Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

Baudinių serijos pareikalavusį II diviziono finalą laimėjo „SuperSonics“

Kovo 12 d. įvyko 2022/23 m. Kauno Žiemos 7x7 pirmenybių II diviziono finalinės kovos, kurių metu buvo išsiaiškinta, kas po 5 mėnesius trukusių kovų, galėjo džiaugtis prizinėmis vietomis.

Finale susitiko dvi gerai pažįstamos komandos - „Supersonics“ bei  FC „Standartas“.

Prieš finalą, šios komandos žaidė tarpusavyje kovoje dėl patekimo į atkrintamąsias, tose rungtynėse pergale, triuškinamu (5-0) rezultatu, džiaugėsi FC „Standartas“.

Tačiau finale buvo pamirštos praeities nesekmės ir „SuperSonics“ stipriai pradėję rungtynes, po pirmo kėlinio pirmavo 2:1, o antro kėlinio pradžioje uždirbę 7 metrų baudinį, savo pranašumą padidino iki dviejų įvarčių. Nepaisant sunkios pradžios, FC „Standartas“ futbolininkai nebuvo linkę pasiduoti ir toliau aktyviai kontroliavo kamuolį, kas rungtynių pabaigoje leido įmušti antrą įvartį, o paskutinę rungtynių minutę - išplėšti lygiąsias ir baudinių seriją. Po atkaklios baudinių serijos, lemiamą įvartį pelnė „SuperSonics“, kurie ir tapo II diviziono čempionais!

Mažajame II diviziono finale aistrų buvo dar daugiau. Rungtynėse tarp „PersonalBest“ ir „Vytauto Didžiojo Universitetas“ viskas jau atrodė aišku, kai likus 5 minutėms iki rungtynių pabaigos, „Vytauto Didžiojo Universitetas“ pirmavo net 6:3, tačiau likus vos 5 minutėms iki rungtynių galo, savo žodį tarė Gytis Garbačiauskas įmušęs net 4 įvarčius, kas leido paskutinę rungtynių minutę išplėšti pergalę „PersonalBest“ komandai, rezultatu 7:6.