Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio apskrities futbolo mėgėjų pirmenybėse, antrame rate sužaisti du turai.

Panevėžio futbolo lygos globėja LR seimo narė Guoda Burokienė

Sužaidus du turus pirmame ir antrame pogrupiuose situacija skiriasi. Pirmajame pogrupyje į priekį išsiveržė „Baltic – Flora Express“ ir „FK Orfa“, antrajame pogrupyje situacija kardinaliai skiriasi, kiekviena šios grupės ekipa dar nėra praradusi galimybės pasidabinti medaliais, o kiekvienas pralaimėjimas gali būti lemiamas. Taip pat Panevėžio apskrities futbolo mėgėjų lygoje keičiasi globėja, nuo šiol lyga globoja LR seimo narė Guoda Burokienė.

Pirmose rungtynėse susitiko „Husarai“ ir „STOP“ . Rungtynes sėkmingiau pradėjo „STOP“ žaidėjai, kuriems pavyko pasižymėti 7-ąją rungtynių minutę, ilgai persvarą nepasidžiaugę 13-ąją „STOP“ buvo priversti traukti kamuolį iš savo ginamų vartų, dar už trijų minučių scenarijus pasikartojo, tik šį kart kamuolys į vartus krito nuo savo žaidėjo – 2:1. Po dviejų įvarčių „STOP“ atsigavo ir puikiai sužaidė likusią kėlinio dalį, jiems ne tik pavyko rezultatą išlyginti, bet ir persverti į savo pusę – 2:3. Vis dėl to antrajame kėlinyje sėkmingiau sužaidė „Husarai“, kurie 34-ąją ir 42-ąją minutėmis pelnė įvarčius ir tai lėmė jų pergalę minimaliu skirtumu – 4:3.

Antrose rungtynėse susitiko „Pasvalys“ ir „FK Orfa“. Kaip ir praeitoje šių abiejų  komandų dvikovoje taip ir šioje netruko atkaklumo. Tik 19-ąją rungtynių minutę krito pirmasis rungtynių įvartis, pasižymėti pavyko „FK Orfai“, nors ir praleidę įvartį „Pasvalio“ žaidėjai nebuvo linkę nusileisti ko pasekoje 22-ą minutę rezultatas buvo išlygintas. Antrajame kėlinyje sužaidus dvi minutes „Pasvalys“ išsiveržė į priekį, tačiau vėliau puikią penkių minučių atkarpą sužaidusi „FK Orfa“ pelnė du įvarčius ir rezultatą persvėrė į savo pusę. Likusią kėlinio dalį vyravo lygus komandų žaidimas, daugiau įvarčių taip pat nebuvo įmušta. Rungtynės pasibagė sunkia „FK Orfos“ pergale rezultatu – 2:3.

Trečiose rungtynėse susitiko „Autosmilga“ ir „Šaltinis“. Rungtynės prasidėjo greitu „Autosmilgos“ įvarčiu, po šio smūgio žaidimas išsilygino. 12-ąją minutę krito antras įvartis į „Šaltinio“ vartus, tačiau kamuolį pasiuntė patys „Šaltinio“ žaidėjai, už minutės „Autosmilga“ galiausiai buvo priversta traukti kamuolį iš savo vartų tinklo, sužaidus dar vieną minutę „Šaltinio“ komanda vėl atsilikinėjo dviem įvarčiais – 3:1. Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė ir aktyvesni buvo „Šaltinio“ žaidėjai, kurie 27-ąją minutę rezultatą sušvelnino, tačiau išlyginti vėl nepavyko, nes „Autosmilga“ vėl atstatė dviejų įvarčių persvarą. 31-ąją minutę vėl „Šaltinio“ ekipai pavyko dar kartą sumažinti skirtumą – 4:3. Likus žaisti dešimt minučių žaidimas dar labiau suaktyvėjo, ko pasėkoje krito du įvarčiai į „Autosmilgos“ ginamus vartus. 49-ąją krito dar vienas įvartis, tačiau tai buvo išlyginamasis įvartis, ko pasekoje rungtynės baigėsi lygių rezultatu – 5:5.

