Lietuvos futbolo mėgėjų lyga

Meniu

Paieška

Naujausi rezultatai

REZULTATAI / Kaunas Žiema 2019/20

Kaunas Žiema 2019/20 - I divizionas

2019-11-15 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 14-1 Šturmas NFA 1 aikštė
2019-11-15 20:45:00 1 turas Atletas 3-0 FK „Kaunas“
2019-11-16 17:00:00 1 turas FK „Švyturys“ 0-5 FK „Arsenalas“ NFA 1 aikštė
2019-11-23 18:30:00 1 turas FK „Feniksas“ 9-2 „KTU United“ NFA 1 aikštė
2019-11-24 18:30:00 1 turas FK „Kaunas“ 9-7 Šturmas NFA 2 aikštė
2019-11-29 20:45:00 1 turas Atletas 4-7 FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2019-11-29 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 13-6 „KTU United“ NFA 2 aikštė
2019-12-08 19:45:00 1 turas FK „Kaunas“ 7-4 „KTU United“ NFA 1 aikštė
2019-12-08 19:45:00 1 turas Šturmas 3-5 FK „Arsenalas“ NFA 2 aikštė
2019-12-14 17:00:00 1 turas FK „Švyturys“ 8-4 „KTU United“ NFA 2 aikštė
2019-12-20 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 4-7 Atletas NFA 1 aikštė
2019-12-21 17:15:00 1 turas FK „Kaunas“ 5-6 FK „Švyturys“ NFA 1 aikštė
2019-12-22 16:45:00 1 turas „KTU United“ 3-6 FK „Arsenalas“ NFA 2 aikštė
2020-01-03 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 8-4 FK „Švyturys“ NFA 2 aikštė
2020-01-03 20:45:00 1 turas Šturmas 1-6 FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2020-01-05 16:30:00 1 turas FK „Arsenalas“ 9-1 FK „Kaunas“ NFA 1 aikštė
2020-01-05 17:45:00 1 turas Atletas 13-2 „KTU United“ NFA 2 aikštė
2020-01-10 20:45:00 1 turas Atletas 4-2 FK „Arsenalas“ NFA 1 aikštė
2020-01-10 20:45:00 1 turas FK „Feniksas“ 6-4 „Žaliakalnis“ NFA 2 aikštė
2020-01-11 16:00:00 1 turas FK „Švyturys“ 9-3 Šturmas NFA 2 aikštė
2020-01-17 20:45:00 1 turas FK „Švyturys“ 4-3 Atletas NFA 1 aikštė
2020-01-24 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 6-2 FK „Arsenalas“ NFA 2 aikštė
2020-01-25 16:30:00 1 turas „KTU United“ 10-3 Šturmas NFA 2 aikštė
2020-01-25 16:30:00 1 turas FK „Švyturys“ 4-4 FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2020-01-31 20:45:00 1 turas Atletas 14-3 Šturmas NFA 1 aikštė
2020-02-07 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 11-3 FK „Kaunas“ NFA 1 aikštė
2020-02-08 15:30:00 1 turas FK „Feniksas“ 9-1 FK „Arsenalas“ NFA 2 aikštė
2020-02-16 15:00:00 1 turas FK „Kaunas“ 0-3 FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė

