Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Sužaidus antrąjį salės futbolo turą Panevėžyje, futbolo mėgėjus pasiekė džiugi žinia.

Sužaidus antrąjį turą Panevėžio apskrities futbolo mėgėjų pirmenybėse pradeda ryškėti komandų pajėgumas.Taip pat svarbi žinia, jog Panevėžio apskrities futbolo mėgėjų lygą nuo šiol globoja Lietuvos respublikos seimo narė, LVŽS Panevėžio miesto skyriaus pirmininkė – Greta Kildišienė.

Taip pat gali džiaugtis ir kitų miestų komandos, nes Gretos Kildišienės iniciatyva finalinį LFML turnyrą planuojama rengti Naisiuose.

Plačiau apie antrąjį turą:

Pirmose rungtynėse susitiko „Hetrikas“ ir „Pasvalys“. Nors aikštės šeiminiko statusas priklausė „Hetriko“ komandai, tačiau rungtynės vyko Pasvalyje.  Jau po pirmųjų dešimt rungtynių minučių komandos buvo pasižymėjusios po kartą, rezultatas buvo lygus ir buvo laukiama įtemptos kovos visas likusias rungtynes, tačiau likusią kėlinio dalį sėkmingiau sužaidę „Pasvalio“ futbolininkai prieš pertrauką susikrovė dviejų įvarčių pranašumą – 1:3. Prasidėjus antrajam kėliniui „Pasvalio“ ekipai vėl pavyko pasižymėti, po praleisto įvarčio „Hetrikas“  bandė spręsti problemas gynyboje, tačiau „Pasvaliui“ greit pavyko rasti spragų ir per penkias minutes pavyko pasižymėti dar tris kartus – 1:7. Per likusias dešimt minučių „Hetriko“ žaidėjai bandė švelninti rezultatą, tačiau pastangos neatsipirko, o paskutinę kėlinio minutę buvo praleistas dar vienas įvartis. Rungtynės baigėsi rezultatu – 1:8 „Pasvalio“ naudai.

Antrose rungtynėse susitiko „Baltic – Flora Express“ ir „Drąsutis“ . Abi ekipos nestokoja ambicijų pasidabinti medaliais, todėl komandoms teigiamas rezultatas – tik pergalė. Rungtynės prasidėjo palankiau „Baltic“ ekipai, kuri 8-ąją minutę išsiveržė į priekį. Sužaidus dar keturias minutes rezultatas padvigubėjo – 2:0. Praleidę du įvarčius „Drąsučio“ komanda neatrodė sutrikusi.16-ąją minutę „Drąsučio“ pastangos atsipirko, kai krito pirmasis įvartis į „Baltic“ vartus. Sušvelninus rezultatą „Drąsučio“ ekipa toliau dėjo pastangas išlyginti rezultatą, tai padaryti galiausiai pavyko 19-ąją minutę – 2:2. Tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms, kontratakos metu „Drąsučio“ ekipai dar kartą pavyko pasiųsti kamuolį į varžovų vartus ir pirmą kartą rungtynėse išsiveržti į priekį – 2:3. Sužaidus keturias minutes antrajame kėlinyje „Baltic“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą. Esant lygiam rezultatui komandų žaidimas išsilygino, pavojingas atakas kurė tiek viena, tiek kita komanda. 34-ąją minutę į priekį išsiveržė „Drąsučio“ komandą, tačiau pranašumu ilgai džiaugtis negalėjo, nes 35-ąją minutę rezultatą išlygino „Baltic“ . Sužaidus dar penkias minutes į priekį išsiveržė „Baltic“. „Drąsučio“ ekipai atsilikinėjant jų žaidimas suaktyvėjo, ko pasekoje per tris minutes buvo pelnyti du įvarčiai ir buvo persvertas rezultatas – 5:6. Iki rungtynių pabaigos likus minutei „Baltic“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą. Rungtynių teisėjo švilpukas užfiksavo pirmas lygiąsias šiame salės futbolo sezone, rezultatu – 6:6.

