Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio apskrities futbolo mėgėjų lygoje prasidėjo antrasis ratas.

Panevėžio futbolo lygos globėja LR Seimo narė Guoda Burokienė

Prasidėjus antrajam ratui komandos buvo padalintos į pirmąjį ir antrąjį pogrupius, po šešias komandas, kuriuose jiems atitinkamai, pagal užimtą poziciją pirmajame rate buvo padalinti taškai. Pirmasis pogrupis prieš antrąjį ratą išsirikiavo šia tvarka: „FK Orfa“ – 6 taškai, „Husarai“ – 5 taškai, PSSK „Atomas“ – 4 taškai, „Baltic – Flora Express“ – 3 taškai, SK „STOP“ – 2 taškai ir „Pasvalys“ – 1 taškais. Lygiai tokiu pačiu principu buvo padalinti taškai ir antrojo pogrupio komandoms: „Hetrikas“ – 6 taškai ,  „Uliūnai“ – 5 taškai , „Pirmoji Armada“ – 4 taškai , „Šaltinis“ –  3 taškai  , „Sporto fanai“ – 2 taškai , „Autosmilga“ –  1 taškas.  Pirmajame pogrupyje komandos varžosi dėl stipriausios Panevėžio apskrities komandos vardo ir galimybės dalyvauti finaliniame Lietuvos futbolo mėgėjų lygos turnyre, tuo tarpu antrasis pogrupis varžosi dėl 7-12 vietų.

Pirmose rungtynėse susitiko „Pasvalys“ ir „FK Orfa“. Kaip įprasta, namuose „Pasvalio“ futbolininkai yra sunkiai įkandamas varžovas bet kokiai komandai, šį kartą tuo įsitikino „FK Orfa“. Šeimininkai pirmieji pasižymėjo 21-ąją rungtynių minutę – 1:0. Antrajame kėlinyje toliau vyravo apylygis komandų žaidimas, tačiau 37-ąją minutę „Pasvalio“ futbolininkams pavyko pranašumą padidinti. Sužaidus dar tris minutes „FK Orfa“ rezultatą sušvelnino ir grąžino intrigą šiose rungtynėse. Vis dėl to 49-ąją minutę lemiamą žodį tarė „Pasvalys“ įmušdami dar vieną įvartį – 3:1. Rungtynės baigėsi rezultatu – 3:1, o „Pasvalys“ įsirašė labai svarbius tris taškus kovoje dėl apdovanojimų.

Antrose rungtynėse susitiko PSSK „Atomas“ ir SK „STOP“. Kelios paskutinės rungtynės PSSK „Atomui“ buvo labai sunkios, jiems sunkiai sekėsi rasti savąjį žaidimą ir buvo išbarstytą labai daug taškų. Prasidėjus antrajame ratui rodos PSSK „Atomas“ išlipo iš duobės ir užtikrintai įveikė SK „STOP“ rezultatu – 3:0. Ši pergalė leido PSSK „Atomui“ sugrįžti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.

Trečiose rungtynėse susitiko „Husarai“ ir „Baltic – Flora Express“. Nors „Baltic – Flora Express“ ekipa antrąjį ratą pradėjo budama ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje, tačiau  dėl to komandos nurašyti nevertą, tai kuo puikiausiai įrodė šios rungtynės. Rungtynės buvo labai įtemptos, tačiau „Baltic – Flora Express“ ekipai pavyko įveikti „Husarus“ rezultatu – 4:2.

Po pirmojo rato pirmajame pogrupyje atsirado dar daugiau intrigos. Pirmoje vietoje šiuo metu su septyniais taškais yra PSSK „Atomas“, tačiau nuo jų tik vienu tašku atsilieka: „Baltic – Flora Express“ ir „FK Orfa“, tačiau ir kitos nėra nutolusio nuo lyderio, todėl kiekvienos rungtynės antrame rate yra gyvybiškai svarbios ir kiekviena pergalė gali lemti labai daug kovoje dėl stipriausios komandos vardo.

Antrajame pogrupyje pirmieji susitiko „Pirmoji Armada“ ir „Hetrikas“. Šiose rungtynėse netrūko įtemptos kovos, tai kuo puikiausiai atspindi ir rungtynių rezultatas, pergalę rezultatu – 0:1 šventė „Hetrikas. Ganėtinai skaudi pradžia antrajame rate „Pirmosios Armados“ ekipai, ypač dėl to, jog įvartį rungtynėse su „Hetriku“ jie įsimušė į savo vartus. Ši pergalė leido „Hetriko“ komandai dar labiau įsitvirtinti turnyrinės lentelės viršuje.

Antrose rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „Autosmilga“. Po ganėtinai ilgos pertraukos į pirmenybes pergalingai sugrįžo „Šaltinio“ komanda, kurie užtikrintai, rezultatu – 4:0 įveikė „Autosmilgos“ komandą. Ši pergalė „Šaltinio“ ekipai leido pakilti į trečiąją turnyrinės lentelės vietą.

Trečiosios rungtynės tarp „Uliūnų“ ir „Sporto fanų“ neįvyko, nes „Sporto fanai“ vis dar yra išretinti traumų. Dėl šios priežasties techninį laimėjimą rezultatu – 3:0 įsirašo „Uliūnai“.

Antrajame pogrupyje atotrūkis tarp komandų yra truputį didesnis, tačiau pirmąją ir antrąją pozicijas užimančius „Hetriką“ ir „Uliūnus“ skiria tik vienas taškas, vis dėl to neverta nurašyti ir kitų komandų, nes liko dar keturi turai ir kiekvienas lyderių kluptelėjimas  gali smarkiai pakoreguoti turnyrinę lentelę.