Kaunas Žiema 2019/20 - II divizionas

2019-11-16 14:30:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 5-16 „Pozityvūs“ NFA 2 aikštė
2019-11-16 15:45:00 1 turas „Spartakas“ 0-11 FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2019-11-16 17:00:00 1 turas „Ruedus“ 2-3 „Duokim garo“ NFA 2 aikštė
2019-11-17 14:30:00 1 turas Jurbarko Imsrė 7-4 FC „Hegelmann Junior-1“ NFA 2 aikštė
2019-11-17 15:45:00 1 turas Teisėjai 6-6 „Old school“ NFA 2 aikštė
2019-11-23 16:00:00 1 turas Jurbarko Imsrė 8-2 „Ruedus“ NFA 2 aikštė
2019-11-23 17:15:00 1 turas FC „Standartas“ 9-4 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2019-11-24 16:00:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 6-3 „Spartakas“ NFA 1 aikštė
2019-11-24 16:00:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ 2-10 Sparta NFA 2 aikštė
2019-11-24 18:30:00 1 turas Teisėjai 7-11 „Pozityvūs“ NFA 1 aikštė
2019-12-06 20:45:00 1 turas „Spartakas“ 3-4 „Oniksas“ NFA 1 aikštė
2019-12-08 16:00:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 3-10 „Pozityvūs“ NFA 1 aikštė
2019-12-08 17:15:00 1 turas „Old school“ 3-4 Sparta NFA 2 aikštė
2019-12-08 17:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ 1-14 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2019-12-08 18:30:00 1 turas „Ruedus“ 2-5 Teisėjai NFA 1 aikštė
2019-12-14 17:00:00 1 turas „Duokim garo“ 3-0 Jurbarko Imsrė
2019-12-15 12:00:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 4-3 „Old school“ NFA 2 aikštė
2019-12-15 13:15:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 5-10 Sparta NFA 1 aikštė
2019-12-15 15:45:00 1 turas „Ruedus“ 9-4 FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2019-12-21 17:15:00 1 turas „Duokim garo“ 9-5 „Spartakas“ NFA 2 aikštė
2019-12-22 13:00:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 4-4 Sparta NFA 1 aikštė
2019-12-22 14:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ 3-6 „Oniksas“ NFA 1 aikštė
2019-12-22 14:15:00 1 turas „Pozityvūs“ 3-5 Jurbarko Imsrė NFA 2 aikštė
2019-12-22 15:30:00 1 turas „Ruedus“ 6-14 FK „Tauras-Prima Line“ NFA 2 aikštė
2019-12-22 16:45:00 1 turas Teisėjai 3-10 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2020-01-04 13:15:00 1 turas Jurbarko Imsrė 1-4 FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2020-01-04 14:30:00 1 turas „Duokim garo“ 4-4 „Old school“ NFA 2 aikštė
2020-01-04 14:30:00 1 turas „Oniksas“ 4-7 „Pozityvūs“ NFA 1 aikštė
2020-01-05 14:00:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 17-2 FC „Hegelmann Junior-1“ NFA 1 aikštė
2020-01-05 16:30:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 3-3 „Ruedus“ NFA 2 aikštė
2020-01-05 17:45:00 1 turas Teisėjai 10-3 „Spartakas“ NFA 1 aikštė
