Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio apskrities pirmenybėse baigėsi pirmasis ratas.

Panevėžio apskrities salės futbolo mėgėjų lygoje baigėsi pirmasis ratas, po kurio komandos buvo paskirstytos į pirmąjį ir antrąjį pogrupius, kuriuose tęsia kovą dėl apdovanojimų.

Pirmojo rato paskutinis turas prasidėjo dvikova tarp „Pasvalio“ ir „FK Orfos“ . Namuose „Pasvalio“ komanda vis labiau darosi sunkiai pralaužiama, todėl „FK Orfa“ buvo priversta paprakaituoti, tačiau svečiams iš Panevėžio pavyko išsivežti pergalę iš Pasvalio minimaliu rezultatu – 2:3.

Antrose rungtynėse susitiko „FK 2000“ ir „Pirmoji Armada“. Rungtynės prasidėjo prastai „Pirmosios Armados“ ekipai, 7-ąją minutę krito įvartis į savus vartus, dar po trijų minučių įvartį pelnė į „Pirmosios Armados“ vartus ir „FK 2000“. Ilgai nereikėjo laukti ir trečiojo įvarčio, 16-ąją minutę „FK 2000“ dar kartą nuginklavo varžovų vartininką. Antrajame kėlinyje vaizdas nepasikeitė, 30-ąją minutę krito ketvirtas įvartis į „Pirmosios Armados“ vartus. Antroje kėlinio pusėje žaidimas išsilygino, tačiau „Pirmoji Armada“ buvo priversta dar du kartus traukti kamuolį iš savo ginamų vartų. Rungtynės baigėsi rezultatu – 6:0 „FK 2000“ naudai.

Trečiose rungtynėse susitiko „Drąsutis“ ir SK „STOP. Rungtynių baigtis praktiškai buvo nulemta pirmąjį kėlinį, 4-ąją minutę į priekį išsiveržė „Drąsutis“. 16-ąją minutę „STOP“ buvo priversti du kartus traukti kamuolį iš savo ginamų vartų. Galiausiai 19-ąją minutę „Drąsutis“ sulaukė atsako, „STOP“ komandai pavyko pasižymėti. Vis dėl to dar po dviejų minučių „Drąsutis“ atstatė trijų įvarčių persvarą. Antrasis kėlinys buvo ramesnis, ko pasekoje buvo įmušti tik du įvarčiai, komandos tiksliais smūgiais apsikeitė 43-ąją minutę. Rungtynės baigėsi rezultatu – 6:2 „Drąsučio“ naudai.

Ketvirtose rungtynėse susitiko „Husarai“ ir „Baltic – Flora Express“. Ko gero vienos įdomiausių šio turo varžybų, kuriose netrūko aršios kovos dėl kiekvieno aikštės centimetro. Pirmasis kėlinys susiklostė labai prastai „Husarų“ komandai, sužaidus dešimt minučių „Baltic – Flora Express“ pirmavo jau 0:3. 14-ąją minutę „Husarams“ rezultatą pavyko sušvelninti, tačiau iki kėlinio galo buvo praleisti dar du įvarčiai ir į pertrauką „Baltic – Flora Express“ išėjo turėdama keturių įvarčių persvarą. Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė į „Husarams“ palankesnę pusę, sužaidę puikią dešimties minučių atkarpą „Husarai“ įmušė tris įvarčius ir atslikinėjo tik minimaliu rezultatu – 4:5. Likusios minutės buvo labai įtemptos, „Husarai“ buvo ant bangos ir buvo pasiruošę išplėšti pergalę, tačiau 48-ąją minutę „Baltic – Flora Express“ visas aistras apramino pasiųsdami lemiamą įvartį į varžovų vartus. Sunkią pergalę rungtynėse iškovojo „Baltic – Flora Express“ rezultatu – 6:4.

Penktose rungtynėse SK „STOP“ ir „Husarai“. Tai buvo jau antrosios „Husarų“ rungtynės per mažiau nei parą. Tačiau nuovargio nesimatė, nes „Husarai pradėjo rungtynes greitu įvarčiu 4-ąją minutę. Žaidimas išsilygino, bet „Husarai“ sugebėjo pelnyti dar du įvarčius, tuo tarpu „STOP“ 23-ąją minutę rezultatą sušvelnino. Antras kėlinys prasidėjo nesėkmingai „Husarai“, nes krito įvartis į savus vartus, tuo viskas nesibaigė, nes po keturių minučių „Husarai“ jau buvo besivejančių vaidmenyje – 4:3. Žaidimo tempas pagreitėjo nuo 38-osios minutės, kai „Husarai“ rezultatą išlygino, po trijų minučių „STOP“ vėl išsiveržė į priekį, bet dar po trijų minučių rezultatas buvo vėl lygus. Lemiamas įvartis krito 47-ąją minutę, kuris nulėmė „STOP“ pergalę rezultatu – 6:5.

Šeštose rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „Autosmilga“. Rungtynės prasidėjo ganėtinai ramiu tempu. 10-ąją minutę pirmąjį rungtynių įvartį pelnė „Šaltinio“ ekipa, po šio įvarčio žaidimo tempas liko toks pat. 19-ąją minutę „Autosmilgai“ galiausiai pavyko pralaužti „Šaltinio“ vartus, 25-ąją minutę tai pavyko padaryti ir antrąjį kartą – 1:2. Antrajame kėlinyje komandos žaidė labai lygiai ir rungtynės buvo įtemptos. Trečiasis įvartis į „Šaltinio“ vartus krito 41-ąją minutę, „Šaltinis“ bandė taisyti situaciją, bet pastangos teigiamo rezultato neatnešė. Rungtynėse pergalę šventė „Autosmilga“ rezultatu – 3:1.

Statistika po pirmojo rato:

Rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas:  Tomas Nemanis 29 įvarčiai („Baltic – Flora Express“).

Nedrausmingiausias pirmenybių žaidėjas: Ričardas Gruzdys 3 geltonos kortelės (SK „STOP“).

Daugiausiai įvarčių įmušusi komanda: „Baltic – Flora Express“ 96 įvarčiai per 11 rungtynių.

Mažiausiai įvarčių praleidusi komanda: „Baltic – Flora Express“  37 įvarčiai per 11 rungtynių.

Daugiausi įvarčių praleidusi komanda: „Pirmoji Armada“ 99 įvarčiai per 11 rungtynių.

Mažiausiai įvarčių įmušusi komanda: „Pirmoji Armada“ 23 įvarčiai per 11 rungtynių.

Daugiausiai įvarčių per rungtynes įmušta: 22 įvarčiai rungtynėse tarp „STOP“ ir „Autosmilgos“.

Mažiausiai įvarčių per rungtynes įmušta: 4 įvarčiai rungtynėse tarp „Šaltinio“ ir „Autosmilgos“.