Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio apskrities salės futbolo pirmenybės pasiekė finišo tiesiąją.

Panevėžio futbolo lygos globėja LR seimo narė Guoda Burokienė

Panevėžio apskrities salės futbolo pirmenybėse liko sužaisti vos šešias rungtynes. Keturios rungtynės liko pirmame pogrupyje, kuriame jau kovos dėl čempionų titulo nebėra, nes jį jau užsitikrino „Baltic – Flora Express“ ekipa. Antrame pogrupyje liko sužaisti dvejas rungtynes ir abiejose visą komandų rikiuotę gali sumaišyti „Šaltinio“ ekipa.

Pirmajame pogrupyje dar laukia susitikimai tarp: „Baltic – Flora Express“ ir „Husarų“ , „FK Orfos“ ir „Drąsučio“ , „Pasvalio“ ir „SK STOP“, „Pasvalio“ ir „Drąsučio“.

Antrajame pogrupyje du susitikimus dar turės sužaisti „Šaltinio“ ekipa, pirmos rungtynės prieš „Uliūnus“ , antrosios prieš „FK 2000“. Intriga šiame pogrupyje išlieka iki paskutinių rungtynių, nes šioms komandos pergalė yra labai svarbi, o viskas priklauso nuo „Šaltinio“, ši komanda turi galimybe užimti pirmąją vietą grupėje, bet reikia dviejų pergalių, dviejų pralaimėju atveju „Šaltinis“ liktu be apdovanojimų.

Plačiau apie praeito turo rezultatus:

Pirmose rungtynėse susitiko „Uliūnai“ ir „Hetrikas“. „Uliūnai“ pergalės atveju galėjo užsitikrinti antrojo pogrupio nugalėtojo titulą, tačiau rungtynės labai nesusiklostė pastariesiems, o tuo puikiai pasinaudojo „Hetriko“ ekipa. „Hetrikas“ sugebėjo palaužti „Uliūnų“ ekipą rezultatu – 9:3 taip įnešdami dar daugiau nežinomybės į antrąjį pogrupį.

Antrose rungtynėse susitiko „Husarai“ ir „FK Orfa“. Susitikimas ne tik dėl antrosios vietos lygoje, bet ir galimybės dalyvauti finaliniame Lietuvos futbolo mėgėjų lygos turnyre, kiek vėliau paaiškėjo, jog abi komandos finaliniame turnyre teisę dalyvauti gavo.  Abi komandos suprasdamos rungtynių svarbą buvo nusiteikusios kovingai. Rungtynių pradžioje komandos žaidė atsargiai, tačiau nevengė regzti pavojingas atakas. Pirmieji į priekį išsiveržė „Husarai“. 13-ąją minutę „FK Orfai“ rezultatą išlyginti pavyko, tačiau po minutės „Husarai“ vėl išsiveržė į priekį – 2:1. Nors „Husarai“ buvo priekyje, tačiau atsipalaiduoti neketino, vis dėl to pirmajame kėlinyje rezultatą išlyginti dar kartą pavyko „FK Orfai“ – 2:2. Sužaidus tik dvi minutes antrajame kėlinyje į priekį vėl išsiveržė „Husarai“, vis dėl to 31-ąją minutę „FK Orfa“ trečią kartą šiose rungtynėse rezultatą išlygino – 3:3. 34-ąją minutę „Husarai“ dar kartą išsiveržė į priekį šiose rungtynėse, po šio įvarčio „FK Orfa“ išsibalansavo ir po dviejų minučių krito dar vienas įvartis į jų ginamus vartus. Po šių įvarčių „FK Orfa“ dar bandė atsitiesti išlygindami rezultatą 40-ąją minutę – 5:4. Įntriga išliko iki pat rungtynių pabaigos, tačiau „FK Orfos“ bandymai buvo sudaužyti 49-ąją minutę, kai buvo pasiųstas dar vienas įvartis į jų vartus. Pergalę rungtynėse šventė „Husarai“ rezultatu  - 6:4.

Trečiose rungtynėse susitiko „Autosmilga“ ir „Pirmoji Armada“. Rungtynės prasidėjo greitu „Autosmilgos“ įvarčiu. Šaltas dušas pažadino „Pirmąją Armadą“ ir rezultatą jiems pavyko išlyginti 6-ąją minutę. Sužaidus dar dvi minutes „Autosmilga“ vėl išsiveržė į priekį – 2:1. Likusią kėlinio dalį sėkmingiau sužaidusi „Autosmilgos“ ekipa prieš pertrauką sugebėjo įmušti dar tris įvarčius – 5:1. Prasidėjus antrajam kėliniui, 26-ąją minutę „Autosmilga“ pasiuntė dar vieną greitą įvartį. Susikrovusi užtikrintą persvarą „Autosmilga“ atsipalaidavo, o tuo pasinaudojo „Pirmoji Armada“ pasiųsdama du įvarčius į varžovų ginamus vartus – 6:3. Per likusias dešimt minučių krito dar trys įvarčiai, tačiau intrigos jie negrąžino, du kartus pasižymėjo „Autosmilga“, o kartą „Pirmoji Armada“. Pergalę rungtynėse šventė „Autosmilga“ rezultatu – 6:4.

Ketvirtose rungtynėse susitiko „Pirmoji Armada“ ir „FK 2000“. „FK 2000“ toliau bando užsitikrinti medalius antrajame pogrupyje. Rungtynių pirmoji pusė kiek sėkmingiau susiklostė „Pirmosios Armados“ ekipai, kuri sugebėjo išsiveržti į priekį – 2:0, tačiau suprasdami pergalės svarbą „FK 2000“ žaidėjai ėmė taisyti situaciją ir iki kėlinio pabaigos rezultatą išlygino – 2:2. Antrajame kėlinyje komandos žaidė šiek tiek atsargiau, tačiau „FK 2000“ pralaužė ledus išsiverždami į priekį pirmą kartą šiose rungtynėse, kėlinio eigoje „Pirmoji Armada“ buvo priversta kamuolį iš savo vartų traukti dar du kartus. Pergalę šiose rungtynėse šventė „FK 2000“ rezultatu – 5:2.

Penktose rungtynėse susitiko „Hetrikas“ ir „Autosmilga“. Labai permainingose rungtynėse abi komandos parodė charakterį ir kovingumą. Eilinį kartą greitu įvarčiu į priekį išsiveržė „Autosmilgos“ ekipa, sužaidus dar kelias minutes rezultatas padvigubėjo – 0:2. Vis dėl to kovingumu pasižymintis „Hetriko“ žaidėjai sugebėjo atsitiesti ir rezultatą ne tik išlygino, bet ir persvėrė jį savo naudai – 3:2. Po permainingos atkarpos „Autosmilga“ atsitiesė ir rezultatą išlygino, o galiausiai sugebėjo dar kartą išsiveržti į priekį šiose rungtynėse – 3:4. Pergalę šiose rungtynėse šventė „Autosmilga“ rezultatu – 4:3.