2020-01-11 14:45:00 1 turas Sparta 2-4 Jurbarko Imsrė NFA 1 aikštė
2020-01-11 14:45:00 1 turas „Spartakas“ 0-3 „Old school“ NFA 2 aikštė
2020-01-12 14:00:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 3-12 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2020-01-12 15:15:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 4-3 „Duokim garo“ NFA 2 aikštė
2020-01-12 16:30:00 1 turas „Ruedus“ 4-11 „Pozityvūs“ NFA 1 aikštė
2020-01-12 17:45:00 1 turas Teisėjai 5-4 „Oniksas“ NFA 1 aikštė
2020-01-25 15:15:00 1 turas „Old school“ 4-1 „Pozityvūs“ NFA 2 aikštė
2020-01-26 14:00:00 1 turas Sparta 4-3 „Spartakas“ NFA 1 aikštė
2020-01-26 14:00:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 1-3 Jurbarko Imsrė NFA 2 aikštė
2020-01-26 15:15:00 1 turas „Duokim garo“ 4-1 FC „Hegelmann Junior-1“ NFA 1 aikštė
2020-01-26 15:15:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 15-5 FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2020-01-26 17:45:00 1 turas „Ruedus“ 7-7 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2020-02-08 13:00:00 1 turas Jurbarko Imsrė 11-3 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2020-02-08 14:15:00 1 turas „Old school“ 5-5 FC „Standartas“ NFA 1 aikštė
2020-02-09 12:30:00 1 turas „Pozityvūs“ 11-2 Sparta NFA 2 aikštė
2020-02-09 13:45:00 1 turas „Gelgaudiškis“ 3-4 FC „Hegelmann Junior-1“ NFA 1 aikštė
2020-02-09 16:15:00 1 turas Teisėjai 5-4 „Duokim garo“ NFA 1 aikštė
2020-02-09 16:15:00 1 turas „Ruedus“ 11-3 „Spartakas“ NFA 2 aikštė
2020-02-16 12:30:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-1“ 6-11 „Pozityvūs“ NFA 2 aikštė
2020-02-16 13:45:00 1 turas „Duokim garo“ 7-1 Sparta NFA 2 aikštė
2020-02-16 15:00:00 1 turas Teisėjai 6-4 „Gelgaudiškis“ NFA 2 aikštė
2020-02-21 20:45:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 8-8 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2020-02-23 13:45:00 1 turas Sparta 3-6 „Ruedus“ NFA 1 aikštė
2020-02-23 15:00:00 1 turas Teisėjai 5-6 Jurbarko Imsrė NFA 1 aikštė
2020-02-23 16:15:00 1 turas „Old school“ 4-1 FC „Hegelmann Junior-1“ NFA 2 aikštė
2020-02-23 17:30:00 1 turas „Pozityvūs“ 16-6 „Spartakas“ NFA 2 aikštė
2020-02-23 17:30:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 0-3 „Gelgaudiškis“ NFA 1 aikštė
2020-02-29 14:00:00 1 turas „Old school“ 8-5 „Oniksas“ NFA 1 aikštė
2020-02-29 15:15:00 1 turas „Pozityvūs“ 10-3 FC „Standartas“ NFA 2 aikštė
2020-03-07 12:30:00 1 turas „Duokim garo“ 6-3 „Oniksas“ NFA 2 aikštė
2020-03-07 13:45:00 1 turas „Spartakas“ 0-3 Jurbarko Imsrė NFA 2 aikštė
2020-03-08 12:30:00 1 turas FC „Standartas“ 2-3 Sparta NFA 1 aikštė
2020-03-08 12:30:00 1 turas „Ruedus“ 3-5 „Old school“ NFA 2 aikštė
2020-03-08 15:00:00 1 turas FK „Tauras-Prima Line“ 4-7 Teisėjai NFA 1 aikštė

