Naujausi rezultatai

Kauno Žiemos pirmenybių antrosios divizionų kovų savaitės apžvalga

Pirmuosius pralaimėjimus patyrė „Eurostandartas“ ir „Arsenalas“.

I divizionas, A grupė

„Feniksas“ (2 rungtynės, 6 taškai) sekmadienį pirmą kartą privertė suklupti iki tol Žiemos pirmenybėse visus šešis susitikimus laimėjusį Marijampolės „Eurostandartą“ (2 rungt., 3 tšk.) ir bent jau kuriam laikui pakilo į pirmąją A grupės lentelės vietą.  „Feniksas“ pasibaigus pirmajam kėliniui pirmavo 5:2, o antroje mačo dalyje savo prašumą dar šiek tiek padidino. Kaip ir įprasta šiame turnyre, „Fenikso“ gretose rezultatyvumu išsiskyrė E. Grigaitis ir A. Labanauskas, surinkę dublius. Marijampoliečių gretose taip pat dubliu pasižymėjo rezultayviausias pirmenybių žaidėjas T. Lekeckas.

Dėka puikios atkarpos antrajame kėlinyje, „Old school“ (1 rungt., 3 tšk.) palaužė FK „Siekio“ (1 rungt., 0 tšk.) pasipriešinimą. „Old school“ 2 min. rezultatą išlygino ir vėliau jau pirmavo iki pat rungtynių pabaigos. K. Grefas prie pergalės prisidėjo penkiais, o „Old school“ spurto antroje susitikimo dalyje metu  visus savo įvarčius mušęs P. Krilius – trimis įvarčiais.

Rezultatyvią pergalę sekmadienį pasiekė FK „Šančiai“ (2 rungt., 3 tšk.), 12:2 įveikę pirmąsias savo rungtynes grupėje žaidusį „Gelgaudiškį“. Jau po pirmojo kėlinio rungtynių laimėtojas nekėlė jokių abejonių – „Šančiai“ pirmavo 7:0. S. Balsys nugalėtojams pelnė penkis įvarčius, dar trys žaidėjai surinko dublius: E. Derevianko, E. Staugaitis ir E. Anza.

I divizionas, B grupė

Puikiai I diviziono B grupės varžybose startavo „Tauras-Primaline“, 5:2 įveikęs iki tol pergalingai žygiavusį „Arsenalą“, laimėjusį visas penkerias rungtynes grupių etape ir savo pirmąsias rungtynes I divizione. Rungtynėse netrūko grubaus žaidimo, o joms įpusėjus teisėjas buvo privestas parodyti po raudoną kortelę tiek „Arsenalo“, tiek ir „Tauro-Primaline“ žaidėjui. I. Maleckas ir L. Veščiūnas „Arsenalą“ nubaudė kartu pelnydami po du įvarčius.

Suklupus „Arsenalui“ ir „Eurostandartui“, o „Žaliakalniui“ (2 rungt., 6 tšk.) 9:6 įveikus abejas B grupės rungtynes pralaimėjusius „Ultras“, „Žaliakalnis“ liko vienintele šiose pirmenybėse dar nepralaimėjusia komanda. „Žaliakalnio“ pergalė galėjo būti pasiekta ir dar didesniu skirtumu, jei ne per paskutines tris rungtynių minutes pelnyti trys „Ultrų“ įvarčiai. G. Ževžikovas  su penkiais tiksliais smūgiais buvo didžiausias „Ultrų“ galvos skaumas, dubliais prie pergalės prisidėjo M. Varanauskas ir A. Račkus. „Ultroms“ E. Pabrėža surinko tris, o Sa. Malinauskas – du įvarčius.

II divizionas, A grupė

A grupėje visoms komandoms sužaidus po dvi rungtynes, kolkas pirmauja abejas jas laimėjusi „Sparta“, šeštadienį 7:3 įrodžiusi pranašumą prieš „Grybus“ (3 tšk.). „Sparta“ tris sykius buvo atsiliekančiųjų vaidmenyje, pirmąjį įvartį pelnė tik 24 min., tačiau tai nesutrukdė pademonstruoti puikaus žaidimo antroje susitikimo pusėje ir iškovoti pergalės. „Spartos“ gretose išsiskyrė keturis sykius pasižymėjęs G. Savukaitis, „Grybų“ gretose – visus įvarčius mušęs V. Adomaitis.

