Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžyje buvo sužaistos devintojo turo rungtynės.

Panevėžyje sužaistos devintojo turo rungtynės.

Pirmose turo rungtynėse tarp „Hetriko“ ir „Vialudus“ pamatėme tikrą įvarčių fiestą. Rungtynes „Hetriko“ komanda pradėjo demonstruodama puikų žaidimą. Penktą rungtynių minutę „Hetrikas“ išsiveržė į priekį. Po įmušto įvarčio„Hetrikas“ apsukų nemažino, o „Vialudus atrodė sutrikę ko pasekoje per tris minutes praleido dar du įvarčius. Kėlinio eigoje „Hetrikas“ įmušė dar du įvarčius, o pačioje kėlinio pabaigoje „Vialudus“ rezultatą sušvelnino. Antrajame kėlinyje„Vialudus“ žaidimas kardinaliai pasikeitė, per pirmąsias antrojo kėlinio minutes „Vialudus“ sugebėjo įmušti du įvarčius, taip dar labiau sušvelnindami rezultatą 5:3. Po įmuštų įvarčiu rungtynių tempas šiek tiek sulėtėjo, tačiau praėjus dešimt minučių pasipylė įvarčiai, per dvi rungtynių minutes abi komandos įmušė po du įvarčius. Iki rungtynių pabaigos likus dešimt minučių „Vialudus“ dar bandė gelbėtis, tačiau „Hetrikas“ daugiau gynyboje neklydo ir šventė pergalę rezultatu 7:5.

Antrose turo rungtynėse susitiko „Fokusas“ ir „Uliūnai“.  Šiose rungtynėse daug intrigos neišvydome, tačiau pamatėme nemažai įvarčių. Rungtynėms prasidėjus žaidimo tempui diriguoti iškart bandė „Uliūnai“, jų pastangos nenuėjo veltui, nes penktą rungtynių minutę jie išsiveržė į priekį. Po įmušto įvarčio „Fokusas“ bandė atsitiesti ir kontroliuoti žaidimą, tačiau pirmojo kėlinio viduryje per tris minutes jie praleido net tris įvarčius ir rezultatas tapo 4:0. Antrojo kėlinio pradžioje „Fokusas“ pradėjo intensyviau pulti „Uliūnų“ vartus, tačiau rezultatas nekito. Sužaidus pusę antrojo kėlinio „Fokusui“ pavyko pasižymėti, po praleisto įvarčio „Uliūnai“ sutriko ir po minutės praleido dar vieną įvartį. „Fokusas“ toliau bandė spausti savo varžovus, tačiau po praleistų įvarčių „Uliūnai“ susiėmė. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti tris minutes „Uliūnai“ sugebėjo įmušti du įvarčius. Rungtynėse pergalę šventė „Uliūnai“ rezultatu 6:2.

Trečiose turo rungtynės susitiko „Šaltinis“ ir „Pirmoji Armada“.  Šiose rungtynėse matėme lygią kovą. Rungtynės prasidėjo ganėtinai lėtu tempu, tačiau pirmojo įvarčio ilgai laukti nereikėjo, sužaidus dešimt pirmojo kėlinio minučių į priekį išsiveržė „Šaltinis“. Po praleisto įvarčio „Pirmoji Armada“ smarkiai nesutriko ir bandė atsitiesti ir išlyginti rezultatą, tačiau pirmajame kėlinyje rezultatas nepakito. Antrajame kėlinyje abiejų komandų žaidimo tempas išliko toks pat. Komandos bandė rengti pavojingas atakas, tačiau realizuoti jų nepavykdavo. Sužaidus pusę antrojo kėlinio rezultatą padvigubino „Šaltinis“, tačiau po minutės rezultatą sušvelnino „Pirmoji Armada“. Po įmuštų įvarčių abi komandos toliau bandė rengti pavojingas atakas, tačiau jų realizuoti nepavykdavo. Rungtynėse pergalę šventė„Šaltinis“ rezultatu 2:1.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiko „Husarai“ ir „Baltic“. Pirmenybių lyderių mūšyje pamatė labai įtemptą kovą. Rungtynės abi ekipos pradėjo kiek atsargiau, nes žinojo klaidos kainą, tačiau nevengė kurti pavojingų epizodų. Pirmąjį rungtynių įvartį išvydome pirmojo kėlinio pabaigoje, kurį įmušė „Baltic“. Po pertraukos „Husarai“ buvo nusiteikę persverti rungtynių rezultatą, sužaidus beveik dešimt minučių rezultatą „Husarams“ išlyginti pavyko. Esant lygiam rezultatui abi ekipos toliau bandė išsiveržti į priekį. Iki rungtynių pabaigos likus dešimt minučių į priekį vėl išsiveržė„Baltic“, po įmušto įvarčio „Husarai“ bandė atsitiesti, tačiau sužaidus dar penkias minutes praleido dar vieną įvartį. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dvi minutes „Husarai“ rezultatą sušvelnino, po įmušto įvarčio jie dar bandė lyginti rezultatą, tačiau visi bandymai buvo nesėkmingi. Sunkią pergalę šiose rungtynėse iškovojo „Baltic“ rezultatu 3:2.