Kaunas Žiema 2019/20 - III divizionas

2019-11-16 14:30:00 1 turas Perspektyvūs 2-5 „Partizanai" NFA 1 aikštė
2019-11-16 15:45:00 1 turas SuperSonics 5-2 "Black seven“ NFA 1 aikštė
2019-11-17 14:30:00 1 turas „Baltic Transline“ 6-4 „Extreem“ NFA 1 aikštė
2019-11-17 15:45:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-2“ 2-3 „Užliedžiai" NFA 1 aikštė
2019-11-23 16:00:00 1 turas Ąžuolas 8-4 Mėgėjai NFA 1 aikštė
2019-11-23 17:15:00 1 turas „Partizanai" 2-5 „Baltic Transline“ NFA 1 aikštė
2019-11-23 18:30:00 1 turas „Užliedžiai" 8-4 Perspektyvūs NFA 2 aikštė
2019-11-24 17:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-2“ 3-1 Didalis NFA 1 aikštė
2019-11-24 17:15:00 1 turas FK Nadruvis 3-5 SuperSonics NFA 2 aikštė
2019-11-24 19:45:00 1 turas „Unified KSOK“ 6-15 „Extreem“ NFA 1 aikštė
2019-12-06 20:45:00 1 turas Ąžuolas 5-2 Didalis NFA 2 aikštė
2019-12-08 16:00:00 1 turas „Unified KSOK“ 10-3 „Užliedžiai" NFA 2 aikštė
2019-12-08 18:30:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-2“ 1-5 FK Nadruvis NFA 2 aikštė
2019-12-13 20:45:00 1 turas „Extreem“ 7-5 SuperSonics NFA 1 aikštė
2019-12-13 20:45:00 1 turas „Baltic Transline“ 7-1 „Užliedžiai" NFA 2 aikštė
2019-12-15 13:15:00 1 turas „Partizanai" 3-2 FC „Hegelmann Junior-2“ NFA 2 aikštė
2019-12-15 14:30:00 1 turas „Unified KSOK“ 9-5 Didalis NFA 1 aikštė
2019-12-15 14:30:00 1 turas Mėgėjai 3-6 FK Nadruvis NFA 2 aikštė
2019-12-15 15:45:00 1 turas Ąžuolas 4-4 Perspektyvūs NFA 1 aikštė
2019-12-20 20:45:00 1 turas Perspektyvūs 3-9 FK Nadruvis NFA 2 aikštė
2019-12-21 16:00:00 1 turas „Baltic Transline“ 10-5 Didalis NFA 1 aikštė
2019-12-21 16:00:00 1 turas Ąžuolas 8-4 "Black seven“ NFA 2 aikštė
2019-12-22 13:00:00 1 turas „Partizanai" 2-2 Mėgėjai NFA 2 aikštė
2019-12-22 15:30:00 1 turas „Unified KSOK“ 12-2 FC „Hegelmann Junior-2“ NFA 1 aikštė
2020-01-04 12:00:00 1 turas Mėgėjai 6-4 „Užliedžiai" NFA 1 aikštė
2020-01-04 12:00:00 1 turas "Black seven“ 2-5 Didalis NFA 2 aikštė
2020-01-04 13:15:00 1 turas „Extreem“ 18-2 Perspektyvūs NFA 1 aikštė
2020-01-05 14:00:00 1 turas „Unified KSOK“ 13-2 Ąžuolas NFA 2 aikštė
2020-01-05 15:15:00 1 turas „Baltic Transline“ 4-4 FK Nadruvis NFA 1 aikštė
2020-01-05 15:15:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-2“ 0-11 SuperSonics NFA 2 aikštė
2020-01-11 13:30:00 1 turas "Black seven“ 2-3 „Partizanai" NFA 1 aikštė
2020-01-11 13:30:00 1 turas Ąžuolas 3-9 „Baltic Transline“ NFA 2 aikštė
2020-01-11 16:00:00 1 turas SuperSonics 10-3 „Užliedžiai" NFA 1 aikštė
2020-01-12 14:00:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-2“ 0-5 „Extreem“ NFA 2 aikštė
2020-01-12 15:15:00 1 turas Mėgėjai 4-5 Perspektyvūs NFA 1 aikštė
2020-01-12 16:30:00 1 turas „Unified KSOK“ 5-2 FK Nadruvis NFA 2 aikštė
2020-01-17 20:45:00 1 turas SuperSonics 4-2 „Baltic Transline“ NFA 2 aikštė
