Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

III diviziono stipriausi - naujokai „Kroos Control“!

III diviziono stipriausi - naujokai „Kroos Control“!

Artėjant paskutiniam III diviziono turui, turnyrinės lentelės viršuje vis dar nebuvo aiškios pagrindinės pozicijos.

„Kroos Control“, „Kauno Medikas“ bei FKG „Garliava-Mėgėjai“ - komandos, kurios vis dar turėjo visas galimybes kovoti dėl aukščiausių pozicijų.

Prieš paskutinį turą, III diviziono turnyrinės lentelės viršus atrodė taip:

1. „Kroos Control“ - 29 taškai;

2. „Kauno Medikas“ - 26 taškai;

3. FKG „Garliava-Mėgėjai“ - 25 taškai;

Anksčiausiai rungtynes žaidę FKG „Garliava-Mėgėjai“ padarė savo darbus ir po įtemptos kovos 8:7 nugalėjo „Top Transporte-Extreem“, kas leido užsitikrinti vietą stipriausiųjų trejetuke ir laikinai užimti 2 vietą turnyrinėje lentelėje.

Tačiau „Kauno Medikas“, kuris trumpai atsidurė trečioje vietoje, padarė viską, kad ten ilgai neužsibūtų ir po atkaklios pergalės rezultatu 2:1 prieš FK „Nadruvis“ iš trečios vietos, pakilo į pirmąją.

Sekančiose rungtynėse susitiko paskutinė, komanda - „Kroos Control“, nuo kurių ir priklausė, kas bus III diviziono nugalėtojai. 

„Kauno Medikas“ žaidėjų akivaizdoje žaidę „Kroos Control“ spaudimo nejautė ir jau po pirmo kėlinio, rezultato laukusius „Kauno Medikas“ futbolininkus išleido namo. Rungtynes jie, prieš „Pulk. J.Vitkaus Inž. Batalionas“ laimėjo rezultatu 7:3 ir taip užsitikrino pirmą vietą III divizione!

Naudingiausias III diviziono žaidėjas - Josef Al-Ani („Kroos Control“);

Geriausias III diviziono vartininkas - Rokas Nekrošius („Kauno Medikas“);

Rezultatyviausias III diviziono žaidėjas bei antras pagal rezultatyvumą tarp visų pirmenybių, įmušęs net 32 įvarčius - Dovydas Monkus („Baltic Transline“).

 

Visų pirmenybių akimirkas pamatyti galite paspaudę čia!