Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio apskrities mėgėjų futbolo pirmenybėse sužaisti dar trys turai.

Panevėžio futbolo lygos globėja LR Seimo narė Guoda Burokienė

Panevėžio apskrities mėgėjų futbolo pirmenybėse toliau verda intriguojančios kovos. Lyderio pozicijos kol kas niekam neužleidžia PSSK „Atomo“ ekipa, tuo tarpu visoje turnyrinėje lentelėje darosi labai ankšta, nes komandos turi arba po lygiai taškų arba jas skiria vos taškas.

Penktajame ture į akistatą stojo šios ekipos:

SK „STOP“ ir „FK Orfa“.  Šių dviejų komandų akistata turėjo sukelti nemažai intrigų. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo tik 2:0 „FK Orfa“ naudai, tačiau prasidėjus antrajam rungtynių kėliniui „STOP“ buvo priversti traukti dar vieną kamuolį iš savo ginamų vartų. „STOP“ žaidėjams jau po minutės pavyko atsakyti taikliu smūgiu, tačiau likus žaisti apie dešimt minučių „FK Orfa“ atidavė visas jėgas ir sugebėjo savo varžovus nubausti dar penkiais įvarčiais. Pergalę rezultau 8:1 šventė „FK Orfa“

PSSK „Atomas“ ir „Pirmoji Armada“. Akivaizdžiai favoritai šiose rungtynėse buvo „Atomo“ komanda. Pirmenybių lyderiai sužaidus apie pusę pirmojo kėlinio pasižymėjo pirmą kartą, taip išsiverždami į priekį. Visų varžybų eigoje „Atomas“ pasiuntė dar devynis įvarčius į „Pirmosios Armados“ ginamus vartus, taip įsirašydami užtikrintą pergalę rezultatu – 10:0.

„Hetrikas“ ir „Uliūnai“. Dvikova tarp šių ekipų taip pat žadėjo būti intriguojanti. Iš dalies intrigos buvo nemažai. 17ąją rungtynių minutę į priekį išsiveržė „Hetrikas“. Po šio įvarčio  abi komandos įdėjo daug pastangų, kad pasiektų teigiamą rezultatą, tačiau 45-ąją rungtynių minutę pelnytas „Uliūnų“ įvartis neleido „Hetrikui“ džiaugtis pergalę, tačiau tai padėjo „Uliūnams“ iškovoti tašką. Rungtynės baigėsi rezultatu – 1:1.

„Husarai“ ir „Autosmilga“. Šioje dvikovoje „Autosmilga“ nesugebėjo stipriau pasipriešinti „Husarams“, todėl buvo priversti pripažinti jų pranašumą, rezultatu – 5:1.

„Pasvalys“ ir „Baltic – Flora Express“. Kaip jau įprasta nei vienai ekipai nėra lengva žaisti Pasvalyje, tokioje pat situacijoje atsidūrė „Baltic – Flora Express“. Nors svečiai iš Panevėžio pirmieji pasižymėjo rungtynėse, tačiau kovingai nusiteikusi „Pasvalio“ komanda sugebėjo rezultatą išlyginti, o prasidėjus antrajam rungtynių kėliniui jį ir persverti. Tokiu būdu „Pasvalys“ iškovojo sunkią pergalę rezultatu – 2:1.

Šeštajame ture susitiko šios ekipos:

PSSK „Atomas“ ir „FK Orfa“. Labai įdomi dvikova įvyko tarp šių ekipų. Pirmieji į priekį šiose rungtynėse įsiveržė „FK Orfa“. Prieš pat kėlinio pabaigą „Atomas“ buvo priverstas dar kartą traukti kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo. Prasidėjus antrajam kėliniui komandos žaidė apylygiai, tačiau likus žaisti apie dešimt minučių „Atomas“ įjungė aukštesnę pavarą. „Atomo“ komanda sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą prieš gerai besiginančią „FK Orfa“, tačiau tiksinti paskutinei minutei sugebėjo ir pelnyti pergalingą įvartį. Sunkią pergalę rezultatu – 3:2 iškovojo PSSK „Atomas“.

