Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio apskrityje sužaistas trečias futsal pirmenybių turas.

Panevėžio apskrities futbolo mėgėjų lygos globėja LR seimo narė Greta Kildišienė

Panevėžio apskrities mėgėjų futbolo pirmenybėse sužaistas trečias turas, po kurio lyderio pozicijoje išlieka „Husarai“.

Pirmose turo rungtynėse susitiko „Drąsutis“ ir „Pasvalys“. Rungtynės prasidėjo palankiau „Pasvalio“ ekipai, kuri sugebėjo pasižymėti pirma, tačiau „Drąsučio“ ekipai rezultatą greitai pavyko išlyginti ir perimti rungtynių iniciatyvą. Kėlinio eigoje „Pasvalys“ buvo priverstas du kartus traukti kamuolį iš savo ginamų vartų rezultatas tapo – 3:1. Paskutinę kėlinio minutę „Pasvalio“ ekipai pavyko rezultatą sumažinti, bet jau kitos atakos metu dviejų įvarčių persvarą pavyko atstatyti svečiams iš Panevėžio. Antrojo kėlinio pradžioje vėl pasižymėjo „Drąsučio“ ekipa, tačiau atsakomąjį įvartį greit įmušė „Pasvalys“. Sužaidus dar dešimt minučių „Pasvalys“  įmušė dar viena įvartį ir sumažino atsilikimą – 5:4, tačiau kitos atakos metu „Drąsučio“ ekipa vėl padidino persvarą. 40-ąją minutę „Pasvalio“ ekipa dar karta pavyko priartėti prie savo varžovų, o galiausiai paskutiniąją kėlinio minutę pavyko išplėšti lygiąsias – 6:6.

Antrose turo rungtynėse susitiko „Autosmilga“ ir „Baltic – Flora Express“ . Nuo pat varžybų pradžios „Baltic“ ėmėsi iniciatyvos, tačiau suregzti pavojingą ataką sekėsi sunkiai, o tuo bandė naudotis „Autosmilgos“ žaidėjai. 6-ąją minutę galiausiai spragą varžovų gynyboje radę „Baltic“ žaidėjai išsiveržė į priekį. Sužaidus dar šešias minutes rezultatas tapo jau – 0:2. Tačiau dviejų įvarčių persvara ilgai džiaugtis „Baltic“ negalėjo nes jau po minutės „Autosmilga“ rezultatą sušvelnino. Vis dėl to išlyginti rezultato „Autosmilgai“ nepavyko, nes 18-ąją ir 20-ąją minutę „Baltic“ sugebėjo pelnyti du įvarčius – 1:4. Kėlinio pabaigoje „Autosmilgai“ pavyko uždirbti šešių metrų baudinį, prie kamuolio stojęs komandos puolėjas baudinį realizavo ir po pirmojo kėlinio rezultatas buvo – 2:4. Prasidėjus antram kėliniui žaidimo tempas išliko vienodas. 32-ąją ir 34-ąją minutėmis „Baltic“ sugebėjo pelnyti dar du įvarčius. „Autosmilga“ bandė atsitiesti ir turėjo puikių švelninti rezultatą, tačiau visi bandymai buvo nesėkmingi. Tuo tarpu „Baltic“ 41-ąją minutę įmušė dar vieną įvartį. Rungtynės baigėsi rezultatu – 8:2 „Baltic – Flora Express“ naudai.

Trečiose turo rungtynėse susitiko „Hetrikas“ ir „SK Stop“ . Rungtynių pradžioje vyravo apylygis žaidimas ir abi komandos stengėsi pelnyti įvartį. Galiausiai 10-ąją minutę pasižymėti pavyko „Stop“ ekipai. Po pelnyto įvarčio „Stop“ apsukų nemažino, kol galiausiai 14-ąją ir 17-ąją minutėmis pasiuntė dar du įvarčius į „Hetriko“ ginamus vartus. Antrame kėlinyje visiškai iniciatyvą pavyko perimti „Stop“ , ko pasekoje „Hetrikas“ net keturis kartus buvo priverstas traukti kamuolį iš savo vartų tinklo, rezultatas tapo – 0:7. Turėdami pakankamai didelį pranašumą „SK Stop“ atsipalaidavo, o tuo puikiai pasinaudojo „Hetrikas“ 41-ąją ir 43-ąją minutėmis pelnydami du įvarčius – 2:7. Tačiau galutinį tašką rungtynėse padėjo „SK Stop“ kai 47-ąją minutę krito dar vienas įvartis į „Hetriko“ vartus. Rungtynėse pergalę šventė „SK Stop“ rezultatu – 8:2.

Ketvirtose rungtynėse susitiko „Autosmilga“ ir „Hetrikas“. Abejoms ekipoms tai buvo jau antrosios rungtynės šią savaitę. Pirmajame kėlinyje vyravo lygus abiejų komandų žaidimas ir tai atsispindėjo rezultate – 0:1, po pirmojo kėlinio priekyje buvo „Hetrikas“. Antrajame kėlinyje rungtynių vaizdas pasikeitė ir komandos pradėjo žaisti atvyrą futbolą. 28-ąją minutę rezultatą išlyginti pavyko „Autosmilgai“, o sužaidus dar penkias minutes „Autosmilga“ išsiveržė į priekį – 2:1. Praleidę du įvarčius „Hetrikas“ bandė atsitiesti tai jiems pavyko padaryti 38-ąją rungtynių minutę – 2:2. Tačiau lygus rezultatas laikėsi neilgai. 39-ąją ir 41-ąją minutėmis „Autosmilga“ pelnė du įvarčius ir jau buvo priekyje – 4:2. Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė įvarčiais, tačiau tai nesutrukdė „Autosmilgai“ švęsti pergalės rezultatu – 5:3.

