REZULTATAI / Kaunas Vasara 2020
Kaunas Vasara 2020 - A grupė
2020-06-16 | 18:30:00 | 1 turas | „KTU United“ 1-4 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2020-06-17 | 19:40:00 | 1 turas | FK "Lietava" 13-0 Didalis | NFA 3 aikštė |
2020-06-18 | 18:30:00 | 1 turas | „Ruedus“ 8-5 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2020-06-22 | 19:40:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 8-1 Didalis | NFA 3 aikštė |
2020-06-30 | 18:30:00 | 1 turas | „Ruedus“ 1-1 „KTU United“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-01 | 19:40:00 | 1 turas | FK "Lietava" 13-4 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2020-07-08 | 19:40:00 | 1 turas | FK "Lietava" 0-0 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-09 | 18:30:00 | 1 turas | „KTU United“ 8-0 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2020-07-09 | 19:40:00 | 1 turas | Didalis 3-3 „Ruedus“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-14 | 19:40:00 | 1 turas | FK "Lietava" 2-2 „KTU United“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-15 | 19:40:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 6-2 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2020-07-21 | 19:40:00 | 1 turas | „KTU United“ 9-0 Didalis | NFA 3 aikštė |
2020-07-23 | 19:40:00 | 1 turas | „Ruedus“ 5-2 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-28 | 19:40:00 | 1 turas | „Ruedus“ 0-3 FK "Lietava" | NFA 3 aikštė |
2020-07-30 | 19:40:00 | 1 turas | Didalis 1-1 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
Kaunas Vasara 2020 - B grupė
2020-06-15 | 18:30:00 | 1 turas | „Old school“ 6-0 „Spartakas“ | NFA 3 aikštė |
2020-06-17 | 18:30:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 7-1 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2020-06-25 | 18:30:00 | 1 turas | "Hegelmann Staff" 1-3 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2020-06-29 | 19:40:00 | 1 turas | "Hegelmann Staff" 4-2 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-01 | 18:30:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 2-3 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-02 | 18:30:00 | 1 turas | „Spartakas“ 0-4 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-07 | 18:30:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 3-1 „Spartakas“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-08 | 18:30:00 | 1 turas | "Hegelmann Staff" 1-6 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-14 | 18:30:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 11-4 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-20 | 18:30:00 | 1 turas | „Spartakas“ 6-2 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-21 | 18:30:00 | 1 turas | „Old school“ 1-3 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-28 | 18:30:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 3-8 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-29 | 18:30:00 | 1 turas | „Spartakas“ 4-2 "Hegelmann Staff" | NFA 3 aikštė |
2020-07-30 | 18:30:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 4-6 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2020-08-04 | 18:30:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 6-1 "Hegelmann Staff" | NFA 3 aikštė |
Kaunas Vasara 2020 - C grupė
2020-06-15 | 19:40:00 | 1 turas | FC "Fusion" 4-0 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2020-06-16 | 19:40:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 2-3 „Duokim garo“ | NFA 3 aikštė |
2020-06-18 | 19:40:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 2-9 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2020-06-22 | 18:30:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 3-0 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2020-06-25 | 19:40:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 0-5 FK „Feniksas-Ryterna“ | NFA 3 aikštė |
2020-06-29 | 18:30:00 | 1 turas | „Duokim garo“ 2-8 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2020-06-30 | 19:40:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 1-0 FC "Fusion" | NFA 3 aikštė |
2020-07-02 | 19:40:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 0-2 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2020-07-07 | 19:40:00 | 1 turas | FC "Fusion" 1-6 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-13 | 19:40:00 | 1 turas | „Duokim garo“ 7-4 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2020-07-16 | 19:40:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 9-3 FC "Fusion" | NFA 3 aikštė |
2020-07-20 | 19:40:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 6-2 „Duokim garo“ | NFA 3 aikštė |
2020-07-23 | 18:30:00 | 1 turas | „Oniksas“ 5-3 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2020-07-27 | 19:40:00 | 1 turas | „Duokim garo“ 7-0 FC "Fusion" | NFA 3 aikštė |