Penktose turo rungtynėse susitiko „Drąsutis“ ir „Autosmilga“. Vis labiau gerėjanti žaidimą demonstruojanti „Drąsučio“ ekipa neturėjo didelio vargo ir šiose rungtynėse. Rungtynės prasidėjo abiejų ekipu bandymu kontroliuoti kamuolį, tačiau „Autosmilgai“ tai daryti sekėsi sunkiau. Ko pasekoje „Drąsučio“ ekipa įmušė įvartį. „Autosmilga“ bandė rezultatą švelninti, tačiau visi bandymai buvo nesėkmingi, o „Drąsučio“ ekipa įmušė dar kelis įvarčius. Rungtynės baigėsi rezultatu 4:0 „Drąsučio“ komandos pergalę.

Šeštose turo rungtynėse susitiko „FK2000“ ir „Orfa“ .  Vieniems iš pirmenybių lyderių pasipriešinti nesugebėjo „FK2000“.  Rungtynėse pamatėme  „Orfos“ dominavimą, rungtynėse  „Orfa“ sugebėjo įmušti penkis įvarčius, tuo tarpu „FK2000“ sugebėjo pelnyti tik paguodos įvarčių. Rungtynėse pergalę šventė „Orfa“ rezultatu 5:1.

Dešimtojo turo anonsas.

Šią savaitę pakalbinome „Pirmosios Armados“ komandos vadovą Mantą Kruopą ir paprašėme pasidalinti savo įžvalgomis apie artėjantį turą.

Pirmose turo rungtynėse susitiks „Autosmilga“ ir „Fokusas“. Šioje dvikovoje susitiks dvi komandos, kurios išsiskiria banguotu žaidimu. „Fokusas“ dar turi šansų pakovoti dėl patekimo į stipresnį pogrupį, tačiau „Autosmilga“ neturi net teorinių šansų iškopti į stipresnį pogrupį. Manto Kruopo nuomone, rungtynės praeitame ture su „Uliūnais“ turėjo pažadinti „Fokusą“ kovai prieš savo žaidimo vis dar nerandančią „Autosmilgą“. Šioms rungtynėms prognozuojamas rezultatas 3:1 „Fokuso“ naudai.

Antrose turo rungtynėse susitiks „Uliūnai“ ir „FK2000“ . Galingai žaidžiantys „Uliūnai“ egzaminuos „FK2000“ ekipą, kuri negali pasigirti labai stabiliais rezultatais. „Uliūnams“ trys taškai šiose rungtynėse yra gyvybiškai svarbus norit sustiprinti savo poziciją kovoje dėl medalių, tačiau kartais labai nenuspėjamai žaidžianti „FK2000“ komanda gali sukelti sunkumų. „Pirmosios Armados“ vadovas Mantas Kruopas spėja, kad rungtynėse nugalės „Uliūnai“ rezultatu 5:2.

Trečiose turo rungtynėse susitiks „Baltic“ ir „Orfa“. Rungtynėse susitinka du pirmenybių favoritai, pergalės kaina šiose rungtynėse milžiniška. Abi ekipos yra panašaus pajėgumo ir mėgsta atakuojantį futbolą, tačiau šiose rungtynėse tikėtina, kad neišvysime daug įvarčių, nes abi komandos supranta, kad viena klaida gali nulemti rungtynių rezultatą.„Pirmosios Armados“ vadovas Mantas Kruopas prognozuoja, kad rungtynės pasibaigs lygiu rezultatu 2:2.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiks „Pirmoji Armada“ ir „Drąsutis“. Dvi ekipos, kurių žaidimo stilius skiriasi. „Pirmajai Armadai“ nebėra kur trauktis, o rungtynės prieš „Drąsučio“ ekipą tai puiki proga, kadangi žaidimas ir rezultatai rodo, kad prieš stipresnį varžovą „Pirmajai Armadai“ kovoti sekasi geriau. Mantas Kruopas teigė: „Drąsučio komanda pajėgi tačiau dažnai leidžiasi užvaldoma emocijų. Šiuo metu jie ant bangos, tačiau bangos kažkada dūžta, o mums jokios bangos nėra baisios. Todėl eisime ir kovosime, o kaip seksis pamatysime aikštėje.“ . „Pirmosios Armados“ vadovas mano, kad rungtynės baigsis lygiu rezultatu 1:1.

Penktose turo rungtynėse susitiks „Husarai“ ir „Hetrikas“. Praeitame ture „Husarai“ patyrė pralaimėjimą ir tai juos motyvuos atsitiesti, tuo tarpu vis labiau gerėjantį žaidimą demonstruojantis „Hetrikas“ iškovojo jau trečią pergalę iš eilės. Rungtynėse galime tikėtis atviro žaidimo ir daug įvarčių, nes abi ekipos rungtynėse muša ne po vieną įvartį.„Pirmosios Armados“ vadovas Mantas Kruopas mano, kad rungtynėse pergalę švęs „Husarai“ rezultatu 4:3.

Šeštose turo rungtynėse susitiks „Vialudus“ ir „Šaltinis“. Rungtynėse susitiks dvi turnyrinės lentelės kaimynės.„Šaltinis“ iškovojo dvi pergales iš eilės tuo tarpu „Vialudus“ patyrė du pralaimėjimus. Pergalė šiose rungtynėseabejoms ekipoms garantuotu aukštesnę vietą turnyrinėje lentelėje. Dažnai savo žaidimu nustebinanti „Šaltinio“ ekipa, nebus lengvas varžovas labiau patyrusiai „Vialudus“ ekipai. Mantas Kruopas prognozuoja, kad rungtynės baigsis lygiu rezultatu 2:2.