Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžyje, po pertraukos sužaistos vienuolikto turo rungtynės.

Panevėžio futbolo mėgėjų pirmenybėse, po ilgesnės nei planuota pertraukos buvo sužaistas vienuoliktas turas po kurio komandos buvo paskirstytos į pirmą ir antrą pogrupius, kuriuose tęs kovą dėl medalių.

Pirmoje vienuolikto turo dvikovoje susitiko „Orfa“ ir „Uliūnai“. Dviejų pirmenybių lyderių mūšyje sprendėsi, kuri komanda finišuos aukštesnėje pozicijoje prieš paskirstimą į pogrupius. Dvikovoje geriau sekėsi „Uliūnams“ , kurie po praleisto įvarčio 22-ąją rungtynių minutę nesutriko ir po trijų minučių įmušė išlyginamąjį įvartį – 1:1. Po pertraukos „Uliūnai“ buvo nusiteikę kovingai, ko pasekoje 39-ąją ir 41-ąją minutėmis krito du įvarčiai į „Orfos“ vartus – 3:1. Sužaidus dar dešimt minučių „Uliūnai“ savo persvarą padidino ir rezultatas tapo - 4:1. Per likusias minutes komandoms nebe pavyko pasižymėti ir tai lėmė, kad „Uliūnai“ įsitvirtino pirmoje turnyrinės lentelės vietoje.

Antroje turo dvikovoje susitiko „FK2000“ ir „Autosmilga“. Šioje dvikovoje susitiko dvi komandos, kurios rikiuojasi turnyrinės lentelės apačioje. Rungtynės sėkmingesnės buvo „Autosmilgos“ ekipai, kuri jau nuo pirmųjų rungtynių minučių parodė, kad yra rimtai nusiteikusi kovoti dėl pergalės. 3-ąją rungtynių minutę „Autosmilgai“ pavyko pasižymėti net du kartus, trečiojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo nes 6-ąją minutę dar kartą kamuolį į vartus pasiuntė „Autosmilgos“ puolėjas – 3:0. Tačiau 8-ąją rungtynių minutę rezultatą pavyko sušvelninti „FK2000“ ekipai – 3:1. Po praleistų įvarčiu „Autosmilga“ nesutriko ir 13-ąją ir 14-ąją minutėmis įmušė dar du įvarčius – 5:1. „FK2000“ ekipai pavyko rezultatą sušvelninti 22-ąją rungtynių minutę, taip pat tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms jie pasiuntė įvartį į „Autosmilgos“ rūbinę taip sušvelnindami rezultatą dar labiau – 5:3. Antrame kėlinyje „Autosmilga“ buvo nusiteikusi neatiduoti pergalės, ko pasekoje 40-ąją , 45-ąją ir 51-ąją minutėmis mušė įvarčius. Rungtynės baigėsi rezultatu 8:3 „Autosmilgos“ naudai.

Trečiose turo rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „Husarai“ . Vieniems iš pirmenybių favoritų „Husarams“ teko paplušėti dėl pergalės šiose rungtynėse. Kiek netikėtai pirmame kėlinyje „Šaltinio“ ekipai pavyko išsiveržti į priekį ir pirmauti rezultatu - 3:1, tačiau „Husarai“ ėmė taisyti situaciją ir iki pirmojo kėlinio pabaigos rezultatą išlygino – 3:3. Po pertraukos „Husarai“ į aikštę išėjo dar kovingesni, ko pasekoje sugebėjo išsiveržti į priekį, „Šaltinio“ komanda stengėsi nepasiduoti ir rezultatą sušvelnino, tačiau labiau patyrę „Husarai“ įrodė savo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu - 6:4.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiko „Fokusas“ ir „Pirmoji Armada“. Pergalės atveju šiose rungtynėse „Fokusas“ turėjo galimybę patekti į pirmąjį pogrupį, tačiau jiems koją pakišo kovingai nusiteikusi „Pirmoji Armada“ . Pirmieji rungtynėse pasižymėjo 15-ąją minutę „Pirmoji Armada“, po įmušto įvarčio abiejų komandų žaidimo tempas šiek tiek sulėtėjo, tačiau be pavojingų epizodų nebuvo apsieita. Antrojo kėlinio pradžioje „Fokusas“ pradėjo spausti savo varžovus ir tai iškart atnešė rezultatą, buvo pasiektas išlyginamasis įvartis – 1:1. Po praleisto įvarčio „Pirmoji Armada“ nesutriko ir po kelių minučių vėl išsiveržė į priekį – 2:1. „Fokusas“ rankų nenuleido ir pradėjo spausti savo varžovus, tačiau kontratakos metu praleido dar vieną įvartį – 3:1. Po dar vieno praleisto įvarčio „Fokusas“ toliau spaudė savo varžovus į atakas jungdavosi ir vartininkas, tačiau tai nepadėjo sušvelninti rezultato. Rungtynėse pergalę šventė „Pirmoji Armada“ rezultatu - 3:1.

