Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

LFML-PAFF futsal lygoje sužaisti jau trys turai

Panevėžyje startavęs bendras Panevėžio apskrities futbolo federacijos ir Lietuvos futbolo mėgėjų lygos bendras projektas-pirmenybės jau spėjo apšilti kojas. Pirmenybėse buvo sužaisti jau trys turai po, kurių galima daryti išvadą, kad laukia labai įdomus sezonas.

Divizone dvivaldystė

Po pirmų trijų turų B divizione pirmąją vietą su trimis pergalėmis dalinasi dvi ekipos: „Hetrikas“ ir „Uliūnai“. „Hetrikas“ užtikrintai įveikė visus savo varžovus, o trečio turo rungtynėse net 15:0 nepagailėjo „Sporto fanų“ ekipos, vis daugiau įvarčių mušantis „Hetrikas“ tampa vis pavojingesnis ir galbūt tai yra rimta paraiška į pirmenybių medalius. „Uliūnai“ taip pat savo sąskaitoje turi devynis taškus, tačiau trys iš jų iškovoti techninio laimėjimo dėka rungtynėse prieš „Panevėžio futbolo akademija“, „PFA“ komandoje buvo neišspręsti žaidėjų registracijos klausimai, todėl ši priežastis lėmė techninį pralaimėjimą. Paskutinėse rungtynėse „Uliūnai“ labai ramiu žaidimu įveikė „Pirmąją Armadą“ rezultatu – 9:3. Trečioje turnyrinės lentelės vietoje kol kas įsitaitę „Sporto fanai“, sezoną pradėjo pergalę prieš „Autosmilgą“, antrajame ture buvo sužaista lygiosiomis su „Pirmąją Armada“, o paskutiniame ture skaudus antausis nuo jau minėto „Hetriko“ vis dar leidžia šiai ekipai išlikti trečioje pozicijoje.

Ketvirtą-septintą vietas dalinasi net keturios komandos turinčios po tris taškus: „Panevėžio futbolo akademija“, „Autosmilga“, „Šaltinis“ ir FK „Fokusas“.  Tiek „Autosmilga“ ir „Šaltinis“ pirmuosius sezono taškus įsirašė trečiajame ture. „Autosmilga“ 8:4 sugebėjo palaužti „PFA“ komandą. Nors „PFA“ futbolininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 3:2, tačiau antrajame kėlinyje nebesugebėjo atsilaikyti prieš savo varžovus. Tuo tarpu „Šaltinis“ trečiajame ture egzaminavo „Fokusą“. Pirmajame kėlinyje greitos „Šaltinio“ atakos visiškai išmušė „Fokusą“ iš vėžių, o švieslentė rodė rezultatą - 6:0. Dar du įvarčiai antrajame kėlinyje atpalaidavo „Šaltinio“ žaidėjus. „Fokusas“ bandė atsitiesti ir jiems beveik tai pavyko padaryti. Praleidę pirmąjį įvartį „Šaltinis“ įkrito į duobę, tačiau šį kartą iš jos išlipo sausi ir šventė pergalę bendru rezultatu – 9:6. Kol kas paskutinėje turnyrinės lentelės vietoje „Pirmoji  Armada“, komanda kuri išsiskiria savo kovingumu ir noru nepasiduoti, tačiau šiuo metu turinti problemų su realizacija, jeigu sezono eigoje jiems pavyks išspręsti realizacijos problemas galbūt komanda gali jungtis į kovą dėl medalių, nes atotrūkis tarp visų komandų labai mažas.