Ketvirtose rungtynėse susitiko „Pirmoji Armada“ ir „Hetrikas“. Rungtynes labai aktyviai pradėjo abi ekipos, o sužaidus šešias minutes jau buvo pelnyti trys įvarčiai, priekyje „Pirmoji Armada“ – 2:1. Po šių įvarčių žaidimo tempas šiek tiek sulėtėjo, tačiau į greitas kontratakas dažnai pasileisdavo „Pirmoji Armada“. 16-ąją ir 21-ąją minutėmis krito dar du įvarčiai į „Hetriko“ ginamus vartus – 4:1. Antrajame kėlinyje komandos toliau žaidė apylygiai, tačiau likus žaisti dešimt minučių iniciatyva perėmė „Hetrikas“. 39-ąją minutę krito antras įvartis į „Pirmosios Armados“ ginamus vartus. Sušvelninę rezultatą „Hetriko“ žaidėjai toliau bandė išspausti viską ką gali, 49-ąją minutę krito dar vienas įvartis į „Pirmosios Armados“ vartus, tačiau to buvo per mažai ir „Hetrikas“ buvo priverstas pripažinti varžovų pranašumą rezultatu – 4:3.

Penktose rungtynėse susitiko „Drąsutis“ ir „Baltic – Flora Express“. Dažnai varžovams sunkumu sukelianti „Drąsučio“ ekipa šį kart nesugebėjo stipriau pasipriešinti „Baltic – Flora Express“ ekipai. Rungtynėse pranašesni buvo „Baltic – Flora Express“, jie šventė pergalę rezultatu – 2:5.

Šeštose rungtynėse susitiko „Uliūnai“ ir „FK 2000“. Įtemptose rungtynėse abi komandos stengėsi išpešti teigiamą rezultatą, tačiau sėkmė nusišypsojo „FK 2000“ ekipai, kurie šventė pergalę rezultatu – 3:4.

Septintose rungtynėse susitiko „Baltic – Flora Express“ ir „Pasvalys“. Rungtynės prasidėjo ramiu abiejų komandų žaidimu. Pirmasis įvartis krito 13-ąją minutę, į priekį išsiveržė „Pasvalys“. „Baltic – Flora Express“ rezultatą pavyko išlyginti sužaidus dar penkias minutes – 1:1. Antrojo kėlinio pradžia sėkmingai susiklostė „Pasvalio“ ekipai, 28-ąją minutę antrą kartą šiose rungtynėse buvo išsiveržta į priekį. Likusią kėlinio dalį vyravo lygus komandų žaidimas. 43-ąją minutę „Baltic – Flora Express“ žaidėjams galiausiai pavyko rezultatą išlyginti, tačiau po išlyginamojo įvarčio nusileisti nebuvo linkę „Pasvalio“ žaidėjai. Vis dėl to sėkmė nusišypsojo dar kartą „Baltic – Flora Express“ ekipai, kurie 47-ąją minutę pelnė pergalingą įvartį ir šventė sunkią pergalę rezultatu – 3:2.

Aštuntose rungtynėse susitiko „STOP“ ir „FK Orfa“. Pirmajame kėlinyje komandos žaidė ganėtinai ramiai, ko pasekoje buvo pelnyti tik du įvarčiai, abu krito į „STOP“ vartus. Antrajame kėlinyje vaizdas pasikeitė, ko pasekoje pasipylė įvarčiai. 29-ąją ir 30-ąją minutėmis krito dar du įvarčiai į „STOP“ vartus, tačiau po minutės jau „FK Orfa“ buvo priversta traukti kamuolį iš savo ginamų vartų – 1:4. Po šių įvarčių žaidimas išliko toks pat aktyvus, 36-ąją minutėmis komandos apsikeitė įvarčiais – 2:5. 40-ąją minutę „STOP“ sugebėjo pasiųsti dar vieną įvartį įvartį į varžovų vartus, tačiau per likusį laiką nuveikti nieko daugiau nepavyko, o 50-ąją minutę „FK Orfa“ sugebėjo atsatyti trijų įvarčių pranašumą. Pergalę šventė „FK Orfa“ rezultatu – 3:6.