2020-07-29 | 19:40:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 14-1 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
Kaunas Vasara 2020 - I divizionas
2020-08-03 | 18:30:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 5-3 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2020-08-03 | 19:40:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 3-0 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2020-08-04 | 19:40:00 | 1 turas | FK "Lietava" 3-4 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2020-08-10 | 19:40:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 3-1 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2020-08-12 | 18:30:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 2-0 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2020-08-13 | 19:40:00 | 1 turas | „Oniksas“ 3-0 FK "Lietava" | NFA 3 aikštė |
2020-08-17 | 19:40:00 | 1 turas | „Oniksas“ 2-4 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2020-08-18 | 18:30:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 5-0 FK "Lietava" | NFA 3 aikštė |
2020-08-20 | 19:40:00 | 1 turas | „Old school“ 1-7 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2020-08-25 | 18:30:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 2-1 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2020-08-25 | 19:40:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 3-0 FK "Lietava" | NFA 3 aikštė |
2020-08-27 | 18:30:00 | 1 turas | „Oniksas“ 1-4 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2020-09-01 | 19:25:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 1-0 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2020-09-02 | 19:25:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 3-4 FK "Lietava" | NFA 3 aikštė |
2020-09-07 | 18:15:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 5-3 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
Kaunas Vasara 2020 - II divizionas
2020-08-06 | 19:40:00 | 1 turas | FC "Fusion" 3-8 „KTU United“ | NFA 3 aikštė |
2020-08-12 | 19:40:00 | 1 turas | „Spartakas“ 3-4 FC "Fusion" | NFA 3 aikštė |
2020-08-13 | 18:30:00 | 1 turas | „Duokim garo“ 8-6 „Ruedus“ | NFA 3 aikštė |
2020-08-18 | 19:40:00 | 1 turas | „Ruedus“ 6-3 FC "Fusion" | NFA 3 aikštė |
2020-08-20 | 18:30:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 1-1 „KTU United“ | NFA 3 aikštė |
2020-08-26 | 18:30:00 | 1 turas | „Duokim garo“ 5-2 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2020-08-27 | 19:40:00 | 1 turas | „Spartakas“ 2-7 „KTU United“ | NFA 3 aikštė |
2020-08-31 | 18:15:00 | 1 turas | „Spartakas“ 0-7 „Duokim garo“ | NFA 3 aikštė |
2020-09-02 | 18:15:00 | 1 turas | „Duokim garo“ 4-1 FC "Fusion" | NFA 3 aikštė |
2020-09-03 | 18:15:00 | 1 turas | „KTU United“ 5-2 „Ruedus“ | NFA 3 aikštė |
2020-09-08 | 18:15:00 | 1 turas | „Duokim garo“ 1-3 „KTU United“ | NFA 3 aikštė |
2020-09-09 | 19:00:00 | 1 turas | FC "Fusion" 4-3 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2020-09-10 | 18:15:00 | 1 turas | „Ruedus“ 2-1 „Spartakas“ | NFA 3 aikštė |
2020-09-15 | 18:15:00 | 1 turas | „Ruedus“ 7-5 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2020-09-17 | 18:15:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 3-1 „Spartakas“ | NFA 3 aikštė |
Kaunas Vasara 2020 - III divizionas
2020-08-05 | 19:40:00 | 1 turas | Didalis 2-2 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2020-08-10 | 18:30:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 2-6 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2020-08-19 | 18:30:00 | 1 turas | Perspektyvūs 2-3 "Hegelmann Staff" | NFA 3 aikštė |
2020-08-19 | 19:40:00 | 1 turas | „Partizanai" 2-5 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2020-08-24 | 19:40:00 | 1 turas | „Partizanai" 1-2 "Hegelmann Staff" | NFA 3 aikštė |
2020-08-26 | 19:40:00 | 1 turas | Didalis 3-6 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2020-08-31 | 19:25:00 | 1 turas | "Hegelmann Staff" 5-3 Didalis | NFA 3 aikštė |
2020-09-01 | 18:15:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 5-2 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2020-09-07 | 19:25:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 4-3 Didalis | NFA 3 aikštė |
2020-09-08 | 19:25:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 4-1 "Hegelmann Staff" | NFA 3 aikštė |
2020-09-10 | 19:25:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 4-0 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2020-09-14 | 18:15:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 2-3 "Hegelmann Staff" | NFA 1 aikštė |
2020-09-14 | 19:25:00 | 1 turas | Perspektyvūs 1-10 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2020-09-15 | 19:25:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 4-3 Didalis | NFA 3 aikštė |
2020-09-17 | 19:25:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 2-0 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |