Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio II turo apžvalga.

Panevėžyje sužaistos antro turo rungtynės

Pirmose rungtynėse susitiko „Baltic“ ir „Šaltinis“. Šiose rungtynėse daug lygios kovos nepamatėme, patyrę „Baltic“ žaidėjai nesunkiai įveikė savo jaunuosius varžovus įtikinamu rezultatu 8:0 taip įsirašydami pirmuosius šio sezono taškus.

Antrose rungtynėse susitiko „Drąsutis“ ir „Hetrikas“. Pirmojo kėlinio viduryje „Drąsučio“ ekipa sugebėjo išsiveržti į priekį, „Hetrikas“ bandė lyginti rezultatą, bet visi bandymai buvo nesėkmingi. Antrojo kėlinio pradžioje „Drąsučio“ ekipa nesitikėjo tokio spaudimo iš savo varžovu ir to pasekoje praleido įvartį  1:1. „Hetriko“ ekipa apsukų nemažino ir toliau spaudė savo varžovus, ko pasekoje krito dar vienas įvartis į „Drąsučio“ vartus. Iki rungtynių pabaigos likus kelioms minutėms, prie vartų ranka sužaidė „Hetriko“ komandos žaidėjas,buvo skirtas baudos smūgis. Nuostabiu smūgiu „Drąsučio“ komandos žaidėjas siunčia kamuolį į vartų kampą, rezultatas 2:2. Per likusias minutes ekipoms daugiau nebe pavyko pasižymėti ir tai lėmė, kad ekipos pasidalino po vieną tašką.

Trečiose rungtynėse susitiko „Fokusas“ ir „Husarai“. Pirmąsias sezono rungtynes žaidusiems „Husarams“ startinis jaudulys kojos nepakišo. „Fokusas“ bandė priešintis savo varžovams, tačiau drausmingai žaidę „Husarai“ sugebėjo palaužti savo varžovus sausu rezultatu 5:0.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiko „FK2000“ ir „Vialudus". Rungtynėse neišvydome daug įnirtingos kovos, šiose varžybose „Vialudus“ buvo pranašesni už savo varžovus ir sugebėjo juos įveikti 6:0.

Penktose turo rungtynėse susitiko „Orfa“ ir „Pirmoji Armada“. Rungtynėse pamatėme gana įtemptą kovą. Pirmieji į priekį išsiveržė „Orfa“ ,tačiau „Pirmoji Armada“ rezultatą greitai išlygino.  Abiejų ekipų vartininkai toliau žaidė užtikrintai, tačiau kelios klaidos „Pirmosios Armados“ gynyboje lėmė, kad „Orfa“ įmušė du įvarčius. Rungtynės baigėsi 3:1 „Orfos“ naudai.

Paskutinėse turo rungtynėse susitiko „Uliūnai“ ir „Autosmilga“ . „Uliūnai“ pačiomis pirmomis rungtynių minutėmis tiksliu smūgiu galva išsiveržė į priekį, pasiekus greitą įvartį „Uliūnai“ nemažino apsukų ir toliau įnirtingai atakavo„Autosmilgos“ vartus. Po pirmo kėlinio rezultatas buvo jau 5:0. Antrajame kėlinyje žaidimui toliau diktavo „Uliūnai“. Kelis smūgius pavyko atlikti „Autosmilgai“, tačiau varžovų vartininkas puikiai su jais susitvarkė. Kėlinio eigoje„Uliūnai“ įmušė dar keturis įvarčius ir nugalėjo savo varžovus bendru rezultatu 9:0.

Taip pat buvo sužaistos atidėtos pirmojo turo rungtynės tarp „Husarų“ ir „Drąsučio“. Tai buvo antrosios varžybos per dvi dienas abejoms ekipoms. Rungtynėse daugiau atakavo „Drąsučio“ ekipa, ko pasekoje buvo pelnyti du įvarčiai.„Husarai“ bandė lyginti rezultatą, tačiau visus bandymus sėkmingai sustabdydavo varžovų komandos gynėjai. Drausmingas žaidimas lėmė pirmąją sezono pergalę 2:0 „Drąsučio“ ekipai.

Trečiojo turo anonsas

Pirmose rungtynėse susitiks „Pirmoji Armada“ ir „Uliūnai“.  „Uliūnai“ kol kas žygiuoja be pralaimėjimų ir klaidų gynyboje, galbūt „Pirmoji Armada“ privers „Uliūnų“ vartininką pirmą kartą šį sezoną traukti kamuolį iš savo vartų.

Antrose rungtynėse susitiks „Šaltinis“ ir „Drąsutis“. Šiose rungtynėse susitiks dvi jaunos ekipos, „Šaltinio“ ekipa dar nėra iškovojusi pergalės šiame sezone, tuo tarpu „Drąsučio“ ekipai lygiosios nėra tinkamas rezultatas, todėl galime tikėtis iš jų atakuojančio futbolo.

Trečiose rungtynėse susitiks „Vialudus“ ir „Orfa“.  Kol kas šios dvi ekipos nepatyrė pralaimėjimo, tačiau „Orfa“ iškovojo dvi pergales, tuo tarpu „Vialudus“ vieną kartą sužaidė lygiosiomis. Galbūt šiame ture kažkuri ekipa patirs pralaimėjimo kartėlį.

Ketvirtose rungtynėse susitiks „Autosmilga“ ir „Baltic“. „Autosmilgai“ kol kas nesiseka sustyguoti savo žaidimo ir stipriai pasipriešinti varžovams, tuo tarpu „Baltic“ ekipa po pirmajame ture patirto pralaimėjimo sugebėjo atsistatyti ir iškovojo pirmąją sezono pergalę.

Penktose rungtynėse susitiks „Husarai“ ir „FK2000“. „FK2000“ kol kas dar nėra iškovojęs taškų, galbūt šiame ture jiems tai pavyks padaryti, bet žinant „Husarų“ kovingumą, jiems tai padaryti gali būti nelengva.

Šeštose rungtynėse susitiks „Hetrikas“ ir „Fokusas“.  „Fokusas“ kol kas žengia be taškų, galbūt jiems pavyks pelnyti pirmuosius taškus prieš jaunuosius „Hetriko“ futbolininkus, kurie pirmose dviejose rungtynėse parodė savo charakterį ir iškovojo keturis taškus.