjimų žygiuojančių ekipų. Galbūt po šios dvikovos viena iš ekipų praras iki šiol nepralaimėjusios titulą.

Trečioje turo dvikovoje susitiks „Pirmoji Armada“ ir „Husarai“. Praeitame ture vos išsigelbėję „Husarai“ gali atsitiesti šiose rungtynėse, tačiau jeigu „Pirmoji Armada“ išnaudos visas sukūrtas progas, tai „Husarai“ gali turėtu problemų antrose rungtynėse iš eilės.

Ketvirtoje turo dvikovoje susitiks „Uliūnai“ ir „Šaltinis“. Po pralaimėjimo patirto prieš „Husarus“, „Uliūnai“ sunkiai atsigavo ir buvo priversti atiduoti visas jėgas, jog išplėštu pergalę praeitame ture, tačiau pergalių seriją gali pratęsti prieš kol kas be taškų žengiančią, nenuspėjamą - „Šaltinio“ ekipą.