Devintose rungtynėse susitiko „Husarai“ ir „Drąsutis“. Komandos rungtynes pradėjo labai aktyviai, o įvarčiai krito vienas po kito. Kėlinio eigoje krito aštuoni įvarčiai, o po pirmojo kėlinio rezultatas buvo – 4:4.Antrajame kėlinyje komandų žaidimas sulėtėjo, o kamuolys dažnai strigdavo gynyboje, ko pasekoje buvo pelnyti tik du įvarčiai, 36-ąją minutę į priekį išsiveržė „Husarai“, o 43-ąją minutę rezultatą pavyko išlyginti „Drąsučio“ komandai. Komandos dvikovą baigė lygiu rezultatu 5:5.

Dešimtose rungtynėse susitiko „FK 2000“ ir „Hetrikas“.  Pirmas kėlinys praėjo ganėtinai ramiai, o abejoms komandos sunkiai sekėsi surengti sėkmingas atakas, 16 –ąją minutę krito pirmasis rungtynių įvartis, į priekį išsiveržė „FK 2000“, ilgai persvaros išlaikyti pastariesiems nepavyko, nes 24-ąją minutę rezultatas buvo išlygintas – 1:1. Antrajame kėlinyje komandos taip pat žaidė ganėtinai atsargiai, įvarčiai pasipylė tik nuo 37-osios rungtynių minutės, per dvi minutes buvo įmušti trys įvarčiai, du tikslius smūgius pasiuntė „Hetriko“ žaidėjai, vieną „FK 2000“. „Hetrikas“ persvarą išlaikė iki 48-osios minutės, kol „FK 2000“ pavyko pralaužti gynybą ir išlyginti rezultatą. Rungtynės baigėsi lygiu rezultatu – 3:3.

Vienuoliktose rungtynėse susitiko „Uliūnai“ ir „Autosmilga“. Jau 2-ąją rungtynių minutę į priekį išsiveržė „Autosmilgos“ ekipa. Sužaidus dar dešimt minučių „Uliūnams“ pagaliau pavyko pralaužti varžovų gynyba, ko pasekoje per dešimt minučių buvo pasiųsti keturi įvarčiai į „Autosmilgos“ vartus. Vis dėl to 23-ąją minutę „Autosmilga“ rezultatą sušvelnino. Antrąjį kėlinį komandos pradėjo labai aktyviai, per ne pilnas penkiolika minučių abi ekipos pelnė penkis įvarčius, 2 kartus pasižymėjo „Uliūnai“, tris kartus „Autosmilga“. Per likusį kėlinio laiką, rezultatas nepakito ir pergalę iškovojo „Uliūnai“ rezultatu – 6:5.

Dvyliktose rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „Pirmoji Armada“ . Nuo pat rungtynių pradžios komandos kibo viena kitai į atlapus, sužaidus šešias minutes buvo pelnyti jau trys įvarčiai, priekyje „Pirmoji Armada“ – 1:2. Per likusią kėlinio dalį aktyvesni buvo „Šaltinio“ žaidėjai, 11-ąją minutę jiems pavyko rezultatą išlyginti, o 19-ąją ir išsiveržti į priekį – 3:2.  Antrojo kėlinio pradžia buvo ganėtinai rami, tačiau sužaidus apie pusę antrojo kėlinio „Šaltinio“ ekipa pasiuntė tris greitus įvarčius – 6:2. Iki rungtynių pabaigos likus dešimt minučių „Pirmoji Armada“ bandė atsitiesti, „Šaltinio“ ekipa buvo priversta du kartus traukti kamuolį iš savo ginamų vartų, tačiau pergalę pavyko išsaugoti – 6:4.