Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio apskrities mėgėjų futbolo pirmenybėse artėja finalinių kovų metas.

Panevėžio futbolo lygos globėja LR Seimo narė Guoda Burokienė

Panevėžio apskrities mėgėjų futbolo pirmenybėse nenumaldomai artėja finalinių kovų metas. Kiekvienos varžybos komandoms tampa gyvybiškai svarbios, nes tai nulems kokią poziciją ir kiek taškų komanda turės pirmenybes padalinus į pirmąjį ir antrąjį pogrupius.

Pirmose rungtynėse susitiko „FK Orfa“ ir „Pirmoji Armada“. Šiose rungtynėse pranašesni buvo „FK Orfos“ futbolininkai, nors rungtynės baigėsi rezultatu 3-2, tačiau „Pirmosios Armados“ futbolininkams pavyko pasižymėti tik kartą, o „FK Orfa“ kamuolį į vartus siuntė keturis kartus, tačiau vienas įvartis krito į savus vartus.

Antrose rungtynėse susitiko „Hetrikas“ ir PSSK „Atomas“. Favorito etiketę ir toliau pirmenybėse išlaiko PSSK „Atomas“. Nors po pirmojo kėlinio rezultatas šiose rungtynėse buvo – 0:1 PSSK „Atomo“ naudai, tačiau antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė.  „Hetrikas“ buvo priverstas kamuolį iš savo ginamų vartų tinklo traukti tris kartus, tuo tarpu „Atomo“ futbolininkai praleido tik vieną įvartį. Rungtynės baigėsi rezultatu - 1:4 PSSK „Atomo“ naudai.

Trečiose rungtynėse susitiko „Sporto fanai“ ir „FK Orfa“. Trumpesni atsarginių žaidėjų suolelį turėję „Sporto fanai“ nesugebėjo stipriau pasipriešinti „FK Orfai“, tiek pirmame tiek antrame kėlinyje buvo praleista po du įvarčius. Pergalę šiose rungtynėse rezultatu – 0:4 šventė „FK Orfa“.

Ketvirtose rungtynėse susitiko „Uliūnai“ ir SK „STOP“ . Ganėtinai įtemptose rungtynėse komandos atidavė daug jėgų. Pirmieji į priekį įsiveržė „STOP“ futbolininkai. „STOP“ futbolininkai buvo priekyje iki 43-ios rungtynių minutės, kai galiausiai rezultatą pavyko išlyginti „Uliūnams“. Nors per likusias minutes komandos bandė persverti rezultatą tačiau finalinis rungtynių švilpukas skelbė, kad rungtynės baigėsi rezultatu 1:1 ir  komandos pasidalino po vieną tašką.

Penktose rungtynėse susitiko „Autosmilga“ ir „Pasvalys“. Kaip jau ne kartą „Pasvalys“ įrodė, kad žaisti jų teritorijoje nėra lengva nei vienai ekipai, taip nutiko ir šiose rungtynėse. Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai, tačiau „Pasvalys“ buvo priekyje – 0:2. Antrajam kėliniui einant į pabaigą jėgos apleido „Autosmilgos“ žaidėjus, o tuo puikiai pasinaudojo „Pasvalys“, kuris sugebėjo įmušti dar keturis įvarčius. Rungtynės baigėsi rezultatu – 0:6 „Pasvalio“ naudai.

Šeštose rungtynėse susitiko „Pirmoji Armada“ ir „Šaltinis“. Šiose rungtynėse susitiko dvi panašaus pajėgumo komandos. Rungtynės buvo ganėtinai įtemptos ir tai atsispindi rezultate. Minimaliu rezultatu – 2:1 pergalę šventė „Pirmoji Armada“.

Septintose rungtynėse susitiko „Autosmilga“ ir „FK Orfa“. Pirmieji į priekį šiose rungtynėse įsiveržė „Autosmilga“. Po praleisto įvarčio „FK Orfa“ bandė greitai rezultatą išlyginti, tam prireikė dešimt minučių, tačiau rezultatas buvo ne tik išlygintas, bet ir persvertas į jiems palankią pusę. Antrajame kėlinyje „FK Orfa“  žaidėjai toliau išlaikė savo pranašumą pelnydami dar keturis įvarčius, tuo tarpu „Autosmilga“ sugebėjo atsakyti tik vienu smūgiu. Pergalę rezultatu – 6:2 rungtynėse šventė „FK Orfa“.

Aštuntose rungtynėse susitiko „Husarai“ ir „Sporto fanai“. Po kurio laiko į pirmenybes sugrįžę „Husarai“ kaip  reikiant turėjo paplušėti prieš „Sporto fanus“. Rungtynės išsiskyrė kovingumu, o rungtynių baigtį nulėmė tikslus „Husarų“ smūgis 32-ąją rungtynių minutę. Rungtynės baigėsi rezultatu – 1:0 „Husarų“ naudai.