Trečiose rungtynėse susitiko „FK Orfa“ ir „Pirmoji Armada“. Panevėžio futbolo mėgėjų lauko čempionai, toliau pergalingai žygiuoja salės pirmenybėse. Sužaidus penkias minutes „FK Orfa“ jau buvo priekyje – 2:0. Praleidę du greitus įvarčius „Pirmoji Armada“ bandė atsitiesti ir pulti savo varžovus, tačiau visi bandymai dažnai pasibaigdavo ties aikštės viduriu. Sužaidus pusę kėlinio „FK Orfa“ dar du kartus pasiuntė kamuolį į varžovų vartus, rezultatas tapo – 4:0. Paskutinią kėlinio minutę „Pirmosios Armados“ žaidėjams galiausiai pavyko rasti skylių varžovų gynyboje ir sušvelninti rezultatą – 4:1. Prasidėjus antram kėliniui „FK Orfai“ vėl pavyko pasiųsti kamuolį į varžovų vartus. „Pirmoji Armada“ dėjo visas pastangas švelninti rezultatą, tačiau dar dešimt minučių buvo praleisti du įvarčiai ir rezultatas jau tapo – 7:1. Galiausiai po penkių minučių „Pirmoji Armada“ sušvelnino rezultatą, tačiau „FK Orfa“ greitai atsakė dviem įvarčiais. Rungtynės baigėsi rezultatu – 9:1 „FK Orfos“ naudai.

Ketvirtose rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „Baltic – Flora Express“. Lygiosiomis pradėjusi pirmenybes „Baltic – Flora Express“ su kaupu atsigriebė antrose sezono rungtynėse.  Nuo pat rungtynių pradžios rungtynių tempui dirigavo „Baltic“, ko pasekoje 6-ąją, 7-ąją ir 8-ąją minutėmis buvo pelnyti trys įvarčiai. Praleidę tris greitus įvarčius „Šaltinio“ žaidėjai sutriko, o „Baltic“ toliau atakavo savo varžovus. Per likusį kėlinio laiką „Šaltinis“ buvo priverstas kamuolį iš savo vartų traukti dar keturis kartus – 0:7. Po pertraukos „Šaltinio“ ekipai pavyko sustyguoti savo gynybą ir buvo bandoma atsakyti pavojingomis atakomis. Vis dėl to 35-ąją minutę „Baltic“ dar kartą pasiuntė kamuolį į varžovų vartus. Galiausiai 38-ąją minutę „Šaltinio“ ekipai pavyko pralaužti varžovų gynybą ir sušvelninti rezultatą. Po praleisto įvarčio „Baltic“ išlaikė tokį patį rungtynių tempą, ko pasekoje pasiuntė dar tris įvarčius į „Šaltinio“ komandos vartus. Paskutinę kėlinio minutę komandos dar apsikeitė tiksliais smūgiais į vartus, rungtynės baigės rezultatu – 2:12 „Baltic – Flora Express“ naudai.

Penktose turo rungtynėse susitiko „FK 2000“ ir „Hetrikas“. Rungtynės sėkmingiau prasidėjo „FK 2000“ ekipai, kuriems 3-ąją ir 6-ąją minutę pavyko pelnyti du įvarčius. 11-ąją minutę „Hetrikui“ rezultatą pavyko sušvelninti, tačiau dviejų įvarčių persvarą „FK 2000“ atstatė po minutės. Likusias kėlinio minutes komandų žaidimas išliko lygus ir po pirmojo kėlinio „FK 2000“ pirmavo - 3:1. Prasidėjus antrajam kėliniui „Hetrikui“ pavyko rezultatą sušvelninti dar kartą, tačiau labai greitai „FK 2000“ vėl atstatė dviejų įvarčių persvarą – 4:2. 36-ąją minutę „Hetrikui“ vėl pavyko sušvelninti rezultatą – 4:3. „FK 2000“ dar bandė išlaikyti vieno įvarčio persvarą, tačiau 44-ąją minutę „Hetrikui“ pavyko rezultatą išlyginti. Likus žaisti vieną minutę atrodė, kad rungtynės baigsis lygiu rezultatu, tačiau įvarti į savo vartus įsimušė „FK 2000“. „FK 2000“ bandė išsigelbėti ir išlyginti rezultatą, tačiau viso pastangos baigėsi tuo, kad „Hetrikas“ pasiuntė dar vieną įvartį į jų vartus. Rungtynės baigėsi rezultatu – 6:4 „Hetriko“ naudai.

