Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Finaliniame mėgėjų futbolo turnyre Prienuose - „Feniksas-Ryterna“ triumfas

Finaliniame mėgėjų futbolo turnyre Prienuose - „Feniksas-Ryterna“ triumfas

Rugsėjo 30 dieną Prienų KKSC stadione įvyko finalinis aštuonių komandų Lietuvos mėgėjų 7x7 futbolo turnyras, kurį organizavo Kauno mėgėjų futbolo lyga kartu su Lietuvos masinio futbolo asociacija.

Finale dalyvavo aštuonios komandos, surinkusios daugiausiai įskaitinių taškų trejuose iki tol vykusiuose turnyruose: FK „Žaliakalnis“, „Voitura FC“, FK „Feniksas-Ryterna“ ir  FK „Kauno Dainava“ (visos - Kaunas), „FK Liūtai“ ir „Niekur nežaidę“ (abi - Marijampolė), „FKG Garliava-Mėgėjai“ (Garliava), FK „Centras“ (Alytus).

Komandoms sužaidus rungtynes grupėse ir pusfinaliuose, rungtynėse dėl septintosios vietos „FKG Garliava-Mėgėjai“ 4-3 nugalėjo „Žaliakalnio“ komandą. Kovoje dėl penktos vietos „FK Kauno Dainava“ įrodė savo pranašumą prieš „Voitura FC“ žaidėjus. Marijampolės komandų derbyje, mažajame finale, 4-2 „Niekur nežaidę“ nugalėjo FK „Liūtus“ ir pasipuošė trečios vietos medaliais. Atkaklių ir įnirtingų finalo rungtynių tarp  FK „Centras“ ir FK „Feniksas-Ryterna“ pagrindinis laikaspasibaigė 1-1, tad savo pranašumą kovoje dėl nugalėtojų taurės kauniečiai turėjo įrodyti baudinių serijoje.

Komandos prizininkės buvo apdovanotos „Hummel“ čekiais, medaliais ir taurėmis bei kvietimais į FIFA ir Lietuvos futbolo legendų rungtynes bei LFF Taurės finalą tarp "Šiaulių" - "TransINVEST" komandų.  4-8 vietas užėmusios komandos apdovanotos taurėmis.

Asmeniniais prizais buvo apdovanoti: geriausias turnyro vartininkas – Donatas Mikučionis (FK „Centras“);  naudingiausias turnyro žaidėjas - Andrius Samplinskas (FK „Feniksas-Ryterna“) bei rezultatyviausias žaidėjas - Ignas Raštutis  („Niekur nežaidę“).

Galutinė finalinio turnyro komandų rikiuotė:

1. FK “Feniksas-Ryterna”

2. Alytaus FK „Centras“

3. „Niekur nežaidę“

4. Marijampolės „FK Liūtai“

5. „FK Kauno Dainava“

6. „Voitura FC“

7. „FKG Garliava-Mėgėjai“

8 .FK „Žaliakalnis“