2020-01-25 14:00:00 1 turas „Partizanai" 3-0 Ąžuolas NFA 1 aikštė
2020-01-25 14:00:00 1 turas "Black seven“ 5-6 „Užliedžiai" NFA 2 aikštė
2020-01-25 15:15:00 1 turas Mėgėjai 1-7 SuperSonics NFA 1 aikštė
2020-01-26 16:30:00 1 turas „Extreem“ 0-1 FK Nadruvis NFA 1 aikštė
2020-01-26 16:30:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-2“ 1-7 „Baltic Transline“ NFA 2 aikštė
2020-01-26 17:45:00 1 turas „Unified KSOK“ 18-4 Perspektyvūs NFA 1 aikštė
2020-01-31 20:45:00 1 turas FK Nadruvis 4-3 "Black seven“ NFA 2 aikštė
2020-02-08 13:00:00 1 turas Mėgėjai 1-11 "Black seven“ NFA 1 aikštė
2020-02-08 14:15:00 1 turas „Baltic Transline“ 16-2 Perspektyvūs NFA 2 aikštė
2020-02-08 15:30:00 1 turas „Extreem“ 8-6 „Partizanai" NFA 1 aikštė
2020-02-09 12:30:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-2“ 1-6 Ąžuolas NFA 1 aikštė
2020-02-09 13:45:00 1 turas „Užliedžiai" 5-8 FK Nadruvis NFA 2 aikštė
2020-02-09 15:00:00 1 turas „Unified KSOK“ 4-2 SuperSonics NFA 1 aikštė
2020-02-15 18:00:00 1 turas "Black seven“ 9-2 FC „Hegelmann Junior-2“ NFA 1 aikštė
2020-02-16 12:30:00 1 turas „Partizanai" 0-6 Didalis NFA 1 aikštė
2020-02-16 13:45:00 1 turas „Unified KSOK“ 6-2 Mėgėjai NFA 1 aikštė
2020-02-22 14:30:00 1 turas „Partizanai" 1-6 SuperSonics NFA 1 aikštė
2020-02-22 14:30:00 1 turas „Baltic Transline“ 8-5 "Black seven“ NFA 2 aikštė
2020-02-22 15:45:00 1 turas Didalis 6-2 „Užliedžiai" NFA 2 aikštė
2020-02-22 15:45:00 1 turas „Extreem“ 7-4 Mėgėjai NFA 1 aikštė
2020-02-23 13:45:00 1 turas FC „Hegelmann Junior-2“ 1-4 Perspektyvūs NFA 2 aikštė
2020-02-23 15:00:00 1 turas FK Nadruvis 11-8 Ąžuolas NFA 2 aikštė
2020-02-28 20:45:00 1 turas „Partizanai" 3-5 FK Nadruvis NFA 1 aikštė
2020-02-29 14:00:00 1 turas „Extreem“ 9-4 Didalis NFA 2 aikštė
2020-02-29 15:15:00 1 turas Ąžuolas 3-5 SuperSonics NFA 1 aikštė
2020-03-07 13:45:00 1 turas "Black seven“ 5-2 Perspektyvūs NFA 1 aikštė
2020-03-07 15:00:00 1 turas „Extreem“ 4-1 Ąžuolas NFA 2 aikštė
2020-03-07 15:00:00 1 turas Mėgėjai 6-2 FC „Hegelmann Junior-2“ NFA 1 aikštė
2020-03-08 13:45:00 1 turas „Partizanai" 3-3 „Užliedžiai" NFA 2 aikštė

Kaunas Žiema 2019/20 - I divizionas (dėl 1-4 vietų)

2020-02-21 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 4-4 FK „Feniksas“ NFA 1 aikštė
2020-02-22 17:00:00 1 turas FK „Švyturys“ 2-7 Atletas NFA 2 aikštė
2020-03-06 20:45:00 1 turas „Žaliakalnis“ 1-3 Atletas NFA 1 aikštė
2020-03-08 15:00:00 1 turas FK „Feniksas“ 5-4 FK „Švyturys“ NFA 2 aikštė

Kaunas Žiema 2019/20 - I divizionas (dėl 5-8 vietų)

2020-02-09 15:00:00 1 turas „KTU United“ 5-5 Šturmas NFA 2 aikštė
2020-02-22 17:00:00 1 turas Šturmas 3-0 FK „Arsenalas“ NFA 1 aikštė
2020-02-23 16:15:00 1 turas FK „Kaunas“ 5-6 „KTU United“ NFA 1 aikštė
2020-03-06 20:45:00 1 turas „KTU United“ 2-5 FK „Arsenalas“ NFA 2 aikštė
2020-03-08 13:45:00 1 turas Šturmas 0-3 FK „Kaunas“ NFA 1 aikštė