REZULTATAI / Kaunas Vasara '19
2019 m. Kauno Vasaros pirmenybės - A grupė
2019-06-03 | 18:45:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 7-4 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-04 | 20:10:00 | 1 turas | Didalis 0-6 „KTU United“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-12 | 18:45:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 4-0 Didalis | NFA 3 aikštė |
2019-06-13 | 20:10:00 | 1 turas | „KTU United“ 1-2 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-17 | 20:45:00 | 1 turas | „KTU United“ 3-6 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-18 | 20:10:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 5-2 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-25 | 20:10:00 | 1 turas | Didalis 2-3 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-01 | 20:00:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 2-5 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-02 | 19:00:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 8-1 „KTU United“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-04 | 19:00:00 | 1 turas | Didalis 1-2 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2019 m. Kauno Vasaros pirmenybės - B grupė
2019-06-04 | 19:00:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 3-4 FK Garliava | NFA 3 aikštė |
2019-06-05 | 20:00:00 | 1 turas | „Hummel“ 0-2 „Spartakas“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-10 | 18:40:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 7-1 FK Garliava | NFA 3 aikštė |
2019-06-11 | 20:10:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 2-2 „Hummel“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-17 | 18:40:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 9-4 „Spartakas“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-19 | 20:00:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 5-4 „Spartakas“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-20 | 19:00:00 | 1 turas | „Hummel“ 1-2 FK Garliava | NFA 3 aikštė |
2019-06-25 | 19:00:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 9-6 „Hummel“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-26 | 18:30:00 | 1 turas | FK Garliava 2-5 „Spartakas“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-01 | 18:45:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 10-5 „Unified KSOK“ | NFA 3 aikštė |
2019 m. Kauno Vasaros pirmenybės - C grupė
2019-06-05 | 18:45:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 4-2 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-06 | 20:10:00 | 1 turas | „Old school“ 1-2 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2019-06-10 | 20:45:00 | 1 turas | „Duokim garo“ 4-8 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-11 | 19:00:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 4-2 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2019-06-13 | 19:00:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 6-2 „Duokim garo“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-17 | 19:45:00 | 1 turas | „Partizanai" 3-3 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-20 | 20:10:00 | 1 turas | „Old school“ 0-6 „Duokim garo“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-27 | 19:00:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 2-4 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-27 | 20:10:00 | 1 turas | „Duokim garo“ 4-4 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2019-07-02 | 20:10:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 3-6 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2019 m. Kauno Vasaros pirmenybės - D grupė
2019-06-03 | 20:00:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 5-4 FK „Odisėjas“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-06 | 19:00:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 2-4 „Baltic Transline“ | NFA 2 aikštė |
2019-06-10 | 19:45:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 4-0 FK „Odisėjas“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-12 | 20:00:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 7-1 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2019-06-18 | 19:00:00 | 1 turas | Perspektyvūs 1-3 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-19 | 18:45:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 6-0 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2019-06-26 | 19:35:00 | 1 turas | FK „Odisėjas“ 5-1 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2019-06-26 | 20:40:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 8-2 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-03 | 18:45:00 | 1 turas | FK „Odisėjas“ 4-0 „Baltic Transline“ | |
2019-07-03 | 20:00:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 11-1 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2019 m. Kauno Vasaros pirmenybės I divizionas
2019-07-08 | 18:45:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 6-3 FK „Tauras-Prima Line“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-08 | 20:00:00 | 1 turas | „Oniksas“ 3-2 „Spartakas“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-10 | 18:45:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 7-1 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-15 | 18:45:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 10-1 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-16 | 18:45:00 | 1 turas | „Old school“ 2-5 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-16 | 20:00:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 6-3 „Spartakas“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-22 | 18:45:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 6-1 „Spartakas“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-23 | 18:45:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 3-1 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-23 | 21:00:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 5-1 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-29 | 18:45:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 7-3 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-29 | 20:00:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 8-2 „Spartakas“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-30 | 18:45:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 14-2 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2019-08-05 | 18:45:00 | 1 turas | FC „Standartas“ 3-4 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2019-08-05 | 20:00:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 0-3 FK „Feniksas-Ryterna“ | NFA 3 aikštė |