„Baltic -  Flora Express“ ir SK „STOP“. Nors šiose rungtynėse buvo galima tikėtis intrigos, tačiau jos nebuvo.  Ganėtinai užtikrintai per pusvalandį penkių įvarčių persvarą susikrovusi „Baltic – Flora Express“ atsipalaidavo kiek anksčiau nei reikėjo, ko pasekoje buvo praleisti du įvarčiai, tačiau tai nesutrukdė pasižymėti dar kartą ir švęsti pergalę rezultatu – 6:2.

„Autosmilga“ ir „Hetrikas“. Ganėtinai įdomi dvikova įvyko tarp šių dviejų ekipų.  Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo – 1:2 „Hetriko“ naudai. Antrajame kėlinyje žaidimas toliau buvo lygus, tačiau dar kartą pasižymėti sugebėjo „Hetrikas“. Tiek vienai tiek kitai ekipai sunkiai sekėsi pralaužti varžovų gynybą, todėl kiekviena proga buvo auksinė. Kiek daugiau darbo šiose rungtynėse turėjo puikiai vartus gynęs „Autosmilgos“ vartininkas, kurio dėka nebuvo praleista daugiau įvarčių. Rungtynėse baigėsi rezultatu – 1:3 „Hetriko“ naudai.

„Uliūnai“ ir „Šaltinis“. Taip pat įdomi dvikova įvyko ir tarp šių dviejų ekipų. Nors galimai favoritais buvo laikyti šiose rungtynėse buvo „Uliūnai“, tačiau po pelnytu dviejų įvarčių visas jų užsivedimas pradingo ir tuo kuo puikiausiai pasinaudojo „Šaltinio“ ekipa, kuri sugebėjo išlyginti rezultatą. Rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu – 2:2.

„Pirmoji Armada“ ir „Husarai“. Kaip įprasta „Husarai“ visada yra nusiteikę kovingai, tai matėsi ir šiose rungtynėse, kuriose jie savo varžovus įveikė rezultatu – 0:7 ir šventė užtikrintą pergalę.

Septintajame ture susitiko:

„Hetrikas“ ir „Pirmoji Armada“. Labai įtemptoje dvikovoje šios abi komandas atidavė labai daug jėgų. Beveik visas varžybas komandoms niekaip nepavykdavo pralaužti varžovų gynybas arba sutrukdydavo užtikrintas vartininkų žaidimas. Galiausiai 41-ąją ir 46-ąją minutėmis pasižymėti pavyko „Hetriko“ žaidėjams ir tai lėmė sunkią jų pergalę rezultatu – 2:0.

„Šaltinis“ ir „Autosmilga“. Nors šios abi ekipos yra panašaus pajėgumo, tačiau didesnės intrigos šiose rungtynėse nesulaukėme. Nors „Šaltinis“ labai aktyviai pradėjo rungtynes, tačiau su savo varžovais labai ramiai tvarkėsi „Autosmilga“, taip pat rungtynių eigoje daug pavojingų smūgių atrėmė „Autosmilgos“ vartininkas. Kėlinioje eigoje keturis įvarčius pavyko pelnyti „Autosmilgai“ tuo tarpu „Šaltiniui“ nepavyko pelnyti net paguodos įvarčio. Pergalę rezultatu – 0:4 šventė „Autosmilga“.

SK „STOP“ ir „Sporto fanai“. Ganėtinai išsibalansavę rungtynes pradėję „Sporto fanai“ praleido greitą įvartį. Pirmojo kėlinio metu žaidimas išsilygino, tačiau prieš pat jo pabaigą „STOP“ sugebėjo pasižymėti dar kartą. Antrajame kėlinyje dar kartą pavyko pasižymėti „STOP“ ekipai, tačiau po minutės atsakymą pateikė „Sporto fanai“. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti keletai minučių „Sporto fanams“ pavyko rezultatą dar labiau sušvelninti ir tai įnešė įntrigos, tačiau laiko pritrūko ir pergalę rezultatu – 3:2 šventė „STOP“.

„Pasvalys“ ir „Uliūnai“. Kuo toliau, tuo geresnę formą demonstruoja „Pasvalys“, kuris namuose be didesnio vargo sugebėjo įveikti „Uliūnų“ ekipą rezultatu – 4:1.