Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Kauno Žiemos pirmenybių stipriausia komanda – „Žaliakalnis“

Kauno LFML Žiemos pirmenybių I divizione triumfavo visų pirmenybių metu taip ir nesuklupęs „Žaliakalnis“, finale 9:5 įveikęs „Feniksą“.

Pajėgiausio Žiemos pirmenybių diviziono finale penktadienį susitiko iki tol visas 11 rungtynių laimėjęs „Žaliakalnis“ ir vienintelį sykį dar grupių etape suklupęs „Feniksas“. Nuo pat rungtynių pradžios savo rimtus ketinimus ėmęs įrodinėti A. Rimkevičiaus ir A. Račkaus vedamas „Žaliakalnis“ po pirmojo kėlinio jau pirmavo 5:1; A. Rimkevičius jau buvo pasižymėjęs tris, o A. Račkus – du sykius.

Iš karto po pertraukos R. Mačiulis dar labiau padidino savo komandos pranašumą.  Vis tik po 35 min. B. Buzevičiaus ir 36 min. M. Grigalevičiaus atliktų tikslių smūgių „Feniksas“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 3:6. Tačiau netrukus per penkių minučių atkarpą  „Fenikso“ vartininką po kartą nuginklavo A. Račkus, A. Rimkevičius ir Ž. Romanovas, taip galutinai nulemdami finalo rungtynių baigtį. „Feniksui“ po D. Gurskio ir E. Grigaičio įvarčių susitikimui einant į pabaigą dar pavyko sumažinti deficitą iki 5:9.

„Žaliakalnis“ Kauno Žiemos pirmenybių nugalėtojų taurę į viršų kėlė antrus metus iš eilės. Pirmoje vietoje ši komanda liko ir 2017 m. Kauno Vasaros pirmenybėse.

Finalinių rungtynių nuotraukų galerija galite peržiūrėti čia.