Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

LFML kviečia į labdaringą salės futbolo turnyrą

LFML kviečia į labdaringą salės futbolo turnyrą

Lapkričio 16 d. Raseiniuose vyks dar vienas futbolo entuziasto Giedrius Volfos organizuojamas labdaringas salės futbolo turnyras.

5x5 salės futbolo turnyras „Erikučio taurei laimėti“ kviečia futbolo mėgėjus dalyvauti ir prisidėti prie kilnaus tikslo – pagalbos trejų metu Erikui.

Visą informaciją apie turnyrą gausite susisiek3 su organizatoriumi Giedriumi: 867368169/volfagiedrius@gmail.com.

Eriko istoriją pasakoja jo mama:

„Turiu nuostabų sūnelį Eriką kuriam 3metai. Beproto su vyru jo laukeme kadangi mums jis pirmasis kalbėjome, svajojome kaip jis gims kaip su juo žaisime, dūksime, kartu begiosime, kalbėsimės, bet deja kartais būna ne taip kaip planuoji.. Ten iš aukščiau suplanuoja viska kitaip. Mūsų sūnelis Erikas gimė 2016 08 19 didelis 4kg 585g nors visas nėštumas buvo sklandus bet gimdymas buvo labai labai sunkus. Gydytojai dar pradžioje sąrėmių svarstė gal daryti cezarį nes matė kad vaikutis bus didelis, bet jų nuomone buvo kad sugebėsiu pati išgimdyti.. Taigi pats gimdymas buvo labai sunkus netgi akušerės stūmė man pilvą kad tik greičiau Erikas išvystų šį pasaulį. Taip ir per kančias gimė mūsų stebuklas atrodė sveikas kaip priklauso verkiantis, paguldytas man ant krūtinės staiga nepraėjus nei 20 minučių nustojo kvėpuoti buvo greit paimtas gaivintas ir išveštas į reanimaciją.Kodėl taip nutiko gydytojai neturėjo tikslaus atsakymo kol galiausiai pasakė kad tai buvo staigios kūdikio mirties sindromas( kuo mes nelabai linkę tikėti) Reanimacijoje Erikas gulėjo be jokių ženklų apkarstytas vamzdukais kaip gydytojai įvardino mini komoje. Vėliau po bišky atsigaudinejo tik jau su įvairiomis sveikatos bedelemis.. Neturejo rijimo reflekso visai nerijo seilių tad iki šiol turi gastrostoma pro kurią maitinamas tiesiai į skrandį vėliau išryškėjo ir cerebrinis paralyžius, mišrus raidos sutrikimai, kitokia epilepsija. Pirmus tris mėnesius sirgom dažnai plaučių uždegimais kadangi seilės nueidavo į plaučius taigi suformuota ir tracheostoma pro kurią kvėpuojame ir iki šiol. Po truputį augom, stiprėjom, vis važinėjom ir tebe važinėjam į reabilitacijas, sanatorijas, pagal galimybes vykstame pas privačius kineziterapijos, ergoterapijos ir logopedes užsiemimus. Šiuo metu mokam su maža pagalba palaikyti šiek tiek galvutę kad ir kokia sunki ji , bandom verstis ant šonų,netgi bandome su spec vaikštynę su pagalba šiek tiek eiti, domimės žaislais tik paimti sunkiau kadangi didelis raumenų tonusas tai greit pametam is rankų arba nevisada susikoncentruojam, reguojam i aplinka, šypsomės.

Taigi mūsų atveju reikalingas intensyvus darbas su vaiku. Kuo daugiau dirbame, sportuojame reabilituojames tuo daugiau kad ir mažais žingsneliais bet vaikas stiprėja ir tobulėja. Užsienyje esame viena karta bande reabilitacija Adeli centre Slovakijoje kuriame labai stipriai ir puikiai dirbo su vaiku ir vėliau matėme nuostabius rezultatus Erikas dar daugiau sustiprėjo tad svajojame nuvykti ten dar ir tikim kad jų darbas gali dar labiau sustiprinti mūsų sūnelį. Taip pat norisi išbandyti ir Varšuvoje esantį išgirta reabilitacijos centrą.
Ir žinoma norisi darbuotis dar daugiau namuose išnaudoja visus gautus nemokamus užsiemimus jų nepakanka tad tenka vykti pas privačius specialistus kurie taipat stipriai su Eriku dirba tik dėja finansinės galimybės neleidžia jais naudotis tiek kiek norėtųsi ir reikėtų.“