2019-08-08 | 18:45:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 11-5 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2019-08-12 | 20:00:00 | 1 turas | „Spartakas“ 2-6 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2019-08-19 | 19:45:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 3-2 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2019-08-20 | 18:30:00 | 1 turas | „Spartakas“ 6-3 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2019-08-21 | 18:45:00 | 1 turas | FK „Tauras-Prima Line“ 12-4 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2019-08-26 | 18:30:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 2-2 „Oniksas“ | NFA 3 aikštė |
2019-08-26 | 19:45:00 | 1 turas | „Žaliakalnis“ 3-3 FK „Feniksas-Ryterna“ | NFA 3 aikštė |
2019-09-02 | 18:30:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 1-8 FC „Standartas“ | NFA 3 aikštė |
2019-09-04 | 18:30:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 4-2 „Spartakas“ | NFA 3 aikštė |
2019-09-09 | 19:30:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 1-3 „Žaliakalnis“ | NFA 3 aikštė |
2019-09-11 | 18:30:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 2-3 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2019-09-16 | 18:30:00 | 1 turas | „Aukštieji Šančiai“ 3-10 FK „Tauras-Prima Line“ | NFA 3 aikštė |
2019-09-17 | 18:30:00 | 1 turas | „Oniksas“ 6-4 „Old school“ | NFA 3 aikštė |
2019-09-23 | 18:30:00 | 1 turas | FK „Feniksas-Ryterna“ 11-1 „Aukštieji Šančiai“ | NFA 3 aikštė |
2019 m. Kauno Vasaros pirmenybės II divizionas-A grupė
2019-07-09 | 20:00:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 6-2 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-10 | 20:00:00 | 1 turas | „Partizanai" 1-5 Didalis | NFA 3 aikštė |
2019-07-11 | 18:45:00 | 1 turas | „KTU United“ 2-3 „Duokim garo“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-15 | 20:00:00 | 1 turas | „KTU United“ 7-5 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-17 | 20:00:00 | 1 turas | Didalis 1-5 „Duokim garo“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-23 | 18:50:00 | 1 turas | „Partizanai" 1-6 „TaurasSonics-Primaline“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-24 | 20:00:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 2-12 „Duokim garo“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-25 | 20:10:00 | 1 turas | „KTU United“ 8-2 Didalis | NFA 3 aikštė |
2019-07-30 | 20:00:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 2-1 Didalis | NFA 3 aikštė |
2019-08-06 | 18:45:00 | 1 turas | „KTU United“ 6-5 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2019-08-07 | 20:00:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 1-6 „Duokim garo“ | NFA 3 aikštė |
2019-08-20 | 20:00:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 2-4 „Partizanai" | NFA 3 aikštė |
2019-08-27 | 19:45:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 2-7 „KTU United“ | NFA 3 aikštė |
2019-08-28 | 19:45:00 | 1 turas | Didalis 1-5 „Top Transporte - Extreem“ | NFA 3 aikštė |
2019-09-03 | 19:30:00 | 1 turas | „Partizanai" 2-7 „Duokim garo“ | NFA 3 aikštė |
2019 m. Kauno Vasaros pirmenybės II divizionas-B grupė
2019-07-09 | 18:45:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 5-3 FK Garliava | NFA 3 aikštė |
2019-07-11 | 20:00:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 2-3 FK „Odisėjas“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-17 | 18:45:00 | 1 turas | Perspektyvūs 1-2 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-24 | 18:45:00 | 1 turas | FK Garliava 2-5 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2019-07-25 | 19:00:00 | 1 turas | Perspektyvūs 0-9 FK „Odisėjas“ | NFA 3 aikštė |
2019-08-07 | 18:45:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 2-0 FK „Odisėjas“ | NFA 3 aikštė |
2019-08-12 | 18:45:00 | 1 turas | FK Garliava 7-1 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2019-08-19 | 18:45:00 | 1 turas | FK „Odisėjas“ 8-2 FK Garliava | NFA 3 aikštė |
2019-08-27 | 18:30:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 0-8 „Baltic Transline“ | NFA 3 aikštė |
2019-08-28 | 18:30:00 | 1 turas | „Hummel“ 9-2 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2019-09-02 | 19:30:00 | 1 turas | „Hummel“ 2-6 FK Garliava | NFA 3 aikštė |
2019-09-03 | 18:30:00 | 1 turas | „Unified KSOK“ 6-3 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2019-09-04 | 19:30:00 | 1 turas | „Hummel“ 0-8 FK „Odisėjas“ | NFA 3 aikštė |
2019-09-09 | 18:30:00 | 1 turas | „Hummel“ 2-2 „Unified KSOK“ | NFA 3 aikštė |
2019-09-11 | 19:30:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 8-1 „Hummel“ | NFA 3 aikštė |
II divizionas - dėl 1-4 vietų
2019-09-18 | 18:45:00 | 1 turas | „Duokim garo“ 3-1 FK „Odisėjas“ | NFA 3 aikštė |
2019-09-24 | 18:30:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 2-4 „KTU United“ | NFA 3 aikštė |
II divizionas - dėl 5-8 vietų
2019-09-19 | 18:30:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 0-3 „Unified KSOK“ | NFA 3 aikštė |
2019-09-25 | 18:30:00 | 1 turas | „Partizanai" 3-2 FK Garliava | NFA 3 aikštė |
II divizionas - dėl 9-12 vietų
2019-09-20 | 18:30:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 9-2 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |
2019-09-26 | 18:30:00 | 1 turas | Didalis 1-2 „Hummel“ | NFA 3 aikštė |
II divizionas - Finalas
2019-10-10 | 18:30:00 | 1 turas | „Duokim garo“ 8-1 „KTU United“ | NFA 3 aikštė |
II divizionas - dėl 3 vietos
2019-10-03 | 18:30:00 | 1 turas | „Baltic Transline“ 1-3 FK „Odisėjas“ | NFA 3 aikštė |
II divizionas - dėl 5 vietos
2019-10-02 | 18:30:00 | 1 turas | „Partizanai" 4-7 „Unified KSOK“ | NFA 3 aikštė |
II divizionas - dėl 9 vietos
2019-10-07 | 18:30:00 | 1 turas | „Top Transporte - Extreem“ 8-2 „Hummel“ | NFA 3 aikštė |
II divizionas - dėl 7 vietos
2019-09-30 | 18:30:00 | 1 turas | „TaurasSonics-Primaline“ 5-5 Garliava | NFA 3 aikštė |
II divizionas - dėl 11 vietos
2019-10-04 | 18:30:00 | 1 turas | Didalis 7-3 Perspektyvūs | NFA 3 aikštė |