Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio apskrities mėgėjų futbolo lygoje sužaistas antrasis turas.

Panevėžio futbolo lygos globėja LR Seimo narė Guoda Burokienė

Iki Panevėžio apskrities mėgėjų futbolo lygos sezono pabaigos liko vos trys turai, o kova darosi vis aršesnė ir kiekvienas taškas yra aukso vertės.

Pirmajame pogrupyje darosi karšta.

Pirmose rungtynėse susitiko „Baltic – Flora Express“ ir SK „STOP“. Šios abi ekipos skirtingai pradėjo antrąjį ratą ir tai galimai įtakoja tolimesnę kovą dėl medalių. Prasidėjus antrajam ratui visos komandos žaidžia daug atsargiau ir stengiasi daryti kuo mažiau klaidų gynyboje, šiose rungtynėse tai puikiai atsispindi, pergalę rezultatu – 2:1 šventė „Baltic – Flora Express“

Antrose rungtynėse susitiko „FK Orfa“ ir PSSK „Atomas“. Šiose rungtynėse taip pat užteko įnirtingos ir lygios kovos. 10-ąją minutę abi ekipos apsikeitė įvarčiais. Po pelnytu įvarčių komandos toliau ieškojo spragų varžovų gynyboje. Galiausiai 40-ąją minutę „FK Orfos“ gynyba buvo dar kartą pralaužta šiose rungtynėse, priekyje PSSK „Atomas“ - 1:2. Per likusį rungtynių laiką toliau vyravo lygus žaidimas, išsigelbėti „FK Orfai“ nebepavyko, o labai svarbius tris taškus įsirašo PSSK „Atomas“.

Trečiose rungtynėse susitiko „Husarai“ ir „Pasvalys“. Abi ekipos antrąjį ratą pradėjo skirtingai, „Pasvalys“ šventė puikią pergalę, o „Husarai“ turėjo pripažinti skaudų pralaimėjimą. Šiose rungtynės viskas išsisprendė per pusvalandį. 16-ąją minutę į priekį išsiveržė „Husarai“- 1:0. Toks rezultatas laikėsi iki 27-osios minutės, kai „Pasvalys“ sugebėjo jį išlyginti, tačiau sužaidus dar minutę „Husarai“ vėl išsiveržė į priekį, kaip paiškėjo vėliau tai buvo pergalingas įvartis. Pergalę rezultatu – 2:1 šventė „Husarai“.

Antrojo pogrupio komandos smaginasi.

Pirmose rungtynėse susitiko „Uliūnai“ ir „Autosmilga“. Beveik visą pirmąjį kėlinį vyravo apylygis komandų žaidimas, kol galiausiai 20-ąją minutę „Uliūnai“ pralaužė „Autosmilgos“ gynybą – 1:0. Dalį antrojo kėlinio toliau vyravo lygus žaidimas, tačiau „Uliūnams“ dar kartą pavyko pasižymėti – 2:0. Varžyboms einant į pabaigą jėgos apleido „Autosmilgos“ komandą ir „Uliūnai“ per 5 minutės įmušė dar tris įvarčius. Užtikrintą pergalę rezultatu – 5:0 šventė „Uliūnai“.

Antrose rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „Pirmoji Armada“. Sužaidus vos penkias minutes į priekį išsiveržė „Pirmoji Armada“. Po praleisto įvarčio „Šaltinio“ komanda sutriko, tačiau įsismarkuoti varžovams neleido.  14-ąją minutę rezultatas tapo lygus – 1:1. Po išlyginamojo įvarčio „Šaltinio“ komanda pajautė įvarčio skonį ir po truputį pradėjo diriguoti rungtynėms. 25-ąją minutę buvo paskirtas 9 metrų baudinys į „Pirmosios Armados“ vartus, baudinį sėkmingai realizavo „Šaltinio“ komandos puolėjas. Antrajame kėlinyje prasidėjo tikras nervų karas,kurį laimėjo „Šaltinis“. „Pirmosios Armados“ gynyba buvo pralaužta dar tris kartus ir „Šaltinis“ šventė užtikrintą pergalę rezultatu – 5:1.

„Kai praleidome įvartį, nesupratome kas įvyko. Po išlyginamojo įvarčio susikaupėme dar labiau ir pradėjome spausti varžovus, kol galiausiai rezultatas tapo – 5:1“, - varžybas komentavo „Šaltinio“ komandos žaidėjas Lukas Druskis.

„Šiuo metu esame geriausioje sportinėje formoje nuo pat pirmų varžybų kaip esame „Šaltinis“. Dabar stengiamės žaisti užtikrinčiau, daugiau kontroliuojame kamuolį ir stengiames sukurti kuo daugiau pavojingų epizodų, tačiau vis dar pasitaiko klaidų. Dabar laukia dvikovos su stipriausiais varžovais, mažiausiai ko tikimės – nepralaimėti, o rezultatas priklausys nuo pasirengimo varžyboms ir taktinės drausmės aikštėje“ , - apie komandos pajėgumą pasakojo Lukas Druskis.

Taip pat Lukas Druskis prognozuoja, jog pirmajame pogrupyje prizininkų trejetą sudarys: PSSK „Atomas“, „Baltic – Flora Express“ ir „FK Orfa“. O antrajame pogrupyje medaliais pasidabins: „Šaltinis“, „Hetrikas“ ir „Uliūnai“.