Paieška

Naujausi rezultatai

Panevėžio V turo apžvalga

Panevėžyje sužaistos penktojo turo rungtynės

Pirmose turo rungtynėse susitiko „Pirmoji Armada“ ir „Baltic“. Jau pirmomis rungtynių minutėmis išsiveržti į priekį sugebėjo „Baltic“. Po praleisto įvarčio „Pirmoji Armada“ bandė atsitiesti, ko pasekoje „Baltic“ suklydo ir įsimušė į savo vartus, rezultatas tapo lygus. Antrame kėlinyje žaidimo tempui diktavo „Baltic“  ko pasekoje buvo įmuštas įvartis, kiek vėliau „Pirmoji Armada“ suklydo gynyboje ir įsimušė į savo vartus. Per likusias dešimt minučių „Pirmoji Armada“ praleido dar du įvarčius ir rungtynės baigėsi rezultatu 5:1 „Baltic“ naudai.

Antrose turo rungtynėse susitiko „Husarai“ ir „Uliūnai“.Šiose rungtynėse išvydome labai intriguojančią kovą. Pirmajame kėlinyje labai aktyviai žaidė abi ekipos, suprasdamos rungtynių svarbą stengėsi pasinaudoti kiekviena gauta proga. Pirmojo kėlinio pabaigoje į priekį išsiveržė „Husarai“. Antrame kėlinyje žaidimo tempas nesiskyrė ir abi ekipos toliau demonstravo gražų futbolą. „Uliūnai“ visą antrą kėlinį bandė lyginti rezultatą ir išsigelbėti nuo pirmojo pralaimėjimo. Jiems tai pavyko padaryti likus vienai minutei iki rungtynių pabaigos. Rungtynės baigėsi rezultatu 1:1.

Trečiose turo rungtynėse susitiko „Vialudus“ ir „Autosmilga“ . Rungtynės prasidėjo aktyviai ir pačioje pirmojo kėlinio pradžioje „Autosmilga“ sugebėjo išsiveržti į priekį. „Vialudus“ pradėjo spausti savo varžovus, ko pasekoje sugebėjo išlyginti rezultatą. „Vialudus“ apsukų nemažino, jie ir toliau bandė spausti savo varžovus, tačiau sėkmingai gynėsi ir kontratakavo „Autosmilga“ ko pasekoje tolimu smūgiu jie sugebėjo nuginkluoti „Vialudus“ vartininką. Pirmojo kėlinio pabaigoje „Vialudus“ vis dėl to pavyko rezultatą išlyginti 2:2. Antrame kėlinyje žaidimo tempui jau pilnai diktavo„Vialudus“ ko pasekoje jie sugebėjo įmušti tris įvarčius. „Autosmilga“ bandė dar švelninti rezultatą, tačiau greitesni jų varžovai visus pavojus likviduodavo. Rungtynės baigėsi 5:2 „Vialudus“ naudai.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiko „Šaltinis“ ir „FK2000“. Rungtynėse pamatėme didelį abiejų ekipų norą iškovoti pirmąją sezono pergalę. Rungtynėse netruko įvarčių, tačiau vienai ekipai pavyko jų įmušti daugiau. Rungtynės baigėsi rezultatu 4:3 „Šaltinio“ naudai. „FK2000“ lieka vienintelė komanda šiose pirmenybėse neiškovojusia taškų.

Penktose turo rungtynėse susitiko „Hetrikas“ ir „Orfa“. Daugelis tikėjosi įnirtingos kovos, tačiau jos nepamatėme.„Orfa“ po praeitame ture patirto pralaimėjimo reabilitavosi su kaupu, jie savo varžovams įmušė net 9 įvarčius,„Hetrikas“ sugebėjo atsakyti tik dviem. Rungtynės baigėsi rezultatu 9:2 „Orfos“ naudai.