Penktose turo rungtynėse susitiko „Hetrikas“ ir „Baltic“ . Šios rungtynės buvo labai svarbios „Baltic“ ekipai norint išlikti arti pirmenybių lyderių. Rungtynėse stipresnė buvo „Baltic“ ekipa, kuri sugebėjo įmušti šešis įvarčius, „Hetrikas“ sugebėjo atsakyti dvejais paguodos įvarčiais. Rungtynės baigėsi rezultatu 6:2 „Baltic“ naudai.

Šeštose turo rungtynėse susitiko „Drąsutis“ ir „Vialudus“ . Naujais žaidėjais gausiai pasipildžiusi „Drąsučio“ ekipa iškart ėmė diriguoti žaidimo tempui. Ko pasekoje „Drąsučio“ ekipa pradėjo mušti įvarčius vieną po kito, tuo tarpu „Vialudus“ sugebėjo įmušti vieną paguodos įvartį. Rungtynėse pergalę šventė „Drąsučio“ ekipa rezultatu - 5:1 , verta paminėti, kad visus įvarčius „Drąsučio“ ekipoje mušė klubo naujokai.

Po vienuoliktojo turo išaiškėjo, kokios komandos žais pirmame ir antrame pogrupiuose.

Pirmame pogrupyje žais šios komandos: „Uliūnai“ , „Orfa“ , „Husarai“ , „Baltic“ ,  „Drąsutis“  bei „Hetrikas“ . Pagal užimtas vietas bendroje grupėje  komandoms buvo atitinkamai paskirstyti taškai.

Antrame pogrupyje žais šios komandos:  „Fokusas“ ,  „Šaltinis“ , „Vialudus“ , „Pirmoji Armada“ , „Autosmilga“ ir „FK2000“. Antrojo pogrupio komandoms taip pat buvo paskirstyti taškai pagal vietas bendroje grupėje.

Apie ateinančio turo dvikovas pasikalbėjome su „Baltic“ komandos vadovu - Aurimu Strole.

Pirmose turo rungtynėse susitiks „Husarai“ ir „Orfa“ . Pirmajį šių komandų susitikimą laimėjo „Husarai“ , „Orfa“ privalo pasiekti revanšą šiame ture, nes pergalės kainą yra žymiai didesnė ir klaidų daryti nebegalima norint kovoti dėl prizinių vietų. Aurimas Strole mano, kad „Orfai“ pasiekti revanšą nepavyks ir pergalę rungtynėse švęs „Husarai“.

Antroje turo dvikovoje susitiks „Hetrikas“ ir „Drąsutis“. Susitiks dvi jaunos ekipos, kurios nėra linkusios lengvai pasiduoti. Pirmasis šių komandų susitikimas baigėsi lygiu rezultatu, tačiau rungtynėse tikrai netruko emocijų. Aurimas Strole mano, kad rungtynėse pergalę iškovos „Hetrikas“ .

Trečioje turo dvikovoje susitiks „Uliūnai“ ir „Baltic“. Pirmajame rate pranašesni buvo „Uliūnai“ , tačiau po pralaimėjimo „Baltic“ greit atsistatė ir ėmė artėti prie varžovų turnyrinėje lentelėje. Aurimas Strole atsargiai vertina abiejų ekipų galimybes, tačiau rungtynių favoritais įvardina „Uliūnų“ ekipą.

Ketvirtoje turo dvikovoje susitiks „Autosmilga“ ir „FK2000“. Praeitame ture užtikrintai įveikusi „FK2000“ ekipą, „Autosmilgai“ dar kartą per dvi savaites teks sužaisti su šia komanda. Tai puiki proga atsirevanšuoti „FK2000“ ekipai, o „Autosmilgai“ įrodyti, kad svarbiausiu pirmenybių metų įgavo geriausią sportinę formą. Rungtynėse prognozuojama, kad pergalę švęs „Autosmilgos“ ekipa.

Penktose turo rungtynėse susitiks „Pirmoji Armada“ ir „Fokusas“ . Šios komandos taip pat pirmą kartą susitiko tik praeitame ture, įnirtingoje dvikovoje netruko aktyvaus žaidimo, todėl galime tikėtis, kad abi ekipos pademonstruos tą patį gražų žaidimą. Rungtynėse pergalė prognozuojama „Pirmajai Armadai“.

Šeštoje turo dvikovoje susitiks „Vialudus“ ir „Šaltinis“. Praeitą kartą susitikus šioms ekipoms rungtynėse buvo įmušta vienuolika įvarčių, galime tikėtis, kad panaši situacija bus ir šio turo rungtynėse. Aurimas Strole prognozuoja, kad pergalę rungtynėse švęs „Vialudus“.