Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Kauno žiemos pirmenybių II divizione stipriausi  - „Old school“

Kauno žiemos pirmenybių II divizione stipriausi - „Old school“

2018 - 2019 m. „Cignon-LFML Kauno Žiemos 7x7 pirmenybių“ II divizione atkaklioje kovoje dėl aukščiausių vietų sėkmingiausiai finišavo „Old school“. 

„Old school“ (30 taškų) per 11 sužastų rungtynių suklupo vos kartą, kuomet pirmoje pirmenybių pusėje turėjo pripažinti „Standarto“ pranašumą. Tačiau nugalėjusi tiek artimiausius persekiotojus KAUPĄ ir „Spartą“, tiek ir antrosios turnyrinės lentelės pusės komandas, legionieriaus Nikhil Ayyappa vedamas „Old school“ kolektyvas neleido suabejoti, jog šiose pirmenybėse jie buvo labiausiai verti nugalėtojų vardo. Beje, „Old school“ II divizione buvo antri tiek pagal daugiausiai pelnytų, tiek ir pagal mažiausiai praleistų įvarčių statistiką.

Rezultatyviausio ne tik II diviziono, bet ir visų pirmenybių žaidėjo Antano Šliuževičiaus indėlio (40 įvarčių) nepakako, jog jo atstovaujama KAUPA (26 taškai) lentelėje aplenktų „Old school“, kuriam ir buvo patirtas vienintelis pralaimėjimas. Tiesa, šešiomis pergalėmis iš eilės pirmenybėse startavę vieni favoritų taškus prarado du sykius sužaisdami lygiosiomis: prieš „Ultras“ ir „Gelgaudiškį“. 

Trečioje vietoje liko geriausią gynybą demonstravusi „Sparta“ iš Šakių (24 taškai). Ryškaus lyderio „Sparta“ neturėjo, o įvarčių pelnymo užduotis sėkmingai dalinosi Liudas Balčiūnas, Rytis Gaidys bei Giedrius Savukaitis. „Spartai“ trečiąją vietą garantavo pergalės prieš visas 5-11 vietoje likusias komandas bei papildomose rungtynėse iškovoti 3 taškai prieš „Standartą“.

Už lyderių trejeto ribų liko „Standarto“ (19 taškų) komanda, kurios viltis pakovoti dėl medalių sudaužė paskutinės dvejos pralaimėtos rungtynės „Spartai“ ir „Gelgaudiškiui“.Ryškiausias veidas „Standarto“ komandoje buvo 14 įvarčių pelnęs Gytis Garbačiauskas.

13 taškų per paskutines penkerias rungtynes surinkęs „Gelgaudiškio“ (16 taškų) kolektyvas ne tik pakilo iki penktosios vietos galutinėje lentelėje, bet ir pirmenybių pabaigoje pagadino reikalus dėl medalių kovojusioms „Standarto“ ir KAUPOS komandoms. Jų gretose labiausiai išsiskyrė Rido Martinkevičiaus ir Naglio Balčiūno duetas - šie vaikinai dviese surinko atitinkamai 17 ir 16 įvarčių - daugiau nei pusę visų „Gelgaudiškio“ įvarčių pirmenybėse. 

Šeštoje vietoje liko „Oniksas“ (15 taškų), kurio puolimo lyderis Jonas Čivinskas pasižymėjo 14 sykių.

Septintąją vietą galutinėje komandų rikiuotėje užėmė „Hegelmann Junior“ (13 taškų) jaunimas. Domas Volodko ir (16 įvarčių) ir Nerijus Klimas (14 įvarčių) dviese pelnė 64% visų komandos įvarčių.

Vos tašku mažiau surinkusi „Ruedus“ (12 taškų) komanda turėjo tenkintis aštuntąja, o „Ultros“ (11 taškų) - devintąja vieta. 

Lentelės apačioje liko „Spartakas“ (7 taškai) ir „Pabandom“ (3 taškai).

„Cignon-LFML Kauno Žiemos 7x7 pirmenybių" apdovanojimų šventė vyks balandžio 17 d., 18:30 val. NFA konferencijų salėje.