Šeštose turo rungtynėse susitiko „Drąsutis“ ir „Fokusas“. Rungtynėse susitiko dvi panašaus pajėgumo ekipos. Pirmajame kėlinyje ekipos žaidė apylygiai, tačiau rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 1:0 „Drąsučio“ naudai. Tačiau vaizdas antrame kėlinyje pasikeitė kardinaliai, rungtynių tempui pradėjo diktuoti „Drąsučio“ ekipa. Jiems pavyko antrajame kėlinyje įmušti tris įvarčius, rezultatą „Fokusui“ pavyko sušvelninti. Įtikinamą pergalę rungtynėse šventė„Drąsučio“ komanda rezultatu 4:1

Šeštojo turo anonsas

Panevėžio mėgėjų futbolo pirmenybės ir toliau vyks Pajuostės stadione. Nuo šiol kiekvieno turo anonsuose savo prognozes apie ateinantį turą pateiks dalyvaujančių komandų vadovai. Apie šeštojo turo prognozes pasikalbėjome su„Vialudus“ komandos vadovu Evaldu Kadžiu.

Pirmose turo rungtynėse susitiks „FK2000“ ir „Drąsutis“. Kol kas be taškų žygiuojanti „FK2000“ bandys egzaminuoti vis labiau įsivažiuojančią „Drąsučio“ ekipą. Favoritas šiose rungtynės turėtų būti „Drąsutis“ tačiau „Vialudus“ vadovas mano, kad rungtynės turėtu baigtis rezultatu 1:1

Antrose turo rungtynėse susitiks „Orfa“ ir „Šaltinis“ . „Orfos“ laukia dar vieni jauni varžovai, kurie praeitame ture iškovojo pirmąją sezono pergalę. Neabejotinas favoritas šioje dvikovoje „Orfa“ tačiau galime neabejoti, kad „Šaltinio“ ekipa bandys kovoti prieš savo varžovus. Kaip favoritus nugalėti išskyrė ir „Vialudus“ vadovas, kuris spėja, kad rungtynės baigsis rezultatu 4:0 „Orfos“ naudai.

Trečiose turo rungtynėse susitiks „Pirmoji Armada“ ir „Vialudus“. „Pirmoji Armada“ patyrė keturis pralaimėjimus iš eilės, tačiau jie visada nusiteikę kovingai. Kaip minėjo „Vialudus“ komandos vadovas Evaldas Kadys, jo komanda visada į aikštę eina su tikslu apsiginti ir iškovoti pergalę, todėl ir rungtynėms prognozuoja rezultatą 1:0 „Vialudus“ naudai.

Ketvirtose turo rungtynėse susitiks „Baltic“ ir „Fokusas“. „Baltic“ po pirmose turo rungtynėse patirto pralaimėjimo toliau žygiuoja pergalingai ir žengia antri turnyrinėje lentelėje, „Fokuso“ situacija truputi skiriasi, jie patyrė du pralaimėjimus ir kol kas žengia septintoje turnyrinės lentelės vietoje. Išskirti aišku favoritą šiose rungtynėse sunku. Šioms rungtynėms prognozuojamas rezultatas 2:2.

Penktose turo rungtynėse susitiks „Uliūnai“ ir „Hetrikas“. „Uliūnai“ praeitame ture prarado pirmuosius taškus sužaisdami lygiosiomis, tuo tarpu „Hetrikas“ patyrė skaudų pralaimėjimą. Rungtynių favoritai be abejonės yra „Uliūnai“ tačiau nurašyti „Hetriko“ nereikėtu, nes jie kiekvienose rungtynėse bando palaužti savo varžovus. Evaldas Kadys šioms rungtynėms prognozuoja rezultatą 4:0 „Uliūnų“ naudai.

Šeštose turo rungtynėse susitiks „Autosmilga“ ir „Husarai“ . Po paskutinėmis minutėmis išslydusios pergalės prieš pirmenybių lyderius „Husarai“ norės reabilituotis. Jų kelyje kol kas stabilaus žaidimo nedemonstruojanti „Autosmilga“ . Rungtynių favoritai šiose rungtynėse „Husarai“ , tačiau įvarčius pradėjusi mušti „Autosmilga“ gali patampyti nervus. Evaldas Kadys šiose rungtynėse prognozuoja „Husarų“ pergalę rezultatu 3:1.