Šeštose turo rungtynėse susitiko „Uliūnai“  ir „Autosmilga“. Rungtynės prasidėjo ganėtinai ramiu tempu, tačiau 7-ąją minutę į priekį išsiveržė „Autosmilga“. Praleistas įvartis pažadino „Uliūnų“ komandą ir jie jau 8-ąją minutę rezultatą išlygino. Sužaidus dar keletą minučių „Uliūnai“ persvėrė rezultatą – 2:1. 15-ąją minutę krito dar vienas įvartis į „Autosmilgos“ vartus. Paskutinę kėlinio minutę „Uliūnams“ dar kartą pavyko pasiųsti kamuolį į varžovų vartus – 4:1. Prasidėjus antrajam kėliniui „Autosmilgai“ pavyko rezultatą sušvelninti – 4:2. Tačiau sužaidus dar kelias minutes įvarčiai pradėjo kristi į „Autosmilgos“ vartus. Per likusias dvidešimt minučių „Uliūnai“ pasiuntė 7 įvarčius ir šventė pergalę rezultatu – 11:2.

Apie sezono startą ir artėjančias turo dvikovas pasikalbėjome su „FK Orfos“ komandos vadovu Vaidotu Bubinu:

„Sezono startas – visada būna nelengvas. Adaptacijai iš lauko į salę turėjome mažai laiko, laimėjome abi rungtynės, tačiau žaidėme ne su stipriausiais varžovais. Tikimes, kad žaidimas tik gerės. Pirmenybėse sunkiausios dvikovos laukia su „Baltic -  Flora Express“ , kuri pasipildė Tomu Nemaniu, taip „Husarais“, bei „Drąsučio“ ekipa, kuri gali visus nustebinti šį sezoną.“

Pirmoje ateinančio turo dvikovoje susitiks „Drąsutis“ ir „Pasvalys“. „Drąsučio“ ekipos laukia išvyka į Pasvalį ir pažintis su turnyro debiutantais. Dvikovos rezultatą spėti sunku, tačiau Vaidotas Bubinas mano, kad pergalę rezultatu – 5:3 švęs „Drąsutis“.

Antroje turo dvikovoje susitiks „Autosmilga“ ir „Baltic -  Flora Express“ . Abi komandos skirtingai pradėjo pirmenybes, taškais gali džiaugtis tik „Baltic“ ekipa, tuo tarpu „Autosmilgai“ dar taškų iškovoti nepavyko. „FK Orfa“ vadovas mano, kad favorito statusą pateisint „Baltic – Flora Express“ ir nugalės rezultatu -  8:3.

Trečioje turo dvikovoje susitiks „Hetrikas“ ir „SK Stop“ . „Hetriko“ laukia nelengva užduotis sustabdyti „SK Stop“ ekipą, kuri galingai pradėjo sezoną. Vaidotas Bubinas spėja, kad rungtynės baigsis rezultatu – 2:7 „SK Stop“ naudai.

Ketvirtoje turo dvikovoje susitiks „Autosmilga“ ir „Hetrikas“ . Po dviejų dienų „Hetriko“ laukia antros rungtynės šią savaitę, tuo puikiai gali pasinaudoti „Autosmilga“. Vaidotas Bubinas  mano, kad pergalę rezultatu - 4:2 švęs „Autosmilga“.

Penktoje turo dvikovoje susitiks „Pirmoji  Armada“ ir „Uliūnai“. „Pirmoji Armada“ kol kas nesustyguoja savo gynybos, tačiau rungtynėse prieš „Uliūnus“ gali būti nelengvas uždavinys. Prognozuojamas rezultatas rungtynėms – 2:6 „Uliūnų“ naudai.

Šeštoje turo dvikovoje susitiks „Šaltinis“ ir „FK 2000“. Dviejų panašaus pajėgumo komandų dvikovoje galime laukti įtemptos kovos. „FK Orfa“ vadovas mano, kad pergalę švęs „FK 2000“ rezultatu – 5:2.