Penktose turo rungtynėse susitiko „Pirmoji Armada“ ir  „Uliūnai“.  Rungtynės prasidėjo ganėtinai aktyviai, tačiau pirmojo įvarčio teko palaukti, 10-ąją minutę į priekį išsiveržė „Uliūnai“. Sužaidus dar 8 minutes „Uliūnai“ persvarą padvigubino, tačiau 21-ąją minutę „Pirmoji Armada“ rezultatą sušvelnino – 1:2. Galiausiai iki rungtynių pabaigos likus žaisti penkias minutes „Uliūnai“ pratrūko ir pasiuntė tris įvarčius į „Pirmosios Armados“ ginamus vartus. Po pertraukos „Uliūnai“ išlaikė iniciatyva ir 26-ąją minutę pasiuntė dar vieną įvartį – 1:6. Sužaidus dar penkias minutes „Uliūnai“ pelnė dar vieną įvartį. 38-ąją minutę kamuolį iš savo vartų tinklo buvo priversti „Uliūnai“ – 2:7. Per likusias kėlinio minutes „Uliūnai“ dar sugebėjo pasižymėti kartą ir šventė pergalę rezultatu – 8:2.

Šeštose turo rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „FK 2000“. Labai silpnai rungtynes pradėję „Šaltinio“ žaidėjai jau penktąją rungtynių minutę praleido pirmąjį įvartį. 10-ąją minutę krito antras įvartis į „Šaltinio“ ginamus vartus. Tuo problemos nesibaigė nes 17-ąją ir 18-ąją minutėmis krito dar du įvarčiai. Galiausiai kėlinio pabaigoje „Šaltinio“ ekipai pavyko rezultatą sušvelninti – 1:4. Antrajame kėlinyje rungtynių vaizdas pasikeitė, po praleisto penktojo įvarčio 31-ąją minutę „Šaltinis“ suaktyvėjo, ko pasekoje 32-ąją ir 35-ąją minutėmis krito du įvarčiai į „FK 2000“ ginamus vartus. 42-ąją minutę „Šaltinio“ ekipa sumažino atsilikimą dar labiau – 4:5. Tačiau galutinį tašką rungtynėse padėjo „FK 2000“ ekipa, kuri 47-ąją minutę pasiuntė dar vieną įvartį ir šventė pergalę rezultatu – 6:4.

Apie artėjančio turo dvikovas ir salės futbolo sezoną pasikalbėjome su SK „STOP“ komandos vadovu Audriumi Kazlausku:

„Sezono startas prasidėjo dvejomis lengvomis pergalėmis, tai startą vertinčiau neblogai, bet ko gero, dar neturėjome rimto varžovo. Šiemet į komandą sugrįžo du buvę „STOP“ žaidėjai: M.Ambotas ir S.Moksvytis, taip pat prisijungė pora naujų žaidėjų, manau, kad sudėtis lyginant su praeitu futsal sezonu sustiprėjo. Komandos tikslas patekti į 6 –uką.“

Pirmoje turo dvikovoje susitiks „Baltic – Flora Express“ ir „Pasvalys“. Audriaus Kazlausko nuomone tai turėtu būti įdomiausios turo varžybos, pergalę rungtynėse turėtu švęsti „Baltic – Flora Express“ rezultatu – 7:5.

Antroje turo dvikovoje susitiks „Orfa“ ir „Hetrikas“ . Rungtynės tarp patyrusių ir jaunų žaidėjų. Audrius Kazlauskas mano, kad „Hetrikui“ dar trūksta pasitikėjimo savimi ir pergalę jis atiduoda „Orfai“ rezultatu – 9:2.

Trečioje turo dvikovoje susitiks „Autosmilga“ ir „Pirmoji Armada“. Dvi panašaus pajėgumo komandos, tačiau abi komandos skirtingai pradėjo savo sezoną. „Autosmilga“ turi galimybę padidinti taškų skaičių, o „Pirmoji Armada“ gali įsirašyti pirmuosius taškus. „Stop“ komandos vadovas mano, kad pergalę rungtynėse švęs „Autosmilga“ rezultatu – 5:3.

Ketvirtoje turo dvikovoje susitiks „FK2000“ ir „Drąsutis“ . Abi komandos skirtingai pradėjo sezoną, „Drąsučio“ ekipa kol kas nepralaimėjo dar nei vienų rungtynių, tuo tarpu „FK 2000“ patyrė du pralaimėjus. Audriui Kazlauskui sunku prognozuoti šių rungtynių baigtį, kadangi dar neteko matyti šių ekipų žaidžiančių, todėl prognozuoja lygų rezultatą – 4:4.

Penktose turo rungtynėse susitiks SK „Stop“ ir „Šaltinis“.Dvi skirtingą žaidimo stilių propaguojančių komandų dvikovą. Audrius Kazlauskas savo komandai prognozuoja pergalę rezultatu – 6:3, taip pat mano, jog keturis įvarčius pelnys D.Nemanis, o likę du kaip išeis.

Penktose turo rungtynėse susitiks „Uliūnai“ ir „Husarai“. Audrius Kazlauskas, taip pat išskiria šias rungtynes ir teigia, jog abi komandos mėgsta greitą žaidimą, todėl laukia labai atkaklios rungtynės. Pergalę švęsti turėtu „Husarai“ rezultatu – 6:4.