Itin permaininga kova vyko tarp pimąja pergale besidžiaugusio „Onikso“ ir vienintele nelaimėjusia A grupės komanda likusios „Extreem“ – 7:5. „Oniksas“ 54 min. dar pirmavo 6:3, tačiau iš pradžių 57 min. pelnę įvartį į savus vartus, vėliau varžovams 59 min. leido pasižymėti ir patiems. Vis tik paskutinę rungtynių minutę paskutines „Old school“ viltis „sudaužė“ „Onikso“ atstovo A. Gėrybos įvartis. Penkis įvarčius nugalėtojams pelnė J. Čivinskas, o pralaimėjusių gretose dublius surinko A. Vaškevičius ir J. Kizla.

Kitose šios grupės rungtynėse gynyboje neklydusi „Bora“ (3 tšk.) 4:0 įrodė pranašumą prieš „Hegelmann Junior“ (3 tšk.).

II divizionas, B grupė

Nelengvą pergalę įsirašė „Santaka-Inter“ (2 rungt., 6 tšk.), 4:2 įveikusi „Spartaką“ (2 rungt., 0 tšk.). 10 min. į priekį išsiveržusi „Santaka-Inter“ vėliau leido varžovams persverti rezultatą, tačiau dviem įvarčiais „Spartaką“ nubaudusio T. Dafalla ir sykį pasižymėjusio E. G. Cruz dėka antrajame kėlinyje pavyko pasikloti pamatus pergalei.

Kitose grupės rungtynėse „Ruedus“ (2 rungt., 3 tšk.) 6:3 įveikė ir be pergalių po dviejų sužaistų rungtynių paliko „Standartą“. „Ruedus“ pergalę nulėmė 4:1 laimėtas antrasis kėlinys . Nugalėtoju gretose po du įvarčius pelnė T. Grigaravičius ir E. Karvelis.

III divizionas, A grupė

Šioje grupėje visos komandos jau sužaidė po dvejas rungtynes, po kurių pirmoje vietoje įsitaisė „Kaunas City“ (6 tšk.). Ši komanda šeštadienį sugebėjo išlaikyti savo vartus „sausus“ ir pasiekti užtikrintą pergalę 7:0 prieš „Pabandom“ (3 tšk.). Rungtynėse lygus rezultatas išliko iki 20 min., kuomet prabilo ilgai tylėjusi „Kaunas City“ puolimo grandis. T. Viburys pelnė du, kiti keturi žaidėjai – po vieną įvartį. Vieną įvartį „Pabandom“ pelnė į savo pačių vartus.

Nesėkmingai savaitgalio rungtynės susiklostė ir antrajai „Hegelmann-Junior“ („Hegelmann Junior-2“) (0 tšk.) komandai, kuri 2:10 nusileido „Baltic Transline“ kolektyvui (3 tšk.). Prie „Baltic Transline“ pergalės įvarčiais prisidėjo penki žaidėjai: D. Morkus – 3, L. Trijonis, A. Petraška ir N. Jurkonis – pelnė po 2 įvarčius.

Bene atkakliausios rungtynės praėjusį savaitgalį buvo žaidžiamos tarp „Unified KSOK“ (3 tšk.) ir „Patriotų“ (3 tšk.), kuriose pergalę 6:5 šventė pastarieji. T. Vaičiūnas prie „Patriotų“ pergalės prisidėjo dviem tiksliais smūgiais, o pralaimėjusiųjų gretose R. Bolotov pelnė tris įvarčius.

III divizionas, B grupė

Šeštadienį daugiau nei užtikrintą pergalę pasiekė „Black Seven“ (2 rungt., 6 tšk.), 11:1 įveikę „Fuksus“ (2 rungt., 3 tšk.). A. Šiurkus ir Ž. Kuprys prie pergalės prisidėjo dubliais, o „Fuksams“ garbės įvartį 40 min. pelnė G. Būtėnas.

Pirmąja pergale per dvi sužaistas rungtynes B grupėje džiaugėsi „Freda“, 6:2 palaužusi „Intermedix“  (2 rungt., 1 tšk.) pasipriešinimą. Antrajame kėlinyje savo pranašumą užtvirtinusiai „Fredai“ po du įvarčius pelnė R. Šmitas ir Ž. Medziukevičius.