Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Startavo Kauno Žiemos 7x7 pirmenybės

Startavo Kauno Žiemos 7x7 pirmenybės

Lapkričio 15 d. I diviziono rungtynėmis tarp „Žaliakalnio“ ir „Šturmo“ komandų startavo 2019/20 m. LFML Kauno Žiemos 7x7 pirmenybės.

34 komandos šiemet varžosi trijuose divizinuose. Pirmenybėse šiemet dalyvauja ne tik Kauno, bet ir Marijampolės, Jurbarko, Šakių bei Gelgaudiškio komandos.

I divizione pergalingai startavo „Žaliakalnio“, „Fenikso“, „Arsenalo“ ir „Kauno“ komandos. „Švyturio“ ir „KTU United“ komandos pirmuosius susitimus pralaimėjo atitinkamai 5 ir 7 įvarčių skirtumu, o debiutantams „Šturmui“ nesusiklostė pirmos dvejos rungtynės. 

Geriausius individualius pasirodymus I diviziono starte surengė Ričardas Beniušis (Žaliakalnis) ir Rolandas Gumbrys (Feniksas), pelnę po 5 įvarčius, 4 sykius pasižymėjo kitas „Žaliakalnio“ atstovas Marius Janišius, 3 įvarčiais prie sėkmingo „Kauno“ starto prisidėjo Vidmantas Katasanovas.

II divizione 26 įvarčius per du susitikimus pelnė ir dviem pergalėmis startavo „Pozityvūs“, kurių gretose 9 įvarčius savo sąskaitoje turi Tomas Raštutis, 7 – Paulius Sirotavičius, 5 – Ignas Raštutis. Dviem pergalėm iš dviejų pirmenybes pradėjo ir „Standarto“ bei „Jurbarko Imsrės“ komandos.

Po vienerias rungtynes jau sužaidė ir jose pergales pasiekė „Duokim garo“, „Sparta“ (Giedrius Savukaitis pelnė 5 įvarčius) ir „Gelgaudiškis“. Po lygiosiomis 6:6 pasibaigusių rungtynių, po tašką savo sąskaitoje turi „Teisėjų“  ir „Old school“ kolektyvai . Pergalėmis sezono pradėti nepavyko „Onikso“, „Tauro Primaline“ (Rolandas Rudzevičius – 5 įvarčiai), „Hegelmann Junior“ , „Ruedus“ ir „Spartako“ komandoms.

III divizione po dvi pergales iš tiek pat galimų pasiekė „Super Sonics“, „Baltic Transline“ ir „Užliedžiai“; vienintelį žaista susitikimą laimėjo „Ąžuolas“, po kartą per dvejas žaistas rungtynes pergale džiaugėsi „Extreem“, „Partizanai“ ir „Hegelmann Junior – 2”. Pirmąsias dvejas rungtynes neigiamais rezultatais baigė „Perspektyvūs“, o vieninteles žaistas rungtynes pralaimėjo „Didalis“, Black Seven“, „Unified KSOK“, „Mėgėjai“ ir „Nadruvis“.

Lapkričio 24 d. rungtynių nuotraukų galeriją rasite čia.