Devintose rungtynėse susitiko „Hetrikas“ ir „Šaltinis“. Kol kas labai banguotai žaidžianti „Šaltinio“ ekipa neranda savo žaidimo. Nors „Šaltinio“ ekipa beveik visose rungtynėse pelno bent po įvartį, tačiau tvirta gynyba negali pasigirti. Šiose rungtynėse „Hetrikas“ kamuolį į varžovų vartus siuntė penkis kartus, tuo tarpu „Šaltinis“ atsakė dviem tiksliais smūgiais. Pergalę rezultatu – 5:2 šventė „Hetrikas“.

Dešimtose rungtynėse susitiko „Uliūnai“ ir „Baltic – Flora Express“. Labai įtemptose rungtynėse netruko intrigos. Pirmieji į priekį įsiveržė „Uliūnų“ futbolininkai, tačiau prabėgus porai minučių rezultatas vėl buvo lygus. Pirmajame kėlinyje „Baltic – Flora Express“ sugebėjo pasižymėti dar du kartus, taip pat pastatydama „Uliūnus“ į nepalankią situaciją. Antrajame kėlinyje vyko labai arši kova dėl kiekvieno klausimo, o likus žaisti dešimt minučių „Uliūnai“ vis dar atsilikinėjo dviem įvarčiais. Vis dėl to 43-ąją minutę rezultatą „Uliūnams“ sušvelninti pavyko, o paskutinę rungtynių minutę rezultatą pavyko išlyginti. Rungtynės baigėsi rezultatu – 3:3.

Vienuoliktose rungtynėse susitiko „Pirmoji Armada“ ir SK „STOP“. „Pirmoji Armada“ kuo toliau tuo daugiau problemų sukelia kiekvienai komandai. Nors po pirmojo kėlinio „STOP“ buvo priekyje rezultatu – 0:2, tačiau lengva jiems nebuvo. Antrajame kėlinyje „Pirmoji Armada“ dėjo labai daug pastangų, kad pasiektu sau palanku rezultatą, tačiau pastangų neužteko, o „STOP“ sugebėjo pasižymėti dar kartą. Pergalę rezultatu – 0:3 šventė SK „STOP“.

Dvyliktose rungtynėse susitiko „Sporto fanai“ ir „Uliūnai“. Rungtynėse pranašesni buvo „Uliūnai“ kurie tiek pirmame tiek antrame kėlinyje įmušė po du įvarčius. Tuo tarpu „Sporto fanai“ tik 47-ąją rungtynių minutę sugebėjo pelnyti paguodos įvartis.  Pergalę rezultatu – 1:4 šventė „Uliūnai“.

Tryliktose rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir PSSK „Atomas“. Pirmenybių lyderiai ir favoritai „Atomas“ egzaminavo pastovaus žaidimo nedemonstruojančią „Šaltinio“ ekipą.  Nors favoritas šiose rungtynėse buvo visiems aiškus, tačiau vaizdas aikštėje bent jau pirmajame kėlinyje skyrėsi. Pirmieji į priekį įsiveržė „Šaltinio“ ekipa, sužaidus keturias minutes „Atomas“ rezultatą išlygino. Antrojo kėlinio pradžioje „Atomas“ buvo priverstas traukti dar vieną kamuolį iš savo ginamų vartų. Po šio įvarčio „Šaltinio“ laukė labai sunkus likęs kėlinys. „Atomas“ surengė begalę pavojingų atakų, tačiau pasižymėti nepavykdavo, o problemų sukeldavo greitai į kontrataką pasileidžiantys „Šaltinio“ žaidėjai. Po daugybės bandymų 37-ąją minutę „Atomui“ rezultatą išlyginti pavyko. Per likusias minutes nei vienai komandai nebe pavyko pasižymėti. Rungtynės baigėsi rezultatu – 2:2, o pirmuosius taškus šiose pirmenybėse prarado PSSK „Atomo“ ekipa.

Keturioliktose rungtynėse susitiko „Husarai“ ir „Pasvalys“.  Šį kartą savo svečių teritorijoje teko žaisti „Pasvalio“ ekipai. Nors „Husarai“ žaidė savo stadione, tačiau lengva tikrai nebuvo. Visų rungtynių metu vyravo apylygis žaidimas ir tik 40-ąją ir 42-ąją rungtynių minutėmis krito vieninteliai rungtynių įvarčiai į „Pasvalio“ ginamus vartus. Sunkią pergalę rezultatu – 2:0 šventė „Husarai“.